Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV přístích dnech budete doslova sršet dobrými nápady, které pomohou nejen vám, ale i vašemu okolí. Zapomeňte ale na to, že byste své myšlenky někomu vnucovala... chcete snad házet perly sviním? Kdo chce, ten se na vás s důvěrou obrátí, kdo nechce, ať si láme hlavu s problémy sám. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVáš partner pro vás chystá překvapení, vám by se ale mohlo stát, že byste ono překvapení úplně přehlídla, nebo ho dokonce ignorovala se slovy, že na podobné pitomosti nemáte čas... tak to ať vás ani nenapadne, jestli ho nechcete opravdu rozzuřit. Je sice pravda, že lépe než vy to vztekání se umí málokdo, ale tentorkát byste se možná nestačila divit.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nestává se vám, že byste si sebou byla sama tolik jistá jako právě teď. Přesně víte, co chcete, co pro to musíte udělat a jak se zachovat. Bravo, milé dámy, teď ještě abyste se nenechala odradit případnými menšími překážkami, které vám někdo nepřející postaví do cesty. Nenechte se rozhodit a běžte svému štěstí vstříc.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte neodbytný pocit, že jste na všechno sama. Nebude to ale náhodou tím, že se domníváte, že všechno zvládnete nejlíp právě a jen vy? To se pak ale nesmíte divit, že je toho na vás moc. Vemte rozum do hrsti a přenechte aktivitu i druhým, a to zejména doma. Možná budete překvapená, co všechno váš partner nebo vaše děti zvládnou i bez vašeho neustálého mentorování.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVe vašem okolí se najde jistý závistivec, který se bude snažit vytahovat z vaší skříně nějaké ty kostlivce... Nenechte se v žádném případě zastrašit a dotyčného pošlete upřímně tam, kam patří. Každý máme nějakou tu minulost, na kterou třeba ne úplně rádi vzpomínáme, ale důležité je žít dneškem a dívat se dopředu. A to vy víte, ještě že tak. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV příštích dnech se ještě snažte relaxovat, jak jen to půjde. Budete mít klidnou mysl a odpočívat se vám bude jedna báseň. S aktivitami se zaměřte hlavně na vaši rodinu - naplánujte společný víkend a vyrazte spolu třeba na houby nebo na koupaliště. Čas, který spolu teď strávíte, vám už nikdo nevezme, a bude pro vás zdrojem krásných vzpomínek na léto.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePochybnosti o vašem partnerovi nejsou zcela na místě, milé dámy. Nevěříte-li, jak moc pro něj znamenáte, promítněte si to všechno, co pro vás dělá. Je to snad málo? Nemějte mu za zlé, že o lásce k vám stále dokola nemluví. Protože zejména v lásce platí, že ne slovy, ale činy se dokazuje nejvíce. Ostatně, vy také nejste zrovna přebornicí v mluvení.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeRáda koketujete a flirtujete, ale pokud momentálně hledáte vážný vztah, měla byste si konečně uvědomit, že tudy cesta nevede. Skrze krátký flirt, který vede rychle do postele, toho pravého neodhalíte. O víkendu hoďte nohy na stůl a nemyslete na práci, té máte dost od pondělí do pátku, sobota a neděle slouží k relaxaci. Jak jinak si odpočinout než tím, že „vypnete“?


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVypadá to, že vám v nebližších dnech tak trochu dojde trpělivost. A není se čemu divit, ani vaše nervy nejsou ze železa. Pokud se jedná o situaci na domácím poli, pak se snažte nedostat se do toho největšího „ajfru“, abyste neřekla něco, čeho byste potom litovala. Zato v práci se klidně ozvětě, a hodně nahlas. Nemáte co ztratit, vaše pozice je pevná.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Zcela mylně se domníváte, že když budete něco dělat za druhé (protože vám to přece jde lépe nebo rychleji), dočkáte se uznání. Nebuďte naivní a pochopte už konečně, že takovým jednáním opravdu nikomu nepomůžete, sobě už vůbec ne. Naučte i své děti zodpovědnosti, nechcete z nich přece mít líné floutky, kteří si budou myslet, že za ně vždycky všechno „vyžehlíte“.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeDůsledně se vyhýbejte se situacím, o kterých tušíte předem, že by byly konfliktní, a hýčkejte se, kdykoli bude příležitost. Vyhledejte své dobré přátele a užijte si příjemné chvíle v jejich společnosti, to je to, co máte ráda. Nedělejte si hlavu z problému, který se objevil v práci, vše se vyřeší k vaší spokojenosti i bez toho, abyste musela zasahovat.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNepřemájte se, protože jakmile budete cokoli dělat „na sílu“, nebude to dobré a výsledek vás stejně nepotěší... víte sama, že když se do něčeho nutíte, minimálně z toho nemáte dobrý pocit. Platí to jak ve vztahu, tak i na pracovišti. Partnerovi řekněte na rovinu, co vás štve, a v práci řešte to, co vás trápí, přímo se šéfem. Stížnosti kolegyním vám nepomůžou.

Reklama