5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Konečně přišel čas, kdy z vás opadne jarní únava. V následujících dnech se budete cítit výborně a pozitivní náladou nakazíte i osoby ve vašem okolí.  Budete samý vtip, a to přispěje k navazování nových známostí a přátelství. Bude z vás zkrátka lvice salónů.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zbytečně investujete energii do vztahu, který za to nestojí. Milujete víc než partner, a ten toho využívá. Jestli to takhle půjde dál, budete mu brzy dělat jen uklízečku, kuchařku a masérku a nedočkáte se žádného vděku. Zkuste mu ukázat, že máte stejnou cenu jako on, své záliby a radosti. Uvidíte, za jak dlouho vezme nohy na ramena. A věřte, že toho nebudete litovat.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Po dlouhém šetření je konečně čas trochu provětrat peněženku. Udělejte si radost něčím, na co si už dlouho brousíte zuby, ale nezapomeňte ani na ostatní. Určitě víte, že sdílená radost se násobí. Stačí, když koupíte maličkost mamince, dětem, partnerovi nebo třeba kolegyni v práci.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Čeká vás krušný týden. Počasí se sice oteplí, ale vztahy naopak ochladí. V partnerství vám hrozí vážná krize. Spor zapříčiní zbytečná hádka kvůli banalitě. Ovšem tou vyvrcholí dlouhodobé neshody. Dejte si pozor na pusu. V rozzlobení byste mohla říct něco, co už nepůjde vzít zpátky.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Nemrhejte energií na konfrontaci, kterou nelze vyhrát. Přemýšlejte o tom, kam budete soustředit svou pozornost. Pokud jste na pochybách, raději se do ničeho nepouštějte. Pokud jste si ale stoprocentně jistá, bouchněte do stolu!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Než se vydáte do bitvy, ujistěte se, že přesně víte, do čeho jdete. Také by se mohlo stát, že budete zbytečně mrhat energií pro nic za nic. A nebo se prát za někoho, kdo za to vlastně vůbec nestál. Tento týden může přinášet velmi smíšené výsledky. Během jednoho ze svých výletů mimo město můžete potkat někoho velmi zajímavého. Je tu možnost, že se pro vás tato osoba brzy stane velmi důležitou.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Vyhněte se uzavírání obrovských finančních obchodů. Zdá se, že tento týden není moc slibný pro úspory. Odliv z vašeho účtu bude stejně velký, jako příliv na něj. Budete muset vynaložit výdaje, které jsou aktuálně nevyhnutelné a zároveň nezbytné.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Tento týden může přinášet velmi smíšené výsledky. Během jednoho ze svých výletů mimo město můžete potkat někoho moc zajímavého. Je tu možnost, že se pro vás tato osoba brzy stane velmi důležitou.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Pokud vás poslední dobou přepadá z nenadání smutek, nebojte se, tento týden bude opravdu lépe! Změna by měla přijít ve středu, kdy vám do cesty přijde zajímavý člověk. Nemusí to být zrovna muž. Možná vyslechnete příběh staré paní, která vás dojme a inspiruje.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Tento týden není vhodné dělat unáhlená rozhodnutí. Spontánnost je skvělá, ale někdy jsou období, kdy na ni není prostor. Vaše aura je už i tak obklopená určitou tenzí, která přichází z vesmíru. Snažte se vše dobře promyslet a nebýt na všechno „hr“. Některé věci potřebují svůj čas.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
I když je zatím počasí, které zrovna neláká ke koupání v přírodě, Vodnáři by měli nějaké malé otužení zkusit. Tato praktika je velice zdravá, a pokud trpíte alergiemi, věřte, že se vám může ulevit i po této stránce. Skočte do rybníka, zase vylezte a celé léto se budete cítit naprosto skvěle!

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Celý minulý týden bylo deštivé počasí, takže bylo pro mnohé Ryby těžké vytáhnou paty z domu. Pohodlí v peřinách jste si už užily dost a je potřeba se opět trochu provětrat. Některý den jděte z práce dřív, zamiřte do nějaké zalesněné oblasti a pořádně zhluboka dýchejte. Věřte, že bude dobytí energií více než po dlouhém spánku!

Reklama