5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Nepouštějte se do křížku s nadřízenými. Tento spor nemůže mít nikdy vítěze, tak na to myslete, když půjdete do sporu a budete zvyšovat hlas. Mimo práci vám ale vše bude hezky klapat a partnerské problémy budou v nedohlednu. Tak vidíte, alespoň někde rovnováha funguje.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Pozor na unáhlená rozhodnutí, mohla by vás mrzet. Obzvláště obezřetní buďte ve chvíli, kdy se to bude týkat financí. Ta skvělá nabídka zas až tak skvělá být nemusí. Zkrátka s většími nákupy vyčkejte. Rozhodně vám to ušetří dost peněz a nervů. Tak hezký týden!

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Uvědomte si, že ne všechno musíte zvládat na 1000 %, nejste supermanka a hlavně jí ani být nemusíte. Dost často se do té pozice nutíte sama. Takže dnešní rada zní, povolte. Povolte si nebýt dokonalá, superdochvilná, superspolehlivá, superpracovitá, vždy chic a upravená…

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Točí se kolem vás příliš mnoho nápadníků a vám to sice dělá dobře, ale sama víte, že ten pravý mezi nimi chybí. Vykašlete se na různé vějičky, na které jen plýtváte vaši energii. Právě v následujícím týdnu je dost vysoká šance, že vám hvězdy přihrajou vážnější známost. A pro ty ostatní, co již partnera mají, radíme, aby mu řekli, co k němu cítí. Ledové královny moc nefrčí.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Přemíra energie ve vás probudila velkého plánovače. Celou rodinu zásobujete nápády na letní dovolenou a ani námitky o nedostatku financí vás ne a ne zastavit. Je hezké, že chcete odjet s rodinou do krásného resortu, ale v tuto chvíli není ten správný moment a utrácení velkého množství peněz. Raději počkejte a letos to nechte na poslední chvíli, mohly by vás potkat neplánované výdaje.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
S vaší drahou polovičkou se zanedbáváte. Vyčleňte si jeden večer, kdy si naplánujete na budoucí týden alespoň dvě společné aktivity jen pro vás dva. Můžete zajít do kina, na romantickou večeři či bowling. Zkrátka, naučte se trávit více času spolu. Říkáte si v duchu, že na to už nemáte sílu? Pak si dobře rozmyslete, zdali chcete o partnera přijít. Vaše lhostejnost vůči němu ho totiž už zajistě pěkně štve.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Příští týden pro vás bude plný pohody a klidu. Vše bude fungovat tak, jak má a i vy si budete náležitě užívat harmonické chvilky. Žádný stres, minimum konfliktů, zkrátka ideál. Zkuste období duševního míru využít ku svému prospěchu. Dočtěte oblíbenou knížku, běžte si zaběhat, vyrazte si koupit něco hezkého a hlavně, více odpočívejte.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Máte z něčeho strach, neustále obavy posouváte a nechcete se jich zbavit. A to je chyba. Měla byste na svých „bubácích“ zapracovat. Omezují vás na životě, který si tak nemůžete vychutnávat plnými doušky. Pokud se bojíte létat, navštivte letecký simulátor nebo si rovnou naplánujte cestu někam do blízké země. Až to zvládnete, o čemž nepochybujeme, ihned budete mít ze sebe lepší pocit. Navíc vám to rozšíří obzory.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Zadané i svobodně dámy budou v průběhu budoucích několika dní pociťovat zvýšenou sexuální touhu. Nestyďte se v sobě probudit dračici a ukojit své chutě. Není na tom nic špatného. Partner jistě nebude protestovat, naopak, bude mile překvapen. A pokud nemáte po ruce muže, vyrazte na lov. I z jedné vášnivé noci se může vyklubat láska na celý život.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pokud už delší dobu hledáte práci, pak se na vás brzy usměje štěstí. Hvězdy vám v tuto chvíli nadělí příležitost, o které jste dlouho snili. Nepůjde o inzerát, ale tato nabídka se k vám dostane skrze známé. Ovšem musíte vyrazit ven s přáteli, abyste člověka, který vám o práci řekne potkali.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Začínáte mít roupy a chce se vám vyrazit na večírek a pít. Je to hlavně tím, že se doma hádáte s partnerem a není vám tam příjemně. Pokud nemáte děti, poslechněte hlas ve vaší hlavě a jděte se bavit. Nejde o to, najít si nového muže, ale na chvíli vše vypustit a pobavit se. Zavolejte nejlepší kamarádce a jděte ven.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Z pracovního hlediska nyní nejde o nejlepší období, ale vězte, že v půlce února se začne zase dařit. Pokud jste nezadaní, tak byste v příštím týdnu měli zkusit vyrazit na rande s tou osobou, která vás už pár měsíců nenápadně často zve na různé akce. I když vám možná přijde, že tento člověk pro vás není ten pravý, možná budete překvapení, kolik vám toho může nabídnou, když mu to dovolíte.

Reklama