Beran
Myslete na svou imunitu, bude se o vás totiž snažit podzimní nachlazení. Nadopujte se vitaminem C s předstihem a nedejte mu šanci. Kolegy a rodinném příslušníky, které už nemoc dostala, raději obcházejte velkým obloukem. Jsou pro vás velmi rizikoví.

Býk
Šéf si vás zavolá na kobereček s tím, že na vás přišla stížnost. Víte, že je neoprávněná, ale nepodléhejte hned emocím. Zůstaňte klidná a racionálně mu vysvětlete, o co jde. Jestli je to dobrý šéf, pochopí, jestli ne, tak stejně nemá cenu se dohadovat.

Blíženci
Dlouho jste zanedbávala kulturu a jedna ze složek vašeho já tím velmi trpí. Porozhlédněte se po nějakém pěkném představení, dejte na doporučení známých a rezervujte si lístky. Když neseženete parťáka nevadí, vyrazte sama. Budete se cítit skvěle a po dlouhé době i nezávisle.

Rak
Se zdravým jídelníčkem to jde poslední dobou z kopce. Žal a naštvání zajídáte sladkostmi, ale vaše tělo tím ještě víc trpí. Začněte cvičit, potom vám bude líto, aby vaše snaha vyšla naprázdno. Sama a přirozeně potom začnete vyhledávat zdravější potraviny.  

Lev
Cítíte se poslední dobu nafoukle, plně nebo přejedeně? Tráví vás střevní problémy? Jednou z příčin je i vaše duševní nepohoda. Na vině je ale také časté sezení a málo pohybu. Teď je ten pravý čas s tím začít něco dělat. Zkuste si dát podzimní detox a k tomu začít pravidelně cvičit nebo chodit na delší procházky. Uvidíte, jak vám bude fajn.

Panna
Už dlouho jedete ve starých zajetých kolejích. Chtělo by to změnu! Zkuste zauvažovat nad změnou účesu nebo stylu oblékání. Nebojte se zkusit nové věci a zážitky. Uvidíte, že to bude správný krok a váš život bude zase o něco zajímavější. Stereotyp je nuda.

Váhy
Už dlouho jste neudělala nic sama pro sebe. CO takhle si najít trošku času a zajít na nákupy, ke kadeřníkovi nebo na nehty? Ani wellness není špatný nápad. Alespoň si trochu odpočinete od toho podzimního splínu.

Štír
Tento týden se vám bude dařit. Budete se cítit báječně a budete mít pocit, že na co sáhnete, to se povedlo. Měla byste tedy zvážit, do čeho všeho se pustíte. Třeba nový projekt nebo reorganizace nábytku v bytě mají šanci na úspěch.

Střelec
Můžete se těšit na příval nové energie. Necítily jste se poslední dobou zrovna nejlépe? Může to být tím, že na vaši psychiku působila gravitace. Některé úplňky dokážou člověka vyčerpat i na měsíc dopředu. Čerstvá energie však přichází, nebojte.

Kozoroh
Už jen týden a mělo by se vám splnit vaše přání. Hvězdy vědí, že už toužíte příliš dlouho a nyní se blížíte k vytouženému cíli. Jen buďte připravené, a pokud se nemůžete dočkat, zkuste trochu relaxovat, ať nic potom nezkazíte.

Vodnář
Vše bude v naprostém pořádku! Zkuste se uklidnit a přestat myslet na práci. I když vám záleží na tom, jak se bude vyvíjet například vaše zakázka, některé věci ovlivnit nemůžete. A už vůbec ne po pracovní době!

Ryby
Možná si myslíte, že se musíte všemu věnovat na sto procent. Není to ale nutné. Jestli vás něco příliš nebaví, nemusíte odvést dokonalou práci. Například vyžehlené košile nemusí být bez jediného záhybu, a pokud to po vás manžel vyžaduje, ať si zkusí vyžehlit sám!

Reklama