ber.gifBeran
Tento týden bude platit víc než kdy jindy, že se nemáte rozčilovat kvůli zbytečnostem. V opačném případě vás bude akorát bolet žaludek od stresu a to není rozhodně nic příjemného.

byk.gifBýk
Popřemýšlejte, jestli není čas na změnu. Chvíli už zase jedete v zajetých kolejích, které vás ale ve skutečnosti svazují. Vy nejste typ, že byste každý den dělala pořád to stejné.

bliz.gifBlíženci
Potlačujete v sobě chuť něco podniknout, co jste ještě nikdy nezkusila. Tak do toho. Obavy hoďte za hlavu, nedržte se u zdi. Je čas žít. Propadák to rozhodně to nebude.

rak.gifRak
Pozor na sluneční paprsky, sice vám vykouzlí dobrou náladu, ale také by vás mohlo pěkně připálit. Takže mazat, mazat, mazat. A ještě doporučujeme klobouk. Budete chráněná a zároveň šik.

lev.gifLev
Poslední dobou je vaše nálada jak na houpačce. Zkuste ji udržet spíš nahoře než dole. A pokud spadne přeci jen dolů, sáhněte po bylinkách, budou třeba meduňce či mátě. Budou mít na vás přímo zázračné účinky.

panna.gifPanna
Už dlouho si říkáte, že by bylo dobré něco udělat s těmi bolavými zády. Zařaďte do vašeho každodenního programu pár cviků. Nebo si alespoň hlídejte jak v práci sedíte a občas se protáhněte.

vaha.gifVáhy
Pozvěte přátelé a něco uvařte, upečte nebo ugrilujte. Půjde vám to totiž skvěle a hvězdy zařídí, že na cokoli v kuchyni sáhnete, dopadne to geniálně. Zároveň si pohlídejte, kolik skleniček k tomu vypijete, aby vás nebolela druhý den hlava.

stir.gifŠtír
Zaměřte se na svoje zlozvyky a dejte jim vale. Máte před sebou ideální čas. Kousání nehtů? Skákání do řeči? Chození na schůzky pozdě? Však vy sama víte, kde nejčastěji chybujete.

strelec.gifStřelec
 Slevy jsou v plném proudu a vy jste si ještě nic nekoupila? Utíkejte do obchodu obhlédnout poslední kousky. Určitě budete překvapena, jaké skvělé věci přibudou do vašeho šatníku a jak málo vás to bude stát.

kozo.gifKozoroh
Pokud máte v poslední době zdravotní problémy, zkuste se trochu víc hýbat. Trocha cvičení nebo jen delší procházky vám pročistí nejen mysl, ale prospějí i tělu. Venku je sice vedro, ale fitness crentra bývají klimatizovaná. A nebo jděte na vzduch večer, kdy už není takové parno.

vod.gifVodnář
Přestaňte myslet negativně. Alespoň tento týden zkuste hodit starosti za hlavu. Budete pak spokojenější a budete mít víc důvodů pro to, abyste se usmívaly. Venku je krásně, tak se radujte.

ryby.gifRyby
Tento týden bude přát svobodným. Vyrazte do společnosti a nebraňte se poznávání nových lidí. Možná konečně potkáte spřízněnou duši. Tento týden jsou vám hvězdy nakloněny. Tak to nepropásněte.

Reklama