Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeOslava narozenin je zdárně za vámi a vy jedete dál, ale zlobí vás, že momentálně nemáte takové tempo, jaké byste si představovala. Nic si z toho nedělejte, normálně jste tak rychlá, že vám stejně nikdo nestačí, tak to berte tak, že teď ostatním umožníte, aby s vámi srovnali krok. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePřestaňte omlouvat svoji lenost jarní únavou, milé Býčice, na to vám už nikdo neskočí, tím méně byste tomu měla věřit vy sama. Vyšší teploty už máme delší dobu, květen pomalu klepe na dveře, a vám se pořád nechce „z brlohu“. Že vám chybí motivace? A co třeba oslava vašich narozeniny - nechcete snad být s přibývajícími léty stále v kondici? Tak alou ven - když už ne do posilovny, tak aspoň do lesa!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Věnujete se práci na úkor vašeho osobního života, a co hůř, také na úkor svého partnera a dětí. Schválně, kdy jste se jich naposledy zeptala, co by oni chtěli dělat třeba o víkendu? Kam by se chtěli podívat nebo čemu by se chtěli věnovat? Všechno se řídí jenom podle vašeho vlastního harmonogramu a ostatním už začíná docházet trpělivost.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNeopouštěj staré známé pro nové, zpívá se v jedné známé písni, a vy si tento týden zapište toto krásné úsloví za ouška. Je hezké, že si hledáte skrze nové přátele i nové podněty pro vlastní život, ale neměla byste zapomínat ani na ty, kteří vás provázejí už několik let... i když si nimi právě teď není zrovna legrace, možná se to právě díky vám změní - pomůžete tak jim a sobě uděláte radost.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJedete na plný plyn a ne a ne se zastavit. Je možné, že vaše dobrá kamarádka vám zanedlouho vyčte, že se jí ani trochu nevěnujete, a připravte se také na to, že má možná pro vás jednu opravdu důležitou zprávu, kterou vám ale nechtěla říkat jen tak do telefonu. Najděte si čas aspoň na kávu, ať zase nejste poslední, kdo „není v obraze“.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNeřešte problémy svých rodičů ani svých dospělých dětí - nechte je všechny svobodně dýchat, protože o vaše rady momentálně nikdo z nich nestojí. Soustřeďte se sama na sebe a především na svůj partnerský vztah. Je dost dobře možné, že se vám váš partner vzdaluje, aniž byste to vůbec zaznamenala. A to už stojí za pozornost, nemyslíte?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNeměla byste se neustále ohlížet na druhé a měnit tak své plány jen kvůli nim, abyste se jim přizpůsobila. Máte přece svůj vlastní program, který vám vyhovuje, a v podstatě ani nepotřebujete ničí společnost, abyste si ho užila. Doma zkontrolujte, jestli jste zaplatili všechno, co jste zaplatit měli. Zatoulaná splátka by se vám mohla vymstít.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeChcete vaší kamarádce pomoci dobrou radou? Pak k ní hlavně buďte upřímná. O vás je známo, že umíte nahlédnout tak zvaně „pod pokličku“, zkrátka vidíte nebo lépe řečeno spíše vnímáte věci, které jsou pro ostatní skryté. Právě proto jim můžete projevit dobrodiní tím, že jim poodhalíte roušku tajemství a sdělíte jim něco, o čem neměli ani tušení. Ale s citem, milé Štírky, s citem!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeObzvláště na jaře a v létě se začíná projevovat váš vnitřní malý čertík a cloumají vámi vášně doslova ode zdi ke zdi. :) Pokud nejste zadaná, je to v pořádku, jen si dejte pozor na to, abyste nenarazila na muže stejného znamení, jako jste vy. To by pak mohl vzplát požár, který byste neuměla uhasit. A pro vás zadané platí - co oči nevidí, to srdce nebolí. Vyložte si to, jak chcete. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeSpolehlivé Kozorožky, v příštích dnech budete mít možnost dokázat, že spoleh na vás opravdu je. Pokud jste někomu něco slíbila, je dost pravděpodobné, že dojde na realizaci, tak se nenechte zahanbit a dobře se připravte. Nebude to jednoduché, ale nakonec se přece jen ukáže, že jste dobrou přítelkyní, matkou, manželkou... Vydržte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJe zajímavé, jak dokážete být k některým lidem tolerantní, a k jiným naopak nesmlouvavě přísná. Klíč k tomu, jakým způsobem si vybíráte své oblíbence, znáte jen vy sama, každopádně byste měla vědět, že navenek může váš výběr působit až tristně. Je sice hezké, že se snažíte pomáhat tam, kde myslíte, že je to zapotřebí, ale měla byste možná popřemýšlet o tom, jestli se vaše dobrodiní vůbec setkává s nějakou odezvou. A pokud ne, pak přestaňte konečně házet perly sviním!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNepochybujte o svých schopnostech, zejména v práci dobře víte, co děláte, máte zkušenosti a ostatní to umí ocenit, to jen vy sama jste na sebe v tomto ohledu příliš přísná. Co byste naopak měla na sobě podrobit kritice, jsou vaše občasné sklony k poučování a kritice druhých, které umíte shodit stejně dobře jako sebe. A to není zrovna hezká vlastnost, nemyslíte? Všichni mají svých mindráků dost a rozhodně nepotřebují, abyste se ještě vy do nich strefovala.

Reklama