Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeČekají vás velké výdaje, a to především na domácnost, což vás netěší tolik, jako když investujete třeba do cestování nebo (sebe)vzdělávání. Nedá se nic dělat, zařizování hnízdečka pro vás není sice alfou a omegou vašeho života, na druhou stranu je vaše bydlení i vaší vizitkou, a na té už vám záleží. Do větších investic se ale nepouštějte bez konzultace s partnerem.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeZřejmě vás v příštích dnech čeká v pracovním prostředí konflikt, při kterém ale nebude ani tak důležité, o co půjde, ale hlavně to, jak se k problému postavíte. Pamatujte si, že nejdůležitější je zachovat si chladnou hlavu a neřešit nic v rozčilení. Máte s tím trochu problém, takže jakmile začnete „vařit“, jděte se na chvilku projít ven nebo aspoň z dohledu kolegů. Nadřízení poté velmi ocení váš klid a vaši rozvahu.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Čekají vás samé dobré zprávy, ze kterých budete mít neskrývanou radost. Vaše práce najednou dostane další rozměr a smysl, což vás bude pozitivně motivovat do dalších měsíců. Přemýšlejte ale o tom, jak si věci lépe zorganizovat, aby vám práce nespolkla i většinu víkendů. I když se věnujete tomu, co vás baví, musíte i odpočívat.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeDaří se vám velmi dobře a výsledky vaší práce jsou jasně vidět. Právě proto ale buďte velmi obezřetná, protože bohužel, máte kolem sebe nepřející kolegy nebo rádobypřátele, kterým je váš úspěch na obtíž. Zkrátka hlídejte a kryjte si záda, aby vám na nich brzy nepřistála nějaká ta podlá „kudlička“. Věřte jen těm, které opravdu dobře znáte, a nebuďte tak sdílná tam, kde si nejste úplně jistá.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV příštích dnech čeká vás nebo spíše váš vztah velká zatěžkávací zkouška a je velmi důležité, jak v ní obstojíte. Zapomeňte na některé své „staré zvyky“ a nenechte se zlákat pozlátkem. Nejste už přece naivní holčička, abyste podléhala iluzím, zkrátka už „víte své“. A hlídejte si cennosti, budete trochu roztržitá, tak ať o ně zbytečně nepřijdete.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV příštích dnech mějte, milé Panny, oči na šťopkách a uši nastražené, protože kolem vás nenápadně proběhnou velmi důležité informace, o které nesmíte přijít. Nebude se jednat o žádné drby, ostatně na ty vás ani neužije. Rozhodně se vám ale díky těmto informacím „rozjasní“ a některé věci dostanou najednou úplně jiný smysl.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaši nadřízení ocení vaši snahu a vypadá to na povýšení nebo velké přilepšení k platu, což se bude hodit, protože vás čekají větší výdaje. Vánoce ještě za dveřmi úplně nejsou, ale i na ty byste měla už trošku myslet. Ráda těm, které milujete, dopřejte cokoli, po čem touží, ale neměla byste se kvůli tomu zadlužovat!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePotlačte v sobě svoji samolibost, i když vás bude situace svádět k tomu, abyste to někomu tak zvaně dala sežrat. :) Ano, v příštích dnech přijde vaše chvíle, protože se ukáže, že jste měla pravdu. Dokažte, jak jste nad věcí, právě tím, že nebudete nic jízlivě komentovat. Vaše převaha bude všem jasná i bez řečí.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete příliš podléhat svým fantaziím a tajným snům. Stůjte trochu nohama na zemi, i když je to pro vás problém, aspoň se snažte trochu „uzemnit“. Budete to potřebovat jak v práci, tak doma. Samozřejmě že semtam popustit uzdu fantazii můžete, ale nepočítejte s tím, že by se vám vaše skryté touhy hned vyplnily. Na to si ještě budete muset počkat a hlavně - být si jistá tím, co vlastně chcete.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

I vy máte své skryté touhy, které ale dokážete lépe než ostatní maskovat. V dlouhodobém partnerském vztahu ale není dobré věci tutlat. Obáváte-li se reakce partnera, dávkujte mu své požadavky po troškách. Uvidíte, že se nakonec setkáte s pochopením a možná i s velkým nadšením, o kterém se vám ani nezdálo. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeSetkáte se se svojí minulostí, a to v podobě člověka, na kterého byste nejraději zapomněla. Nemusí to být ale nutně nepříjemné setkání, protože možná vás naopak donutí přehodnotit některé vaše postoje a zjistíte, že „všechno je/bylo trochu jinak“. Vemte si z toho ponaučení a nelamte nad nikým hůl, dokud si opravdu dobře neověříte, že si to dotyčný zaslouží.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeZaznamenáte zvýšený zájem o vaši osobu, a to zejména od opačného pohlaví, což vám samozřejmě bude lichotit. Klidně si to vychutnejte a nechte si polechtat ego, ale hlavně to neberte smrtelně vážně, milé Ryby. Dotyčný muži či muži nejsou spolehliví a jde jim jen o tělesné potěšení. Jste-li nezadaná, nikdo neříká, že si ho nemůžete dopřát, ale opravdu od něj nečekejte nic víc.

Reklama