Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePotlačte v sobě ty vlastnosti a principy, které jsou spíše mužské než ženské. Zkrátka buďte v těchto dnech aspoň trochu za princeznu! V práci vaši kolegové ocení, když zmírníte tempo a nebudete tolik tlačit na pilu. A doma vám partner snese modré z nebe. Vaše něžnější já totiž zbožňuje!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVyrazte mezi lidi! Zvlášť pokud jste nezadaná a toužíte poznat vaši „druhou polovinu“, mohlo by se vám to v těchto dnech podařit. Vám, které jste dlouhodobě zadané, prospěje, když se pobavíte i s jinými muži, než je ten váš. Zjistíte, že ještě zdaleka nepatříte do starého železa.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeHlídejte si finance, a to jak ty, které utrácíte vy sama, tak také ty rodinné. Zvlášť pokud nechcete, aby se vaše tajné fondy začaly vyprazdňovat, to byste rozhodně neměla dovolit! Vyhněte se také nahodilým nákupům a větu: „Za tuhle cenu to tady přece nemůžu nechat!“ rovnou vyškrtněte tento týden ze slovníku.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeBudete v pohybu a bude se vám to líbit! Nevynechejte v těchto dnech žádnou příležitost se rozhýbat, protáhnout, zkrátka se příjemně unavit. Prospěje to také vaší duševní kondici, což poznáte okamžitě. Vaše nálada stoupne z bodu mrazu hodně vysoko, užijte si to!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeDěláte z komára velblouda! Obvykle umíte být velkorysá, ale v těchto dnech jako byste na to úplně zapomněla a zvláště na svém partnerovi nenecháte nit suchou. Dobře važte slova kritiky, která zvolíte, a počítejte s tím, že může dojít na odvetu. Skutečně chcete slyšet také to, co štve jeho na vás?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV příštích dnech budete sklízet. Samozřejmě obrazně myšleno. A musíte bohužel také počítat s tím, že ne všechno, co jste udělala s dobrým úmyslem, bude mít nadšenou odezvu. Ale nevěšte hlavu a snažte se všechno s těmi, se kterými se dostanete do konfliktu, včas a v klidu vyjasnit.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeUdělejte jarní probírku šatníku. I když je počasí ještě proměnlivé, vy máte skvěle našlápnuto k pozitivním změnám, tak toho využijte. A nejenom ve vaší šatně! Je také čas zbavit se všeho, co vám nesedí a co vás otravuje… ať je to, co/kdo je to.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePotrápí vás vaše finanční situace, budete mít totiž pocit, že si nemůžete pořídit nic z toho, po čem momentálně tolik toužíte. Musíte propříště lépe počítat a uvážlivěji investovat. Nepropadejte ale depresi, zdaleka na tom nejste tak špatně… jen to chce rozvahu, nejen tu finanční.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMuž, kterého jste si vyhlédla a který vás velmi zaujal, je vám také nakloněn, ale nesmíte ho vyplašit. Víte to o sobě sama, že jste dost hrr, takže tentokrát si opakujte: Našlapuj zlehka. Ať ho nezastrašíte! Byla by to škoda, rýsuje se nejen dobrodružství, ale hlavně Láska!

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeBudete zaujatá sama sebou a svými vlastními problémy, vaše okolí jako by snad ani neexistovalo. Ale je to chyba, kdybyste se svěřila aspoň svému partnerovi, jistě byste společně našli řešení. Uvolněte se o víkendu nějakou příjemnou fyzickou aktivitou, která vám dělá radost. Napadá vás něco?


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeBudete řešit situace příliš emotivně, ale jaksi si v tu chvíli nebudete moci pomoct... snad to přežijete vy i vaše okolí. Každopádně mějte na paměti, že nikdy není pozdě na omluvu nebo nápravu věcí, které jste neudělala zrovna nejlépe. Nikdo vám hlavu neutrhne, naopak, pokud uznáte svoji chybu, stoupnete v očích vašich blízkých zase o stupínek výše.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePokud vás čeká stěhování, změna zaměstnání nebo uvažujete o jiné změně ve vašem osobním životě, máte dobrou příležitost a ideální podmínky. Neváhejte a hlavně se dopředu nestresujte těmi nejhoršími scénáři, jak vy to tak umíte. :) S vírou v lepší zítřky se každá změna bude realizovat lépe. A vše proběhne hladce!