Týdenní horoskop pro Býky: Některé věci prostě nezměníte!

horoscopeRádi o sobě říkáte, milí Býci, že jste rozumné znamení, které se drží při zemi. Přesto stále, ve skrytu duše, čekáte na zázraky, doufáte, že se změní věci či lidé, které/kteří vám nejdou pod nos. Nebylo by lepší se těmto věcem/lidem vyhnout, když už selhaly všechny vaše pokusy o nápravu i přesvědčovací metody? Někdy je veškerá snaha zbytečná a vy přicházíte o síly, které byste mohli vrhnout úplně jinam. Přemýšlejte o tom!

 


Týdenní horoskop pro Berany: Netlačte tolik na pilu!

horoscopeJste velmi pracovití, milí Berani, ale nebylo by dobré usínat na růžích. Ve svém životě už jste dosáhli mnohých úspěchů, přesto je stále co zlepšovat, tak se netvařte, že jste dokonalí nebo že už není na čem zapracovat. Stále trvá období, kdy zarputile lpíte na některých věcech, čímž ostatní popuzujete a trápíte. Pokud jste neuposlechli rad hvěz minulý týden, máte poslední možnost to napravit!

 


Týdenní horoskop pro Blížence: horoscopePříznivé období pokačuje, dejte škarohlídům vale!

V práci narazíte na nepřátelskou osobu, která vám bude házet klacky pod nohy. Nenechte se zastrašit, za vším je obyčejná lidská závist. Daří se vám, a někteří lidé to zkrátka nemohou vydýchat. Nekažte si den ani týden a usmívejte se i na škarohlídy. Máte úspěšné období, zvládáte toho více než obvykle a doma se moc neohřejete, naštěstí jsou na to vaši blízcí už dávno zvyklí. Vynahradíte jim to o víkendu!


Týdenní horoskop pro Raky: Zabavte se sami!

horoscopeV příštím týdnu se budete možná trošku nudit, milí Raci, a budete z toho rozmrzelí. Nečekejte ale, že vám ostatní budou vymýšlet progam a zábavu pro volné chvíle... všichni mají starostí dost! Hlavně si pořád nestěžujte a neobtěžujte svého partnera, aby se vám věnoval. Raději se zamyslete nad tím, kde se stala chyba. Opustili jste veškeré koníčky a nesportujete? Pak se nedivte!


Týdenní horoskop pro Lvy: Láska, láska, láska!

horoscopeMožná jste konečně potkali toho pravého/tu pravou a prožíváte právě velmi spokojené období. Pokud je tomu tak, gratulujeme vám! Jestli jste nezadaní a stojíte o novou známost, stále trvá období, kdy je velká šance, že svého vyvoleného/svoji vyvolenou potkáte. Jen nesmíte sedět v koutě! Zadaní, vy si dejte pozor na sexuální loudily. To víte, je léto!

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Nepřipouštějte si problémy k tělu!

horoscopeVaše citlivá duše dostáne v příštích dnech trošku zabrat, ale jak už to bývá, je hlavně na vás samotných, jak blízko si věci nebo lidi připustíte k tělu. Sami víte nejlíp, co ještě snesete, a co už pro vás z různých důvodů zkrátka není akceptovatelné! Pokud vám cokoli není příjemné, napříště se snažte, abyste se do podobné situace nedostali. Jestli jste ještě neměli dovolenou, naplánujte si ji co nejdříve. Potřebujete si odpočinout a hlavně změnit prostředí!


Týdenní horoskop pro Panny: Užijte si pohodu

horoscopeV příštích dnech do vašeho života přijde vámi tolik milovaný klid. Vaši blízcí vás zahrnou láskou, obdivem a pozorností, nepřipouštějte si tedy žádné pochybnosti, i když, jak víme, to pro vás není jednoduché! Co byste ale neměli pouštět k vodě, je vaše zdraví. Starejte se o sebe a hlídejte si, co jíte, zvláště pokud vás trápí kila navíc (nebo pokud vám kila naopak scházejí).

 


Týdenní horoskop pro Štíry: S úsměvem jde všechno lépe!

horoscopeS úsměvem jde všechno lépe, a to i tehdy, když se k němu musíte trošku přinutit. Nakazte optimismem i své okolí a všechno půjde jako na drátkách, což máte rádi, milí štíři, takže to za trochu přemáhání stojí. V příštích dnech na sebe budte opatrní, hlavně pokud se chystáte cestovat na čtyřech kolech. Ne všichni jsou dobří řidiči, na to rozhodně nespoléhejte!

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Plánujte a pracujte

horoscopeLéto a prázdniny jsou ve své polovině, a vy máte pocit, že jste ještě nic nestihli, viďte, milí Střelci. A že nás to nepřekvapuje, vás asi nepřekvapí. :) Tento týden vám ale nabízí hvězdy příležitost, kdy si můžete všechno urovnat v hlavě, tak jí využijte! A máme pro vás také jednu výbornou zprávu. Ač to tak zpočátku možná nevypadalo, v práci nastává mimořádně úspěšné období, což se samozřejmě odrazí i na vás samotných a na vašem soukromém životě. Co si přát víc?


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Buďte obezřetní a doma se tulte!

horoscopeVaše trpělivost bývá nekonečná, pokud vás tedy někdo nevytočí doběla, ale někdy vám brání v tom, abyste se posouvali dopředu, milí Kozorozi. Je čas přehodnotit některé vztahy - možná budete sami překvapeni, že někteří lidé ve vašem okolí vás jen využívají, a co je nejhorší, vy se klidně necháte! Otevřete oči dokořán a buďte tento týden obezřetní. Zato u vás doma je všechno v naprostém pořádku, a tak se nezapomeňte přitulit, váš partner na to čeká!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Vydýchejte amok a nasaďte úsměv!

horoscopeVýbuchy vzteku vám, milí Vodnáři, v ničem nepomohou, ba naopak. Pokud budete problémy řešit pod tlakem rozbouřených emocí, nevzejde z toho nic dobrého. Zhluboka se nadechněte, počítejte do desíti nebo klidně do sta, zkrátka buďte obezřetní a nejednejte v pohnutí mysli, nevyplatilo by se vám to. I vaše okolí ocení, když zachováte poker face, a pokud se vám dokonce podaří vyloudit i nějaký ten úsměv na vaší jindy milé tváři, zvítězíte především sami nad sebou.

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Skromnost nade vše!

horoscopeVšeho moc škodí, milé Ryby, a víte to samy nejlépe. Ne nadarmo se říká, že hodně lidí, jakkoli závislých, patří právě k vašemu znamení. Nemusí to být jenom alkohol, tabák či jídlo a hmotné záležitosti. Možná jste závislé na svých pracovních úspěších nebo na zájmu opačného pohlaví, ale neměly byste zapomínat na to, že i tyto záležitosti mohou být pomíjivé, a váš hodnotový žebříček by měl stát na úplně jiných základech. Uberte trochu z té samozřejmosti, s jakou přijímáte komplimenty, situace se může rychle obrátit proti vám. Pokud ale nezapomenete na pokoru a skromnost, všechno dobře dopadne.

 

Reklama