5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Poslední dny října proběhnou bez větších emočních i jiných hurikánů. Trochu se ozývá únava, ale tu můžete zahnat velmi snadno. Vy víte nejlépe, kde a jak se vám nejlépe odpočívá. Tak do toho. Neodkládejte to.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Nesvádějte neúspěchy na jiné a přiznejte, že se vám vždy prostě nedaří tak, jak jste si představovala. Hlavně se neúspěchem nenechte zbrzdit. Máte hlavu plnou skvělých nápadů a až přijde ten správný čas, jeden z nich vám přinese to, po čem prahnete. Ať jsou to finance, úspěch nebo obdiv…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Ne úplně šťastný říjen jde pomalu ke konci a i vy už se statečně zase stavíte na nohy. Mějte dál na paměti všechna vaše předsevzetí a nevzdávejte se jich tak lehce. A usmějte se. S úsměvem jde všechno líp. Sice je to otřepaná fráze, ale platí, nedá se nic dělat.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Sice není ještě konec roku, ani nemáte narozeniny, ale možná je vhodný čas na malé bilancování. Popřemýšlejte o tom, jaký je váš život teď, sepište si vše, co stojí za zmínku, ať už pozitivního nebo negativního. Na základě toho, co uvidíte, si nastavte nové cíle a přání. Takové, co vás budou motivovat a hnát kupředu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Že vy máte v posledních dnech pěkné roupy? Chuť na sex můžete mít spojený s jeho nedostatkem, ale klidně i nepohodou na pracovišti nebo s podzimním počasím. Nebraňte se ničemu a naopak se intimním hrátkám s partnerem oddávejte ve velkém. Endorfiny z vás budou doslova sršet.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Váháte nad vaším současným vztahem? Rozsekněte jej teď hned. Nemá cenu setrvávat v něčem, čemu nevěříte. Stejně tak zabojujte za to, o čem jste přesvědčené, že stojí za to. Jak se říká: není čas ztrácet čas. Žijte spokojený život po boku toho pravého nebo té pravé.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Příští týden budete mít nakloněné hvězdy, co se týče financí. Je tedy ideální doba například pro investice, koupi stíracího losu či požádání zaměstnavatele o přidání peněz. Využijte své šance a polechtejte štěstěnu, určitě se vám bude dařit.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Již dlouho jste neudělala žádný dobrý skutek, měla byste to urychleně napravit. Je tolik projektů, kde vás, především vaši pomoc přivítají s otevřenou náručí. Uvidíte, že po vykonání takového činu se budete ihned cítit lépe. A nezapomínejte, co zasejete, to sklidíte.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Mějte oči na stopkách, ve vašem blízkém okolí je někdo, kdo tiše volá o pomoc. Bohužel si o ni nahlas neřekne, stydí se. Pokud budete všímavá, jistě ho poznáte a budete moci společnými silami ho/ji dostat ze špatného momentálního rozpoložení.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Nesnažte se stihnout všechny akce, které se vám tento týden nabízejí, ale vybírejte. Pokud nepolevíte a po práci si neodpočinete, lehnete do týdne s pořádnou chřipkou, protože už to vaše imunita nedá. Každý týden si nadáváte, že „tam jsem ani neměl/a chodit“ tak to zkuste udělat předem a řekněte - tam nepůjdu.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V příštím týdnu vás bude vaše nejbližší kamarádka moc potřebovat, protože se dozví ne moc pozitivní zprávu, která se bude týkat zdraví. Nenechte ji v tom plavat a vezměte si volno, které jí věnujte. I když vás bude odmítat, věřte, že bude ráda, že není sama. Vy umíte skvěle povzbudit.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Vy se tak dlouho dokážete topit ve špatném vztahu, že si z toho vždy odnášíte zdravotní potíže. Zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, co opravdu chcete vy a jestli vám to milovaná osoba opravdu dává, nebo bude schopna někdy dát. Nenechte se citově vydírat, protože k tomu vy máte sklony.

Reklama