5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
V příštím týdnu toho moc nenaspíte. Filipojakubská noc a první máj na vás budou pravděpodobně působit magickou silou a okrádat vás o spánek. Ale nebojte, jeden týden nějak vydržíte a v tom následujícím vzniklý deficit dospíte.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Mějte telefon pořád po ruce. Dost možná bude někdo z vašich známých či členů rodiny potřebovat akutní pomoc. Musí vědět, že se na vás mohou kdykoli obrátit. Energie, kterou do nich investujete, se vám vrátí.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Je načase koupit si něco květovaného. Jaro je v plném proudu a květiny k němu patří. Tento vzor vás rozzáří a omladí. Muži budou na ulici obdivovat vaši odvahu a ženy závidět. Nebojte se ukázat v něčem, co obvykle moc nenosíte.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tíha práce na vás dolehne plnou silou. Tímto stylem si zakládáte na workoholismus. Vaši spolupracovníci musí pochopit, že nemůžete pracovat 24 hodin denně. Když jim pokaždé okamžitě vyhovíte, budou vaší dobroty zneužívat.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Přestaňte myslet negativně. Alespoň tento týden zkuste hodit starosti za hlavu. Budete pak spokojenější a budete mít víc důvodů pro to, abyste se usmívaly. Venku je jaro a už to je přeci důvod k radosti.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Přestaňte se soustředit na to, co si myslí druzí. Ti za vás váš život přeci nežijí a vaše problémy neřeší. Přemýšlejte, co je důležité pro vás samotné. To je přeci to nejdůležitější. Uvidíte, že budete spokojenější.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Pokud máte v poslední době zdravotní problémy, zkuste se trochu víc hýbat. Trocha cvičení nebo jen delší procházky vám pročistí nejen mysl, ale prospějí i tělu. Případně zkuste jarní detoxikaci.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Chcete si koupit nové jarní šaty? Neodkládejte to. Určitě pak zase budete zírat do šatníku a přemýšlet, že nemáte co na sebe. Pak si budete klepat na čelo, že jste si je nekoupila. S financemi na tom budete dobře, tak proč si nedopřát a neudělat si radost.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Nadechněte se čerstvého vzduchu! Tak zní rada pro tento týden. Ohroženy mohou být nejen vaše cesty dýchací, ale i přímo plíce. Alergeny sice létají všude ve vzduchu, ale orgán potřebný k dýchání si žádá vyčistit od nahromaděných prachových částic a jiných nečistot. Pokud bydlíte ve městě, vyjeďte si na výlet do přírody, procházejte se v lesích a hlavně zhluboka dýchejte.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Nová láska je zatím sice bohužel v nedohlednu, ale na co se můžete těšit, jsou peníze. Na konci týdne možná dostante nečekaný finanční obnos, vyhrajete v loterii nebo dostanete hodnotný dar. Tento týden se každopádně bude točit kolem zlaťáků, a to v různých podobách. Jen si dejte pozor na špatné a unáhlené investice.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Pozor na rodinné vztahy! Zanedbávání rodiny kvůli práci se vám může šeredně vymstít. Některé rodiny jsou rozhádané celé roky, a to přece nechcete. I když máte hodně práce, vždy si najděte v týdnu alespoň jeden den, kdy navštívíte nebo obvoláte své nejbližší. Člověk nemá nikdy tolik povinností, aby nemohl prohodit pár hezkých slov.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Dávejte si dobrý pozor na to, co jíte. Jinak si zaděláváte na žaludeční problémy i na kila navíc. Tento týden vás bude honit mlsná, ale nezapomeňte, že vás čeká plavková sezóna. Jezte tři velká jídla denně a vyhněte se uzobávání. Pokud to nevydržíte, sáhněte po oříšcích. Sladkosti vašemu tělu nic pozitivního nedají. 

Reklama