beran.jpgBeran
Máte před sebou dlouhý seznam věcí, které chcete brzy zvládnout a vyřídit, ale vězte, že některé věci potřebují svůj čas a celý proces neurychlíte. Takže zvolněte a postupujte krok za krokem, ale v klidnějším tempu. Život není závod s časem.

byk.jpgBýk
Nějaký mladší muž proletí vaším životem jako střela a vy budete ráda, že se udržíte nějakého pevného předmětu, aby vás to nesmetlo. Neustále vymýšlí nějaké originální kousky. Ale pozor! Nejde o člověka čestného.

blizenci.jpgBlíženci
Kdy jste se naposled zastavila a vychutnala si třeba západ slunce nebo prošla ranní rosou, přivstala si a užila si klidnou snídani? Zkuste se někdy oprostit od všech povinností a jen vnímat přítomnost a pořádně si ji užít.

rak.jpgRak
První polovina týdne může přinést náhlé spory a vnitřní napětí. Zkuste se v této době vyhnout rizikovým sportům a rychlé jízdě. Celý zbytek týdne máte šanci mít úspěchy u opačného pohlaví. Vyhledávejte kontakt!

lev.jpgLev
Koncem týdne se vám podaří vyřešit většina úkolů a bude před vámi opravdu kouzelný víkend plný odpočinku. Odložte telefon a užijte si své blízké. Naslouchejte jim, smějte se s nimi, vyrazte na výlet nebo si spolu něco společně uvařte či ugrilujte.

panna.jpgPanna
Tento týden se vám bude zdát po pracovní stránce náročnější, než tomu bylo v předchozích měsících. Bude se vám zdát, že máte málo energie a občas vám možná ujedou nervy. Nenechte se vyvést z míry. Na konci týdne bude vše lepší.

vaha.jpgVáhy
Potřebujete nabrat novou energii, a k tomu vám pomůže vaše dobrá přítelkyně, s kterou zajděte na kávu. Projděte se městem a objevte nová místa a podniky. Pokláboste o všem možném, co vás napadne. Možná díky tomu na některé věci získáte pak nový pohled.

stir.jpgŠtír
Jestli je někdo schopen udělat něco naprosto šíleného a pokládat to za normální, pak jste to vy. Myslete však na to, že zbytek vašich přátel nebude mít pro vaše jednání pochopení. Pokud ale někdy zariskovat, tak právě teď.

strelec.jpgStřelec
Budete mít pocit, že se nic nedaří a vše vás bude štvát. Zejména zrušené schůzky se známými, kteří si zkrátka našli lepší zábavu než trávit čas s vámi. Některé důvody se vám budou zdát jako velké výmluvy a vy budete mít pocit, že jste druhé kolo u vozu.

kozoroh.jpgKozoroh
Všechno půjde podle vašich plánů, budete mít dojem, že jsou vám hvězdy nakloněny, ale potom se dostaví studená sprcha v podobě jednoho velkého zklamání. Myslete na to, že všechno jednou přebolí a žádné trápení netrvá věčně.

vodnar.jpgVodnář
Dávka kreativity vás doslova pohltí a vy se začnete zajímat o to, co všechno můžete u vás doma změnit k lepšímu. Přemýšlejte nejen o tom, jestli věci dobře vypadají, ale i o tom, zda jsou funkční. Ať si domácnost nezaplníte úplnými zbytečnostmi.

ryby.jpgRyby
Budete mít docela velké problémy s autoritami. Přepadne vás bojovná nálada a chuť nenechat si absolutně nic líbit. Váš šéf bude mít tendenci vás poučovat, ale raději držte jazyk za zuby a v klidu si ho vyslechněte. Mohla byste svých neuvážených slov litovat.

Reklama