ber.gifBeran
Rodinná oslava, na kterou se vám nechce, schůzka s přítelkyní, která vám poslední dobou leze na nervy. V příštím týdnu vás zkrátka čeká nějaká ne moc příjemná akce. Nevymlouvejte se, proč nemůžete, nakonec se z toho vyklube příjemně strávený čas.

byk.gifBýk
Život k vám v poslední době nebyl moc příznivý. Připadalo vám, že vám spíš hází klacky pod nohy. Nic se nedařilo podle vašich představ, ale tomuto období už je konec. Nyní se všechno obrátí k lepšímu, načerpejte energii na další horší období.

bliz.gifBlíženci
Pociťujete příval energie a své okolí přehnanou aktivitou akorát štvete. Zaměřte se proto na způsoby, jak se můžete vyřádit. Vyzkoušejte nový sport, jděte si po práci ještě zaběhat nebo si třeba pořiďte psa, se kterým budete vyrážet na pravidelné procházky.

rak.gifRak
Patříte-li k nezadaným ženám, mějte na paměti, že princ na bílém koni vám nespadne do klína. I lásce je potřeba jít naproti. Nečekejte doma se založenýma ruka a udělejte radikální krok. Může to být častější návštěva barů nebo seznamka.

lev.gifLev
Vaše finanční možnosti v lednu nejsou zrovna růžové. Po Vánocích se není čemu divit, byla jste opravdu štědrá. Ale teď je na čase začít myslet na sebe a přestat se zcela obětovávat pro rodinu. Dětem už nic nekupujte a zkuste ušetřit na jídle. Na restaurace zapomeňte.

panna.gifPanna
Nový rok je pro vás ve znamení stabilního svazku. Ať už jej máte či ne, určitě se najde někdo, s kým nějakou tu dobu vydržíte. Možná dokonce celý život. Pojit vás bude společná fantazie, zájmy a duševní spřízněnost. Smích bude kořením vašeho vztahu.

vaha.gifVáhy
Slunce přišlo do znamení Vodnáře. To vám přinese do života trochu napětí. Zkuste nechat věcem volný průběh a nic velkého neočekávat. Tenhle víkend pro vás bude náročný zejména psychicky.

stir.gifŠtír
Po několika měsících vašeho duševního strádání přichází vytoužená úleva. Dosud nejasné potíže se dočkají správné terminologie a léčby. Tím se vyléčí i vaše duševní problémy, které s těmi fyzickými úzce souvisely.

strelec.gifStřelec
Partner vám možná už delší dobu dává signály, že něco není ve vašem vztahu v pořádku. Měla byste trochu zpozornit a začít si jich trochu více všímat. Možná byste si měli promluvit. Tento týden je na to ideální. Alespoň zmizí napětí.

kozo.gifKozoroh
To, jak se vám daří v poslední době v práci, bude za chvíli někomu trnem v oku. Dávejte si tedy pozor na drobné nezdary, které jsou vám od jisté osoby přány. Soustřeďte se na svou práci stejně intenzivně jako doposud a uvidíte, že bude vše v pořádku.

vod.gifVodnář
Slunce vstoupilo do vašeho znamení a vy budete zářit optimismem. Užijte si svobody a nezávislosti, budete se cítit skvěle. Možná dostanete spousty zajímavých inovativních nápadů. Dobré to bude i po finanční stránce. Stačí tomu jít trochu naproti.

ryby.gifRyby
Budete celkem optimistická. Pro vaše znamení je tento týden ideální období na velká rozhodnutí. Zkuste si vyřešit i problémy, které se dějí v zaměstnání. Všechno bude v pořádku. Hlavně v klidu.

Reklama