Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeRáda zkoušíte nové věci, zároveň ale potřebujete své zázemí, jehož nedílnou součástí je i váš partner. Nezapomínejte na něj ve svých plánech a zahrňte ho do nich. Dámské jízdy s kamarádkami tentokrát počkají. Hlídejte si krk. Nepijte ledové nápoje a kupte si pro jistotu do kabelky nějaké ty léčivé pastilky, ať jsou hned po ruce.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePozlobí vás záda. Bolest páteře ale nemusí souviset jen s fyzickým přetížením. Možná jste si toho prostě jen moc „naložila“ a teď ten svůj „batoh“ zkrátka nemůžete unést. Sundejte ho, pečlivě vytřiďte vše, co v něm najdete. Nevláčejte s sebou nic zbytečně. Ani špatné vzpomínky, ani nesplnitelné touhy.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeIntuitivně vytušíte, na koho se můžete spolehnout, a komu je naopak lepší tolik nevěřit. V těchto dnech bohužel narazíte spíše na lidi z druhé jmenované skupiny. Nevadí, dobrých přátel máte dost. A kdo vám není po chuti, s tím nemusíte trávit čas. Není vaší povinností s každým skvěle vycházet (i když byste tak ráda). To mějte v těchto dnech na paměti.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZatímco většina znamení zvěrokruhu s nelibostí prožívá rána končícího srpna, která začínají nebezpečně připomínat podzim, vy jste v pohodě. Netrápí vás, že léto pomalu mává na rozloučenou, a těšíte se na barevné a pestré září. A přesně takové ho budete mít! Je radost být ve vaší společnosti a připravte se, že budete vyhledávanou společnicí. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePoslední prázdninové dny budou přát navazování nových milostných známostí a pro ty z vás, kterým je erotika blízká (což je většina Lvic a Lvů :)), budou přímo nabité sexuální energií. Nezadané Lvice mohou navíc potkat muže svých snů, ale pozor, nevybírejte jen mezi „lvy salonů“. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeUžívejte si letní prázdninovou pohodu, jak jen to půjde. Podzim je za dveřmi a čekají vás vaše narozeniny, které ráda strávíte v okruhu svých nejbližších. Nenechte se rozhodit menšími neshodami v pracovním kolektivu, vše se urovná, pokud se nenecháte unést svými emocemi.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVydejte se za hranice všedních dnů. Vaší fantazii se meze nekladou. Vyzkoušejte něco nového, cokoli, co rozšíří vaše obzory. Vaše nové zážitky budou užitečné nejen ve vaší práci, ale přinesou osvěžení i do vašeho v poslední době poněkud stereotypního partnerského vztahu.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePrázdniny jsou u konce a vás už zaměstnávají nepříjemné myšlenky ohledně pracovních povinností, které se na vás začnou valit. Pokud nic nezanedbáte a hlavně nebudete nic odkládat, vše zvládnete se ctí. Maminky školou povinných ratolestí, šetřete energii, budete ji s prvními zářijovými dny potřebovat. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePoslední prázdninový týden si vychutnáte, a to po všech stránkách. Neodmítejte pozvání na večeři, čeká vás skvělý (nejen) kulinářský zážitek, na který budete dlouho vzpomínat! Zamotat hlavu by vám mohl nový pracovní úkol, který se vám bude zdát nesplnitelný. Zvládnete ho a nestyďte se říci si o pomoc.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeV práci se to na vás valí ze všech stran. Je o vás známo, že zvládnete prakticky jakoukoli zátěž, ale neměla byste si od svého šéfa/šéfové nechat všechno líbit. Jasně si vymezte své povinnosti a pravomoci. Doma relaxujte a neřešte s partnerem nic zásadního.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeI když vás to bude lákat, nepodlehněte svému libidu a známost na jednu noc si striktně zakažte. Máte teď starostí dost, nevytvářejte si proto problémy ještě do budoucna. Vsaďte na domácí pohodu, papučky a domino. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeTo, co jste si dlohou přála, by se vám v těchto dnech mohlo splnit. Můžete pro to ale ještě něco udělat. Snažte se být s partnerem na pozitivní vlně a rozhodně nevyvolávejte zbytečné hádky, které by mohly vést k hlubším konfliktům.

Reklama