Týdenní horoskop pro Berany: Sportem ku zdraví!

horoscopePodzim se na vás začíná podepisovat, vaše nálady se mění a vy začínáte pociťovat i lehké deprese. Nevěste hlavu a najděte si různé aktivity, které zaženou vaše pochmurné myšlenky. Ideálně takové, které vás nabijí pozitivní energií, např. si zajděte do posilovny. Uděláte něco pro své zdraví, a co vy víte, na jakého okouzlujícího sportovce můžete narazit u běžících pásů. Tak na nic nečekejte a vyrazte do fitka, milí Berani! :-)


Týdenní horoskop pro Býky: Pozor na zákeřné kolegy!

horoscopeV tomto týdnu vás mohou zaskočit nepříjemné zprávy, ale nezoufejte. Ač se bude zdát, že nějaké situace nemají východiska, vše se nakonec v dobré obrátí. Měla byste si ale dát pozor na svého kolegu či kolegyni. Někdo z vašeho zaměstnaní touží po vašem postu a nebude se bát pro to udělat cokoliv.


Týdenní horoskop pro Blížence: Co takhle horká voda?horoscope

Sychravé počasí by se mohlo podepsat na vašem zdraví, proto dbejte na prevenci, nezapomínejte především na přísun čerstvého ovoce a zeleniny. Vašemu tělu prospěje, pokud mu alespoň jeden den dopřejete oddych. Jak to pojmete, je už jen a jen na vás, milí Blíženci, ale i taková horká vana s pěnou a sklenkou dobrého vína dokáže učiněné zázraky. :)


Týdenní horoskop pro Raky: V práci budete za draka

horoscopeV práci jste nasadili vysoké tempo, a tak jste ve svém okolí vzorem mnoha kolegů. Vašeho nasazení si všimne i váš nadřízený, a tak by mohla přijít pochvala či malý finanční bonus k vašemu platu. Dejte si však pozor, milí Raci, aby vám to pracovní tempo nezasahovalo do soukromého života. I váš partner potřebuje trochu té pozornosti.

 


Týdenní horoskop pro Lvy: Láska někdy bolí

horoscopeTrochu bojujete se svým milostným životem. Trápí vás totiž samota, milí Lvi. Buď si vás váš partner nevšímá podle vašich představ, nebo toužíte po nové lásce, ale ta ne a ne přijít. Pokud máte partnera, nebojte se mu říct vaše potřeby, není nic důležitějšího než partnerská komunikace. Vy, co jste single, nezoufejte, brzy přijde váš čas a vy potkáte někoho úžasného.


Týdenní horoskop pro Panny: Důvěřuj, ale prověřuj

horoscopePro své přátelé byste udělali první poslední, ale mějte oči otevřené. Někdo z vašeho okolí vás totiž nepěkně pomlouvá před ostatními. Proto byste měly být ostražité, milé Panny, co komu říkáte, mohlo by se vám to nepříjemně vymstít. Své tajemství říkejte pouze těm nejlepším kamarádům. Ne nadarmo se říká, důvěřuj, ale prověřuj.


Týdenní horoskop pro Váhy: Změna je život!

horoscopeDlouho přemýšlíte a toužíte po nějaké změně. Jelikož jste znamení váhavé, trvá vám déle, než se přesvědčíte o tom, co chcete. Což je na jednu stranu dobře, ale co takhle udělat něco konečně spontánně, milé Váhy? Takže jestli toužíte třeba po novém účesu, zvedněte telefon, zavolejte své kadeřnici a objednejte se na nejbližší možný termín. Budete mít skvělý pocit nejen z nového sestřihu, ale i z toho, že jste konečně udělaly něco hned.

!


Týdenní horoskop pro Štíry: Pozor na peníze

horoscopeS podzimem jste se rozhodli obnovit svůj šatník novými a především trendy kousky. Nakupování vás nesmírně baví, ale dejte si pozor, abyste neutratili více, než byste měli, milí Štíři. V tomto týdnu by vás totiž mohla potrápit menší finanční  krize. Proto dejte na známé pořekadlo: kdo šetří, má za tři a raději si ten nový svetr kupte až příští měsíc.


Týdenní horoskop pro Střelce: Aspoň jeden den odpočinek!

horoscopeJste osoba společenská, a proto samota je vám vrcholně nepříjemná. S podzimními večery se vám budou množit pozvánky na různé večírky, což je samozřejmě dobře, ale myslete i na potřebnou regeneraci, milí Střelci Mohlo by se vám stát, že vaše tělo rezignuje a bude chtít na chvilku vypnout. Zkuste místo jednoho večírku posedět v pohodlí domova, třeba ve společnosti vašeho nového nápadníka. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Dvakrát měř...

horoscopeKozoroh je znamení tvrdohlavé. Vy jste vždy přesvědčeni o své pravdě, milí Kozorozi, což by se vám ale mohlo vymstít. Nepouštějte se do velkých sporů, ve vzduchu totiž visí napětí mezi vámi a jistou osobou. Zbytečná hádka by tomu nepomohla, ba naopak. Mohli byste nechtěně přijít o někoho, na kom vám záleží, a to kvůli naprosté banalitě. Víte, jak se to přeci říká, dvakrát měř…

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Dívejte se i kolem sebe, nejen do zrcadla!

horoscopeJe až s podivem, jakou dávkou energie v těchto dnech oplýváte. Máte pocit, že vše se vám daří, jak po pracovní stránce, tak i po té milostné, takže se cítíte nedotknutelně. Právě na to si dejte pozor, mohlo by se vám stát, že přehlídnete nevyřčenou žádost o pomoc z vašeho okolí, což by se vám mohlo nehezky vymstít. Svou energii se snažte rozložit rovným dílem mezi své blízké, vyplatí se vám to.


Týdenní horoskop pro Ryby: Ať jste vidět!

horoscopeStále si plujete jen tak u dna a necháváte se unášet, ale teď je na čase vzít život do svých rukou! Toužíte po lásce? Začněte více chodit do společnosti a koukejte kolem sebe, brzy by se potenciální partner mohl objevit, tak ať ho nepřehlédnete, milé Ryby. Chcete přidat či se vypracovat na vyšší post? Tak začněte být konečně vidět a nebojte se ozvat. Nezapomínejte ani na svou rodinu, která touží po vaší společnosti.

Reklama