5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
V hlavě toho máte nějak moc. Hromadí se vám myšlenky a neodplouvají, drží se vás naopak jak klíště. Zastavte se, nadechněte se a začněte těmi nejdůležitějšími. Pomůže vám procházka, plavání, běh či cokoli jiného, u čeho relaxujete. A nebojte se, všechno se vyřeší.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Tento týden vás to bude táhnout ven. Do parků, lesů, přírody. Budete toužit vidět kolem sebe stromy a zelenou barvu, budete mít potřebu se pořádně nadechnout. Rozhodně si tento luxus dopřejte, udělá vám to moc dobře na duši i těle.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Prožíváte teď harmonické období ve vašem partnerském vztahu. Hvězdy vám nyní příjemně nadržují. Tak si to období rozhodně užijte a svezte se na této vlně. Buďte trošku ostražití na své věci a lépe si je hlídejte, aby nedošlo ke ztrátě.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden bude jako stvořený k tomu, abyste dovyřešila vše, co vás tíží. Ulevíte tak svému svědomí a nebudete tento problém nebo situaci táhnout stále s sebou. Pravděpodobně to nemusí být příjemné, ale občas je dobré postavit se k věcem čelem.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Milí Lvi, bude se vám dařit! Pokoříte své sportovní cíle, v práci budete za hvězdu a to samé i doma. Užívejte si příjemné chvilky se svým partnerem, nebojte se trochu experimentovat v kuchyni a hýčkejte sebe i své tělo. Prostě si tento týden udělejte na jedničku.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Bude-li někdo z vašeho okolí potřebovat s něčím pomoci, neváhejte a pomozte. Dobrých skutků není nikdy dost. V práci nic neodkládejte a doma se snažte udržet tu nejlepší atmosféru. Ke konci léta není potřeba pouštět se do zbytečných rozporů nebo hádek, a tak si ho naopak užijte do sytosti.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
V posledních dnech vám někdo velmi ublížil. Neustále se zaobíráte tím, proč jste si to zasloužila, co jste udělala špatně? Možná to ale není vaše vina. Proto se tolik netrapte. Zkuste si z momentální situace vzít maximum do budoucna.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jste temperamentní nátura, všude je vás dost. Taková prostě jste. Někdy ovšem není na škodu ten plamen v sobě lehce přidusit. Jistě to bude příjemnější pro vás i pro vaše okolí, která vás má někdy plně zuby.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Ve svém životě si užíváte vše na maximum. Milujete z celého srdce, stejně umíte i nenávidět. Jen těžko někomu odpouštíte, pokud vás ranil. Někteří si tu druhou šanci zaslouží, nikdo přeci nejsme přeci bez chyby. Jen zvažte, zdali dotyčný/dotyčná si vaše odpuštění zaslouží.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Jednou vás to nakupování zničí. Potlačte v sobě aspoň na chvíli vaši touhu vše koupit hned, aby se to nevyprodalo. Někdy se vyplatí počkat, a pokud vybavujete bydlení, dejte tomu měsíc dva a obejděte více obchodů, než jen ten váš oblíbený.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Neodkládejte stále pohybovou aktivitu, jinak už se do kondičky nedostanete. Vaše tělo si žádá tělocvik, protože jinak vás bude brzy bolet opravdu celý člověk. Posilujte hlavně zádové svaly a ruce, které máte slabé. Stačilo by si domů koupit činky a najít si pár cviků na partie, které vás nejvíce trápí.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Ta vaše nerozhodnost. Máte na výběr ze dvou možných partnerů a vy stále udržujete kontakt s oběma a porovnáváte, což neskončí dobře. Je jen otázkou času, kdy se o sobě dozví a konfrontují vás tak, že vás odmítnou oba dva. Zaměřte se na to, co od života chcete a zeptejte se obou na tuto jednu zásadní otázku, nejspíš vám v rozhodnutí pomůže.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit