ber.gifBeran
 Ve vašem milostném životě dojde na další krok, který vás možná ne úplně příjemně překvapí. Nedělejte unáhlená rozhodnutí, kterých byste později mohla litovat, ale raději si všechno do posledního detailu promyslete. Vaše polovička pochopí, že potřebujete trochu času.

byk.gifBýk
V příštím týdnu pojedete jako fretka. Nebude žádný úkol, který byste nezvládla a který by pro vás představoval vážnější problém. Budete na vrcholu svých sil, ale nepřepalte to, jinak se ten další týden ani nezvednete z postele.

bliz.gifBlíženci
Jestliže už jste dlouho neviděla svou nejlepší kamarádku, měla byste to napravit. Dost možná se od ní dozvíte novinky, které vás potěší. A když ne, alespoň si příjemně popovídáte. Ani to není k zahození.

rak.gifRak
Máte pocit, že se vám nic nedaří? Nebojte, příští týden se to změní a vy budete mít vše pod kontrolou. Budete se cítit dobře, plná pozitivních emocí. Prožijete klidný týden plný radosti.

lev.gifLev
Je čas na změnu. Na nic nečekejte a chopte se příležitosti. I když ze změn nejste nikdy zrovna nadšená a míváte z nich obavy, tentokrát budete mít kuráž. Nic se neobrátí proti vám, ba naopak. Budete ráda, že jste se k tomu nakonec odhodlala.

panna.gifPanna
Tento týden se vám bude velmi dobře dařit v práci. Některá pracovní setkání vás mohou velice obohatit, tak se jim rozhodne nevyhýbejte. Zato vztahy v rodině budou napjaté. Tak raději choďte kolem ostatních doma po špičkách.

vaha.gifVáhy
Na většině vah jde vidět únava a vyčerpání. Dovolená je již za dveřmi a pak už dáte nohy nahoru, sklenku do ruky a tvář vystavíte slunci. Zkuste zůstat pozitivní a šetřit vaši energii. Ne vždy je třeba jet na tisíc procent.

stir.gifŠtír
Spolehlivost je vaší silnou stránkou. Tento týden na ni můžete uhrát spoustu benefitů, stačí lidem ukázat, že vy jste ten člověk, na kterého se mohou obrátit v případě problémů. Jen se může stát, že nabídnete prst a člověk vám utrhne celou ruku.

strelec.gifStřelec
Dejte si tento týden pozor na to, jakou náladu ve vás vyvolávají barvy. Červená by měla být pro tentokrát tabu, bude ve vás vzbuzovat agresi jako v býkovi. Naopak modrá barva by vás měla zklidnit. Zohledněte to i při výběru oblečení.

kozo.gifKozoroh
Pořád vás trápí v hloubi duše ztráta milovaného člověka? Přijít o blízkou osobu je těžké a leckdy ani čas rány nezahojí. Zkuste se s dotyčným rozloučit pomocí představ. Řekněte mu v duchu, jak vám na něm záleželo a nechte ho jít.

vod.gifVodnář
Pozor na zbytečné výdaje. Některé levné věci se ve skutečnosti mohou hodně prodražit. Budou vás trápit těžké končetiny. Zvyšte příjem tekutin a odpočívejte. Nohy nahoru, sklenku do ruky, to není zas tak špatné.  

ryby.gifRyby
Máte dobré nápady a měli byste se pustit do jejich realizace. Hvězdy vám budou nakloněné. Může jít o rekonstrukci vašeho příbytku, ale i směr podnikání. Vyplatí se překonat počáteční drobné nezdary. Držíme palce.

Reklama