beran.jpgBeran
Je čas trochu zpomalit. Pomůže vám to dívat se na aktuální dění s větším odstupem. Do ničeho se nežeňte, dejte si čas na rozmyšlenou. Uvidíte, že brzy vám budou věci jasnější.

byk.jpgBýk
Čeká vás setkání s přáteli, které jste opravdu dlouho neviděla. Ono setkání ve vás probudí nostalgickou vlnu vzpomínání. Od vzpomínek se dostaňte ke konaní. O přátelství se musí pečovat…

blizenci.jpgBlíženci
Necháváte se pohltit prací tak moc, že nevnímáte nic jiného a utíká vám něco velmi důležitého. V práci se brzy začnou dostavovat úspěchy, ale naopak doma to začne skřípat. Zkuste to vybalancovat a cíleně se věnovat i blízkým.

rak.jpgRak
Jste přetížená a začíná se to projevovat na těle i na duši. Zpomalte, nic není důležitější než vaše zdraví. Zvláště v této podivné době. Odřekněte všechny plánované akce a raději si odpočiňte.

lev.jpgLev
Konečně se sbalte a někam vyjeďte, alespoň na víkend. Tento týden pro to bude ideální. Nechte starosti doma, vypněte a konečně si užívejte. Ke konci týdne však přijdou nečekané starosti.

panna.jpgPanna
Málokdo ví, jak moc jste ve skutečnosti citlivá. Nebojte se projevovat své emoce, jinak se k vám lidé budou chovat tvrdě. Myslí si totiž, že takové zacházení snesete. Hra na hrdinku nevydrží dlouho a vy se sesypete jako domeček z karet.

vaha.jpgVáhy
Je čas přestat snít a konat. Pokud už dlouho po něčem toužíte začněte konečně krůček po krůčku sen realizovat. Jde o dům se zahradou? Tak začněte koukat po výhodných parcelách. Nemusíte stavět hned, důležité je dělat malé krůčky.

stir.jpgŠtír
Tento týden budete moci oslavovat, protože se vám konečně podaří, o co jste se snažily už dávno. Budete navíc plná nápadů, tak neodmítejte, když se vás někdo zeptá na radu.

strelec.jpgStřelec
Jestliže hledáte vhodnou dobu na to svěřit se partnerovi s malou lží, momentálně je nejvhodnější doba. Tento týden k vám budou lidé shovívaví a odpustí i to, co by jim jinak dělalo problém. Neváhejte a zbavte se tíhy.

kozoroh.jpgKozoroh
Čekala jste víc, víc zájmu a víc péče ze strany svého okolí. Zapomeňte na to! Nepotřebujete, aby vás někdo oceňoval, když se dokážete ocenit, pochválit a odměnit sama. Připomeňte si, že jste dospělá sebevědomá žena, která se vyzná.

vodnar.jpgVodnář
Zdravotní stav blízkého člověka vám dělá vrásky na čele. Na jednu stranu chcete, aby tu byl co nejdéle, ale na druhou stranu přemýšlíte o tom, jak se všem uleví, až bude konec. Nevyčítejte si takové myšlenky – jsou běžné a ospravedlnitelné.

ryby.jpgRyby
Podzimní depky u vás letos nemají šanci. Sama budete překvapená, ale pozitivní energie, kterou jsem načerpala v létě, vám vydrží i potom, co se počasí ochladí a zkazí. Rozdávejte sluníčkovou náladu i lidem kolem vás, budou to potřebovat.

Reklama