Beran
Události se na vás valí jedna za druhou. Změny jak v osobním, tak pracovním životě máte pomalu na denním pořádku, ale kupodivu z vás navenek není cítit nejistota ani únava. Vše zvládáte s přehledem, ke kterému si můžete gratulovat. O víkendu si udělejte čas na své děti nebo na rodiče, kteří touží po vaší přítomnosti.

Býk
Váš pracovní diář se plní a vy máte obavy, že přestanete zvládat všechno jako doposud. Nedělejte si starosti dopředu a problémy řešte, až nastanou. Pro jistotu se můžete ujistit u svých blízkých, zda by vám mohli pomoci, pokud byste to potřebovala. Ale i oni vědí, že jste tahoun, který zvládne téměř nemožné. Nezapomeňte ale čerpat energii z věcí či činností, které jsou vám milé. V těch se nijak neomezujte.

Blíženci
Špatná nálada vás bude pronásledovat, pokud si neuspořádáte své soukromé záležitosti. Alespoň se o to pokuste. V práci najdete sice uspokojení a z něj plynoucí jistotu a klid, ale to nestačí. Pro vás je důležité i vaše zázemí, ze kterého sice ráda utíkáte, ale kam se zároveň i velmi ráda vracíte. Kupte si domů něco milého, zútulněte si ho.


Rak
Pokud jste sama a přijde pozvání na rande, pak neodmítejte, protože byste se připravila o hezký zážitek, ze kterého se navíc možná bude i něco víc... Jste-li zadaná, najděte si s partnerem čas jen sami pro sebe. Ano, víme, milujete děti a trávila byste s nimi nejradši veškerý váš volný čas, ale musíte mít také trochu toho partnerského soukromí.

Lev
Neměňte své názory jako aprílové počasí, vaše okolí už je z toho zmatené a neví, co myslíte skutečně vážně, a co je jen ve fázi úvah nebo nápadů. Pokud sama nemáte jasno, nechte si vše projít hlavou o víkendu, kdy na to budete mít více prostoru. Chystáte-li se na setkání s kamarádkami, budete překvapená, co všechno se od doby, kdy jste se viděly naposledy, změnilo. Naštěstí vaše přátelství zůstává.

Panny
Nezanedbávejte se. Poslední dobou nemáte sama na sebe čas, a je to na vás i vidět. Hlídejte si i tak „triviální“ záležitosti, jako je stravování. Nevynechávejte snídaně, neodbývejte se polotovary. Vařte si bylinkové čaje, nepřehánějte to s cukrem a kofeinem. Projeví se to i na vaší energii a náladě. Hned bude o trochu lepší. :)

Váhy
Snažte se nevstupovat do sporů, které se vás netýkají. Nesnášíte sice bezpráví, ale nemůžete vždy a všude fungovat jako „liga spravedlivých“. Obraťte svoji pozornost spíše k sobě a k vašim nejbližším. O víkendu si udělejte pořádek ve svých osobních věcech. Poslední dobou stále něco hledáte, a bude to právě tím, že už jste dávno ztratila přehled o tom, kde co máte.

Štír
Čekají vás bezproblémové dny, a toho je potřeba využít. Naplánujte si proto všechny činnosti, které jste odkládala, protože přece „nejsou tak důležité“. Rozmazlete nejdřív sebe a potom se vrhněte na partnera. Ten díky vaší péči doslova roztaje a vy tak získáte prostor pro sdělení i sdílení všeho, co máte už delší dobu na srdci. :)

Střelec
Stereotyp v práci vás nebaví, ale když víte, že s tím těžko něco uděláte, snesete ho snáz. Zpříjemněte si dlouhé hodiny čímkoli, co máte ráda. Kvalitní káva, čokoláda, fotka někoho srdci blízkého v rámečku na stole. :) Vždycky se dá něco vymyslet. O víkendu vás čeká milé překvapení, které vám udělá radost na dlouhou dobu.

Kozoroh
Jestli jste si do puntíku naplánovala víkend, buďte připravená na to, že se plány budou dost pravděpodobně měnit. Z minuty na minutu. Nikdo ale nebude na vině, někdy se to tak prostě „zchumelí“. Připravte si pro jistotu i varianty B a C, a nic vás nemůže překvapi. Nebojte se, v pondělí do práce nastoupíte v dobré náladě, všechno dobře dopadne!

Vodnář
Dostanete se do úzkých, protože jste dala slib, který jste nesplnila - nebo aspoň ne tak, jak si to ten, koho se slib týkal, představoval. Možná jste jen udělala chybu v komunikaci a je na čase si vyjasnit vaše vzájemná očekávání. O víkendu si odpočiňte od pracovních povinností a naordinujte si činnosti, které vám dělají radost. Ať už je to vaření, sportování, nebo milování. :)

Ryby
V pracovním kolektivu se nebudete cítit nejlépe. Jste citlivá na různé tlaky a nemáte ráda napjatou atmosféru. Pokud je to možné, vemte si homeoffice, nebo volno. Přemýšlejte, jak by se situace dala řešit. Doma vám naopak bude dobře. Zútulňujte si své hnízdečko a připravujte se na dobu adventní, která pro vás má duchovní rozměr.

Reklama