Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNeměla byste brát ohledy na lidi, kteří si to nezaslouží. Kolegyně v práci nebo vlezlá sousedka, která neustále hořekuje, vám tak jako tak po nějaké době poleze na nervy, nemáte ráda, když někdo neumí nic jiného než si stěžovat. Ve dnech volna si odpočiňte a načerpejte síly, v práci je budete potřebovat. Přejeme vám krásné Velikonoce!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVyužijte nastávající dny volna k tomu, abyste načerpala po dlouhé zimě nové síly. Vyhledávejte zelenou barvu, ta vás uklidňuje, takže hurá do přírody, jen pozor na váš choulostivý krk, ať se nenachladíte! Nechystáte-li se k pobytu na vzduchu, pěkná a šťavnatá zelená na novém svetříku nebo šátku by vám konec konců taky mohla vykouzlit spokojený úsměv na tváři. Nemusíte strávit víkend v nákupním centru, ale malý rychlý nákup něčeho hezkého pro radost vám taky dodá optimismu. :)

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Ve dnech volna se rozhodně nevydávejte do nákupního centra, všechno potřebné už máte doma! Využijte čas spíše k aktivnímu pohybu, nejlépe na vzduchu. Nenechejte se ovládnout leností a neseďte doma na zadku, to za žádnou cenu. :) Uspokojit by vás mohla i návštěva příbuzných na venkově, procházka a objevování nových míst vás osvěží. Přejeme vám krásné Velikonoce!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePravděpodobně vám nevyjdou všechny vaše plány na dny volna, a to ani pokud jste se chystala je strávit v posteli s kakaem a tlustými ponožkami. :) Obzvláště víkend bude jedno velké překvapení, které nebude ve vaší režii, tak se na to psychicky připravte a neremcejte, není špatné občas odbočit ze zajetých kolejí. :) Přejeme vám pěkné Velikonoce!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeRáda si vyslechnete rady vašeho okolí, ale ve finále byste se měla vždy řídit vlastním úsudkem a zapojit hlavně zdravý rozum. Mějte to na paměti také v průběhu rodinných setkání, která vás teď během Velikonoc čekají. Nenechte se rozhodit, tetička z pátého kolene je jistě úctyhodná osoba, ale vy žijete váš život tak, jak je pro vás nejlepší, ať si říká kdo chce, co chce.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNedělejte si těžkou hlavu z toho, že letošní Velikonoce nebudou úplně tradiční. Nestíháte uklidit tak dokonale jako jindy nebo upéct mazanec či beránka pro příbuzné? Nesehnala jste vajíčka s bílými skořápkami? No a co? Z toho se nestřílí. :) Důležitější je, abyste ve dnech volna načerpala síly a užila si je v klidu a v pohodě.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVáš sen, který jste si vysnila, není zas tak nereálný, jedno velké ALE by tu ovšem bylo. Je to váš partner. Pokud s vámi nesdílí vaše touhy a nechce vám v ničem pomoci, je čas přestat stále jen „vyvažovat“ situaci. Musíte už konečně dát průchod svým emocím, říct nahlas to, co chcete, a neobávat se stále, jakou reakci to vyvolá. I za cenu toho, že vás budou čekat opravdu zásadní životní změny. Nebylo už načase? Užijte si Velikonoce, i když budou jiné než obvykle, budou pro vás nezapomenutelné. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeChcete-li mít hezké svátky, pravděpodobně budete muset upustit od některých svých zvyků a přijmout nové. Nebraňte se tomu, nakonec se vám to bude líbit. Nuda není vaše hobby, naopak. Letos se klidně vykašlete na úklid a kuchtění, pro jednou se to nezblázní. Vyrazte ven a čerpejte inspiraci. Přejeme vám krásné Velikonoce!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeRovnou zapomeňte na to, že byste o Velikonocích stihla všechno to, co jste si naplánovala. Zbláznila jste se? Copak musíte během těch pár dní zase trhat rekordy? Odpovíme za vás: Rozhodně nemusíte. Jediné, co musíte, je odpočinout si a načerpat síly do pracovního kolotoče, který vás čeká začátkem jara. Přejeme vám hezké Velikonoce, ať už budete poletovat kdekoli. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Popřemýšlejte, jestli má smysl vaše nejbližší nutit dodržovat tradice a rodinné zvyklosti, u nichž jste už pomalu i vy sama zapomněla, jaký vlastně mají význam... Slevte ze svých nároků a užívejte si Velikonoc, i když nebudou úplně ve vaší režii. A že vaše děti vyžadují na sváteční tabuli beránka, vajíčka, nádivku a kdo ví, co ještě, přestože vy nestíháte ani velký jarní úklid? No, po kom jsou asi tak náročné. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeRozhodnutí vašeho partnera v jisté důležité záležitosti vás nejenom překvapí, ale připraví vám asi i pár bezesných nocí. Obzvlášť pokud vám dojde, že jste to vlastně byla vy, kdo mu podobnou myšlenku vnuknul. Nezbývá vám než vyrovnat se s výzvou, ke které jste sama dala podnět. A příště si dobře rozmyslete, kam budete partnera směřovat či dokonce tlačit... aby se to neobrátilo proti vám. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeAkce vyvolává reakci, to je zákon, se kterým se musíte smířit. Nemůžete tedy čekat, že vaše nezvyklé chování zůstane bez odezvy. Cizím lidem pochopitelně nemusíte nic vysvětlovat, ale váš partner by měl mít aspoň představu o tom, co se ve vaší hlavě odehrává... vykašlete se na pověrčivost a buďte upřímná. Přejeme vám krásné Velikonoce!

 

Reklama