ber.gifBeran
Povzneste se nad své trable a přestaňte se litovat. Teď je ten správný čas ke změně a hvězdy jsou vám nakloněné. Nečekejte, až vás někdo bude popostrkovat a vezměte svůj osud do svých rukou.

byk.gifBýk
Možná se vám zdá, že už ke svému protějšku necítíte žádnou vášeň. Není to pravda. Vášeň a láska se však neprobudí po tolika letech sama, musíte o ni pečovat. Nikdy však není pozdě začít.

bliz.gifBlíženci
Po dlouhé době jste konečně přestala přehnaně vyšilovat a trochu jste se uklidnila. Nenechte se okolím znovu vynervovat a vystresovat, bude se o to totiž snažit ze všech sil. S lidmi, kteří vyzařují jen negativní energii, se raději přestaňte bavit.

rak.gifRak
Partner vás příjemně překvapí něčím, co byste rozhodně nečekala. Díky současné situace bude milejší a hodnější a začne se více snažit ve vztahu. Nemusíte ho zbytečně podezřívat, prostě si tu situaci užijte.

lev.gifLev
Z role outsidera se dostanete na výsluní. Lidé, kteří vás podceňovali, si konečně všimnou vašich schopností vypořádat se s problémy. Najednou uvidí, že se na vás mohou spolehnout a budou k vám chodit pro radu.

panna.gifPanna
Dojde vám, že v životě neustále narážíte na stejný problém, který vás brzdí a brání vám růst jak v profesním, tak v osobním životě. Tím problémem je přehnaná tvrdohlavost a touha, aby bylo všechno přesně podle vás. Naučte se přijímat kompromisy a posunete se o notný kus dál.

vaha.gifVáhy
Vše, co jste chtěla udělat, jste už díky současné situaci stihla a tak začnete dumat nad tím, co by se ještě dalo vylepšit. Ovšem ti, kteří s vámi sdílejí domácnost, z toho nebudou moc nadšeni. Raději by si užívali, než se pouštěli do další práce.

stir.gifŠtír
Říká se, že pomocnou ruku najdete na konci své paže. A je to pravda. Nespoléhejte na to, co vám dá stát, a snažte se najít možnost, jak se z tíživé finanční situace dostat sama. Podívejte se po brigádách, na přechodnou dobu vydržíte cokoliv!

strelec.gifStřelec
Nic vás nebaví a jste už trochu otrávená. Není se čemu divit. Hledat světlé stránky je čím dál těžší. Ale příroda vám hází záchranné lano. Rozkvetlé stromy, kytky, zelená tráva. Když je začnete vnímat, bude vám hned lépe. 

kozo.gifKozoroh
Máte pocit, že nic nestíháte. Ale je třeba všechno stíhat? Hon za uklizeným domovem, vypletou zahradou, vyžehleným a zašitým oblečením - všechny ty úkoly si dáváte vy sama. Tak si z toho pomyslného seznamu zase něco odeberte a bude vám o moc lépe. 

vod.gifVodnář
Věnujte se jen sama sobě. Uděláte nejlépe, jak jen můžete. Budete mnohem odpočinutější a urovnáte si v hlavě spousty myšlenek. Odpočinek vám prospěje. Hezké si to můžete udělat i doma. Napusťte si vanu, udělejte si pleťovou masku, zapalte vonnou svíčku a relaxujte.

ryby.gifRyby
Prožíváme nyní něco, co už se za vás život nebude nejspíš nikdy opakovat. Zkuste se chvíli zastavit a popřemýšlet, co nám vesmír přináší, co si z této události odnést a co naopak změnit. 

Reklama