Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVaše blízká kamarádka se ocitne v nouzi a bude potřebovat vaši pomoc. Nakonec spolu vše vyřešíte a váš vztah to utuží. Jen se vyhněte jednoduchým radám a návodům, vždyť víte, že život každého z nás je jedinečný a nelze na něj uplatňovat stejný metr.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePokud jste už dlouho nebyla u kadeřníka, na kosmetice nebo na masáži, otevřete svůj nabitý diář a objednejte se. Musíte se starat sama o sebe! Myslíte pořád jen na ty druhé, opečováváte rodinu, a vaše tělesná schránka chátrá. Chcete se zase cítit skvěle? Tak se mějte ráda a rozmazlujte i sama sebe.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeBude se vám nebývale dařit zejména co se organizačních záležitostí týká. V příštích dnech nebudete v práci černou ovcí, ani co se týká pozdních příchodů či brzkých odchodů, vše vám bude vycházet a váš time management bude výjimečně doslova ukázkový! Výborně, jen tak dál. :)

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeProbudíte se do láskyplných dnů, kdy si budete užívat každou minutu... nenechte se nikým otrávit a klidně si užijte let na růžovém obláčku. Musíte jen zapomenout na všechna svá ALE, která vám často „straší“ v hlavě. Jedině tak bude vše dokonalé.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeProbuďte v sobě své praktické já a věnujte se v těchto dnech „přízemnějším“ záležitostem. Oprašte domácnost, vytáhněte kuchařku. :) Překvapivě vás to nebude nudit a půjde vám vše od ruky. Kultura i přátelé počkají po víkendu, kdy byste si mohla všední dny zpestřit návštěvou koncertu nebo divadelního představení.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePostarejte se o nějakou tu duchovní potravu, neřešte stále jen chod domácnosti, kdo má co kdy udělat a zařídit. Všichni ve vaší rodině už jsou tak „vycvičení“, že to zvládnou i bez vašeho dozoru. A vy se schovejte s knížkou nebo si pusťte nějaký pěkný film. Stále potřebujete odpočívat, i když se to snažíte ignorovat.

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeBudete mít štěstí ve finančních záležitostech, podaří se vám dobře investovat vaše peníze. Nemusí se jednat o nic velkého, v podstatě ať v těchto dnech koupíte cokoli, bude to dobrá investice. A co takhle investovat sama do sebe, do svého vzdělávání a rozvíjení schopností?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeOprašte svoje znalosti cizích jazyků, zvláště čeká-li vás dovolená v zahraničí. Nikdo za vás nic řešit nebude a navíc - vy se svým šarmem jste nejlepší vyjednavač, ať už se to týká čehokoli. V těchto dnech navíc velmi dobře vládnete jazykem... potřebujete-li někoho k něčemu přesvědčit, je ten nejlepší čas.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeDejte si pozor na roztržitost, hrozí vám drobné ztráty a také nepříjemné situace způsobené vaší zbrklostí. Buďte opatrná i doma a nepohybujte se v blízkosti nebezpečných předmětů... i když ve vašich rukou se často nebezpečnými stávají i naprosto nevinné věci. :) Vaši blízcí by mohli vyprávět. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřepadnou vás pochybnosti. Nemusí se nutně týkat ničeho konkrétního, ale jako byste trochu ztrácela půdu pod nohama a přestala si být jistá tím, co děláte. Klid! Nebuďte tak přehnaně sebekritická a podívejte se kolem sebe. Málokdo je tak pracovitý a zodpovědný jako vy.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJako by ve vás tančilo tisíc čertíků, nebudete v příštích dnech k udržení, a kde se bude něco dít, tam budete i vy a nezkazíte tam žádnou zábavu. Je otázkou, jak moc z toho bude nadšený váš partner, který si vás doma moc neužije... ale vlastně... možná bude rád, že má doma klid. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeBudete na roztrhání! Doma se moc neohřejete a bude vás těšit být mezi lidmi, obzvlášť mezi těmi, které máte ráda. Vaši přátelé vám navíc vnuknou spoustu nových nápadů a inspirace, které uplatníte ve svém životě. Bude to zkrátka pestré a bude vás to bavit.

 

Reklama