Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNenechte emoce, aby vámi zmítaly ze strany na stranu. Hlavně ty negativní se snažte odbourat a zejména v práci zachovejte chladnou hlavu a neřešte nic narychlo. Za žádnou cenu nezvyšujte hlas. Uškodilo by to vaší pověsti rozumné a schopné ženy, která si vždy ví rady. Ani doma nic neorganizujte, vše poběží, jak má, i bez vašeho dohledu.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNepřemýšlejte příliš nad tím, co jste v minulosti mohla nebo měla udělat jinak, víte dobře, že to nemá cenu. I když se vám pravděpodobně do cesty připlete někdo, kdo vám podobné myšlenky vnukne, rychle je zažeňte. Dívejte se dopředu a neoddávejte se ani velkému snění... tak se aspoň vyhnete zklamání. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Poslechněte váš instinkt a šlápněte konečně do pedálů... už delší dobu vám v hlavě zraje velký plán, ale jako byste se stále bála udělat ten první krok. Příští dny vás obdaří velkým množstvím energie, kterou by byla škoda nevyužít. Nebojte se, pokud jste ovšem dobře promyslela všechna pro a proti.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeV přístích dnech dostanete skvělou příležitost podívat se na problém, který dlouhodobě řešíte, jinýma očima. Možná to budou oči někoho, koho jste delší dobu neviděla. Nevyhýbejte se tedy žádnému setkání a překonejte nechuť někam vyrazit... Nebojte se únavy, energie budete mít dostatek, i když nenaspíte tolik hodin jako obvykle. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeO víkendu načerpejte síly, nový týden vás doslova zavalí povinnostmi, které zvládnete ve zdraví, jen když budete odpočatá. Pokud jste měla v plánu v pátek nebo v sobotu velký flám, raději se omluvte, a pokud to není možné, nezdržte se dlouho po půlnoci a vyhněte se obloukem alkoholu. Maximálně vinný střik!

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJsou situace, na které se nelze úplně připravit. Vás pravděpodobně taková chvíle v nejbližších dnech čeká. Nepropadejte panice, pokud všechno nepůjde podle plánu, a improvizujte. Budete sama překvapená, že i tak se dají věci zvládnout. Ve slabších chvilkách od sebe neodhánějte vaše blízké, před nimi se přece stydět nemusíte.

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše mírumilovná povaha bohužel občas svádí lidi ve vašem okolí k tomu, aby vás využívali... to ale nesmíte připustit, zvlášť pokud by se mělo jednat o vašeho partnera! Jestliže se v poslední době chová tak, jako by snad právo rozhodovat o vás dvou měl jen on sám, jasně dejte najevo, že takhle to nepůjde. Máte svoji cenu i důstojnost, a tu si nenechte vzít ani tím, koho milujete.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVypadá to na blížící se konflikt v rodině, který ale nemusí vůbec dopadnout ve váš neprospěch, pokud ovšem zachováte chladnou hlavu, a hlavně pokud nebudete vytahovat staré křivdy... buďte konstruktivní a struční, neobviňujte druhé a ukažte, že vidíte chyby i na své straně. Nebo snad za všchno můžou ostatní?

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVáš partner je vaší oporou, i když to občas mezi vámi zaskřípe, nemusíte z toho hned dělat aféru... zachovejte se s maximální tolerancí, a to zvlášť v těchto dnech. Na druhou stranu, pokud vás něco ve vašem vztahu dlouhodbě přivádí k nepříčetnosti, je potřeba to vyřešit dřív, než bude na jakákoli řešení pozdě. Zkuste to nyní.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Volnější disciplína v práci vás nijak neohrozí, neodpírejte si přestávku na oběd a nedělejte přesčasy, tentorkát vás více potřebují doma. Zejména vaše děti by docenily vaši přítomnost, rády by se vám totiž svěřily s něčím důležitým, co mají na srdci. Naslouchejte jim s porozuměním.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeV případě rozporů s vašimi blízkými se můžete samozřejmě pokusit o rozumnou domluvu, ale k tomu musí být vždy dva - ten, co mluví, a ten, co naslouchá. V příštích dnech se snažte být tím naslouchajícím spíše vy, budete překvapená, co všechno vám dosud unikalo jen proto, že jste hlavní slovo měla hlavně vy.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNelpěte na detailech, a to ani v práci, ani doma. Vy přece nejste typická puntičkářka. Máte sice ráda harmonii, ale to přece neznamená, že bude všechno zarovnané v komínkách, včetně vašich blízkých u vás doma. :) S klidem podlehněte lenosti, v příštích dnech vám nic důležitého neuteče.

Reklama