Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJste sice přímá a nemáte problém s tím říkat věci na rovinu, tento týden byste si ale naopak měla obzvlášť dávat pozor na jazyk, a než vypustíte nějaké to moudro, radši si napočítejte do deseti. Nechcete-li ještě dlouho žehlit, co byste svojí prostořekostí způsobila. Některé věci je dokonce lepší nechat si úplně pro sebe, věřila byste tomu? :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeDny vám připadají jako na houpačce, nahoru-dolů, ale nebojte se, nejpozději po víkendu přijde konečně stabilizace, situace se zklidní a alespoň některé věci zajedou do starých dobrých kolejí, ve kterých jedete tak ráda. O víkendu si ještě ale „namažte pod koleny“, budete potřebovat spoustu energie, tak se na to hlavně dobře vyspěte! A i pro vás platí podobně jako pro Berany - dvakrát měř, jednou řež.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Neduste v sobě to, co vás už delší dobu rozčiluje nebo trápí - s komunikací většinou nemáte problém, takže zábrany stranou a řekněte naplno, co si myslíte. V partnerství nebo manželství zažíváte hezké období, nenechte si ho proto ničím a nikým pokazit či nabourat. Víkend aspoň částečně věnujte péči o domácnost, půjde vám to od ruky, i když běžně tyto „opečovávací“ rituály zrovna nevyhledáváte.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte citlivější období, to se vám občas stává a není potřeba, abyste se tím nějak výrazně znepokojovala. Jen se nevystavujte stresujícím situacím víc, než je nutné. Nepleťte se hlavně do konfliktů, které se vás netýkají, i když byste ráda řekla svůj názor či se někoho zastala... každý si své vlastní problémy musí vyřešit hlavně sám, nejste tu od toho, abyste všem pomáhala nebo dávala rozhřešení.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSnažte se trochu zkrotit své přebujelé ego, milé lvice, ne každý si z vás hned musí nutně sednout na zadek. :) I když byste ráda, aby se všechno točilo jen kolem vás... tentokrát prostě středem pozornosti nebudete - a litovat toho nemusíte. Klidnější chvilku využijte k pozorování druhých lidí, možná dojdete k překvapivým závěrům. Ostatně uvidíte sama. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJe dobře, že se vás konečně drží lepší nálada a optimismus - pěstujte si je a hýčkejte, víte sama nejlépe, že napořád to nebude... O víkendu si udělejte čas sama pro sebe, aspoň na pár hodin. Nebojte se, partner rád počká. :) Pokud vaše plány nevyjdou zrovna tak, jak jste si představovala, netrapte se tím, brzy bude příležitost je zopakovat.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNaplánujte si na víkend péči o váš domácí krb - už dlouho mluvíte o tom, co je potřeba udělat či vylepšit, ale ne a ne se k tomu dostat. Teď máte dostatek sil i elánu, tak je musíte využít! Zapojte do všeho i partnera, děti nebo jiné rodinné příslušníky, uvidíte, že si společně strávený čas nakonec všichni užijete, i když bude vlastně tak trochu vyplněný prací...


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePartner vás pravděpodobně překvapí něčím, co byste od něj nečekala... tak se připravte. :) To víte, ne vždy musíte vy sama být tím, kdo přichází s novinkami, a možná to bude překvapení opravdu příjemné - vlastně bude záležet hlavně na vás, jak si vše nakonec přeberete. Pokud o víkendu vyrážíte do přírody, nezapomeňte na repelent!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVáš optimismus je přímo nezdolný, ale měla byste, především co se pracovních záležitostí týká, zůstat nohama na zemi. Hlavně si, teď před létem, nenechávejte úkoly „na potom a na později“, nechcete přece na dovolené řešit, co všechno jste měla udělat, a neudělala jste... vaše liknavost by vás dohnala, to si pište. :) O víkendu ale na práci zapomeňte a vyrazte na své oblíbené místo, kde načerpáte spoustu nové energie.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pokud dnes vaše děti donesly domů vysvědčení, se kterým se zrovna nemohou pochlubit, asi vám radost neudělají, ale pořád to není důvod k tomu, abyste jim udělala peklo na zemi... tak jako jste přísná na sebe, měla byste během roku dohlížet i na ně, a nemusela byste se potom nad nepříznivou školní zprávou rozčilovat. Jste-li zatím bezdětná, podobné vyhrocené situace se vás netýkají... proto si užijte pohodový víkend i týden, žádné velké komplikace vás nečekají. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNejste-li spokojená sama se sebou, nebudete patrně spokojená ani s druhými. Dost často platí, že na ostatních lidech nejvíc nemáme rádi to, co my sami děláme... zkuste se nad tím zamyslet. :) Pro zklidnění vyhledejte samotu, aspoň na pár hodin, a pokud ani to nebude možné a budete předrážděná, počítejte do deseti, nebo klidně do sta, hlavně neyvbouchněte, protože by vás to později stoprocentně hodně mrzelo.


ní horoskop pro Ryby:

horoscopeČeká-li vás o víkendu setkání s lidmi, které máte ráda, máte se skutečně na co těšit. Bude to ten nejlépe strávený čas, během kterého naberete síly a hlavně se odreagujete od běžných, všednodenních starostí. V pondělí v práci rozdávejte dobrou náladu, kterou během volna načerpáte - ostatní tak vyklidnění nebudou.

 

Reklama