Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMinulý týden byl lehce katastrofický, ale blýská se na lepší časy. O víkendu naberte sílu, potřebujete si nutně odpočinout. Vyrazte do lesa, opalujte se, ugrilujte si něco dobrého, začtěte se do knížky nebo zaposlouchejte se do hudby. Uvidíte, jak vám ten pracovní týden pak lehce uteče.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJste známá svou rozvážností, ale někdy je to na škodu. Nechte se občas unést okamžikem a udělejte rychlý závěr. Přinese vám to nové dobrodružství a zpestří váš život. Hvězdy ví, co dělají a vašeho partnera to mile překvapí!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Zkuste si na tento týden naordinovat nějakou kosmetickou či relaxační proceduru. Vypadáte sice báječně, ale zároveň na tom trochu hřešíte. Není čas na nový sestřih nebo líčení? Třeba ta malá proměna na sebe naváže další změny. A ty jsou vítané, ne?


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeLéto a hlavně jeho první polovina je nad vaší nadvládou, a tak i vy samy překypujete energií a máte spoustu nápadů. V tomto období, kdy začíná mnoho raků slavit své narozeniny, máte úsměv od ucha k uchu a daří se vám vše, na co sáhnete. I když si myslíte, že vás v tuhle chvíli nic neporazí, dejte si pozor na svůj žaludek, přemíra alkoholu a jídla na oslavách by vám mohla přivodit vážnější problémy.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMalé neshody na pracovišti se rychle přeženou, na těch domácích budete muset „zapracovat“ trochu víc. Ale usmíření není v nedohlednu. Zapomeňte na chvilku na vaši pyšnost a překvapte ho večeří a lahví dobrého vína. Třeba u ní proberete věci, které už dlouho odkládáte.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePrázdniny klepou na dveře, ale vy musíte stihnout ještě spoustu úkolů. Jste z toho trochu rozmrzelá, kdo by nebyl. Zkuste některé z nich delegovat i na ostatní. UIeví se vám a ostatní si budou třeba připadat důležití. Rozhodně vám to přinese více klidu.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZdá se vám, že máte v okolí někoho, kdo vám chce uškodit. Pokuste se tohoto člověka co nejvíc odříznout od vašeho soukromého života, aby vám nemohl ublížit. V týdnu pozvěte na víno svoji kamarádku z dětství, kterou jste již dlouho neviděla. Jestli jste s ní měla neshody, je nejvyšší čas na křivdy zapomenout a začít znovu.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeLetní měsíce probouzí vaši vášnivost a nejradši byste svou drahou polovičku odvezla daleko od domova a tam se oddávala sexuálním radovánkám alespoň jeden celý den. Pokud partnera nemáte, určitě vás v tomto týdnu bude lákat i dobrodružství na jednu noc a je možné, že o vás projeví zájem právě ten muž, na kterého si už delší dobu myslíte.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUž dlouho máte v plánu koupit si něco, co vlastně ani nepotřebujete? Jen do toho! Nakonec zjistíte, že to není až tak zbytečná investice. A kdy naposledy jste si udělali radost? Pozor ale, abyste si nenaběhli. Svou investici rozhodně netajte před rodinou. Sice si nejspíš vyslechnete jejich mudrování, ale to nebude trvat věčně.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nezdá se vám, že v poslední době zapomínáte na své přátele? Kdy naposledy jste jim sami od sebe zatelefonovali, nebo je pozvali na návštěvu? Zkuste to napravit a uspořádejte pro ně třeba grilování, nebo jen zajděte společně na sklenku. Vy to ale s alkoholem nepřehánějte. Druhý den byste toho pěkně litovali. Váš organismus by teď zasloužil spíše letní očistu.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZpomalte, tohle tempo nelze dlouho vydržet a nejde jen o vás. Krok s vámi jen stěží drží i lidé ve vašem okolí a už toho začínají mít dost. Nalaďte se zkrátka na prázdninovou notu a vezměte je někam na výlet. Už teď vás děsí, kolik toho zameškáte? Naopak! Po chvilce oddechu budete hýřit nápady a čeká vás za ně i pochvala v práci.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDo života se vám tak trochu vkrádá melancholie, vy se jí ale nepoddávejte. Ať už se kolem vás děje cokoli, zatněte zuby a nasaďte úsměv. S tím jde všechno lépe. Navíc k němu budete mít už brzy pádný důvod. Ke konci týdne vám někdo blízký sdělí milou novinu. A je jedno, zda to bude něco převratného, nebo jen drobnost, nabije vás to novou energií.

Reklama