5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Udržte si beránci dobrou náladu, bude se vám hodit. Celý týden pro vás totiž bude náročnější po citové stránce. V práci se vám ale bude dařit. Naučíte se totiž něco nového, co vám zjedodušší každodenní stereotyp. Hned se vám bude žít o kousíček spokojeněji.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zvažte pořádně novou nabídku, která prolétne kolem vás. A nemusí se zrovna týkat práce. Mohla by totiž ovlivnit vaši blízkou budoucnost. Maličko vám bude chybět tolerance, ono je dobré se umět v dnešní době prosadit, ale zkuste nebýt unáhlení. Později byste toho mohli hořce litovat.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Všechny resty by měly být již vyřízeny a teď je čas myslet trochu na sebe. Zaměřte se na svoje zdraví a také stravu. Ono je to propojené víc, než si myslíte. Víc přemýšlejte nad tím, co jíte. Tělo vám to oplatí větší pohodou a uvolněností.

5a688973dcdd25a3b8c0474793obrazek.jpgRak 
Tento týden vás čeká hodně práce a povinností. Vše si dobře naplánujte, nelelkujte a raději vše vyřiďte hned. Alespoň se tak lépe ochráníte od emočních bouří, kterým ve stresu můžete snadno podlehnout. A přeci jen, kdyby na vás stres přeci jen přišel, běžte na čerstvý vzduch, zacvičte si nebo zkuste umění meditace.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev 
Lvi, zaměřte se nyní primárně na svou kariéru. Přemýšlíte už delší dobu, že si řeknete o zvednutí platu? Udělejte to hned. Bojíte se rozjet nový podnikatelský projekt? Teď je ideální doba. Cítíte, že je v pracovním kolektivu dusno? Vyčistěte vzduch. Nebojte se toho. Přestože se některé kroky mohou zdát nepříjemné, věřte, že přinesou pozitivní zítřky.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pozor, tento týden vám hvězdy příliš pozitivně nesvítí. Chraňte své zdraví, vyhýbejte se konfliktům nejen na domácím území, ale také na tom pracovním, raději se dvakrát rozhlédněte a promyslete své kroky. Není důvod kamkoliv spěchat, zdraví a vnitřní spokojenost je totiž základ úspěchu.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Jste sice spokojená, ale něco vám v životě chybí, ovšem nedokážete specifikovat, co to je. Zkuste na moment zpomalit a zamyslet se. Možná to bude blízkost někoho, na kom vám záleží, nebo toužíte po něčem novém, nepoznaném. Taky to může být pouze to, že potřebujete opět najít sama sebe. Důležité je, přijít tomu na kloub. Upřednostněte tedy své já a vaše potřeby. Vše ostatní počká.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Už vás ta zima nebaví... Nic se neděje a vy máte pocit, že vám život uniká mezi prsty. Je tedy čas začít jednat. Rozbijte své prasátko, kde máte něco našetřeno, a vyrazte na dovolenou do teplých krajů. Jsou to nejlépe utracené peníze, takže nemusíte litovat. Pomůže vám to po duši a ty vzpomínky vám nikdy nikdo nevezme.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Máte toho tolik na srdci, ale něco vás brzdí si od všeho ulevit. Asi nemusíme říkat, že to dobře není. Měli bychom totiž svěřovat své pocity a nedusit nic v sobě. Může to napáchat nehezké škody. Zkuste to tedy napravit a začněte jednat. Něco vás štve, vyslovte to nahlas! Mrzí vás chování partnera, svěřte se mu! Zkrátka, vypusťte ze sebe toho démona.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Vašemu partnerovi se tento týden splní sen a bude ho chtít s vámi sdílet. Na chvíli tak odložte své vlastní problémy a naslouchejte mu. Jeho radostné období může být přínosem i pro vás a můžete si konečně dopřát společnou chvilku a třeba naplánovat krátkou víkendovou dovolenou, abyste úspěch oslavili.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Volební šílenství vás naprosto pohltilo a máte dojem, že vaše pravda a názor je ten jediný a správný. Zkuste vyhlédnout ven z vaší bubliny a přestaňte ostatní odsuzovat za to, že mají jiný názor. Můžete o hodně přátel přijít a přitom jde jen o politiku, na které vaše přátelství rozhodně nestojí.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
I když je teď teplota nad nulou, vaše nálada klesá pod bod mrazu. Nemáte z ničeho radost a propadáte depresím, že je to léto ještě moc daleko a vy se v zimě unudíte. Zkuste se podívat, jestli byste nenašly nějaký sport, který by vás mohl bavit a přinesl vám na chvíli pocit radosti a štěstí. Pokud nejste zadaná, v dalším týdnu se objeví někdo, kdo vás bude chtít rozveselit a smazat vám ten zamračený výraz ve tváři.

Uložit

Uložit

Reklama