5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Plánových i neplánovaných výdajů teď bylo víc jak dost, ale taková období prostě přichází a naštěstí i odchází. Takže do konce měsíce se zkuste držet zkrátka a všechno se zase dostane do své rovnováhy.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Trochu jste ve své urputnosti polevily a nyní je čas se pořádně zamyslet, co vám na vašem životě nesedí. Poslední květnový týden je na velké změny jako dělaný. Hvězdy a vaše povaha vám budou nápomocny.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Do cesty vám vstoupí nový člověk, který vám padne do oka a rozšíří kruh vašich přátel. Vlije do vás spoustu energie a naučí se koukat na věci z nového úhlu. Navíc bude mít onen dotyčný či dotyčná mít jistý vliv, který by vám v budoucnosti mohl pomoci.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Cítíte únavu v kostech, bolí vás záda nebo v posledních dnech nejste tak úplně ve formě? I to se může stát. Hvězdy radí zvolnit, vyspit se do růžova, přestat spěchat, odlehčit stravu a jít si zacvičit nebo se projít do přírody. Dejte si také digitální detox a nechte třeba o víkendu telefon doma. Věřte, že to bude nesmírně osvobozující.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Milí Lvi, pozor, ať to o víkendu „nepřepísknete“. Chystáte se na večírek? Do baru nebo si doma otevřít lahave vína? Je dost možné, že se druhý den probudíte s bolehlavem. Takže plán je jasný: prolévat alkohol vodou, ať z toho volna také něco máte a netrápíte se se studeným obkladem na čele doma. Raději nic nepřehánějte a nebírejte sílu a energii v přírodě nebo na nějaké pěkné výstavě.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Minulý týden možná nebyl nejveselejší, o to víc si užijte tento! Smějte se, radujte se, vyhoďte si z kopýtka nebo si kupte něco na sebe. Také si to za tu neustálou dřinu a pracovní nasazení zasloužíte! A co dál? Je na čase začít si odkládat nějaké peníze stranou. Pro strýčka příhodu, na nečekané výdaje nebo možná na dovolenou? Zatím, kdo ví?

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Usmívejte se. Možná vám právě teď do smíchu není, ale vězte, že se vše děje z nějakého důvodu. Někdy to může být znamení se zastavit a zamyslet se, zdali není něco, co by nás v životě mohlo udělat více šťastnými. Jindy je to důvod k nějaké větší či menší změně. Důležité je i ty nepříjemné chvilky prožít a vzít si z nich maximum. Zase bude lépe.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Vypadá to, že vaše emoční horská dráha, na které jste se poslední době vezla, je u konce. Nastanou lepší zítřky. Je ale podstatné, abyste se uměla radovat i z maličkostí, které vám život podsouvá. Naučte se také zlepšit si náladu svépomocí. K tomu vám poslouží podvečerní procházka přírodou, nějaká příjemná drobnost, kterou si koupíte či sraz s někým, na koho neustále nemáte čas. Vše j ve vašich rukách.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Měla byste si udělat pořádek v lidech, které si držíte u těla. Možná nazýváte kamarádkou někoho, kdo jím ale doopravdy není a chce vás jen využít ke svému prospěchu. Pokud máte na někoho podezření, buďte obezřetná. Dávejte si větší pozor na to, co říkáte. Naslouchejte své intuici, jistě vám radí správně.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Vnitřně svádíte boj s koupí zmrzliny a hubnutím do plavek! Pokud se nechystáte do červencové dovolené zhubnout 10 kilo, pak si tu zmrzlinu dejte a přidejte si týdně o hodinu cvičení navíc. Člověk musí mít ze života radost.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Těšte se na nečekanou finanční injekci, která vám usnadní rozhodování o letní dovolené. Částka bude tak vysoká, že se nemusíte bát zabookovat hotel v zahraničí pro celou rodinu. Vaše šetřivá povaha bude chtít peníze uložit na horší časy, ale dovolenou opravdu potřebujete.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
V příštím týdnu vás nečeká nic převratného, ale naopak přijde chvilka klidu. Rodina nebude vyžadovat vyšší pozornost, partner se nebude chtít hádat a v práci se nebude nic řešit. Nezní to víceméně pohádkově, že si budete moct dát nohy na stůl a podívat se na nové díly oblíbeného seriálu?

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama