Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeDobrý skutek, který jste nedávno udělala, se vám vrátí v nečekaně příjemné podobě. Ráda jste užitečná a většinou jste to vy, kdo pomáhá, ale nyní bude osvěžující, když někdo něco vyřeší/udělá za vás. A možná by to tak mohlo být i častěji, co říkáte? Je na vás, abyste si to zorganizovala. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePřijdete na to, že všechno zlé je pro něco dobré. I když v posledních dnech zrovna radostí neskáčete, bude vám bohatě stačit, že vše, co jste si naplánovala, vyšlo. Optimismus navíc si dodejte nějakou oblíbenou pozitivní četbou nebo filmem, u kterého se vždy zasmějete. Začíná sezona letních kin, což takhle vyzkoušet (nebo aspoň naplánovat) romantiku pod širým nebem? :)

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeHlídejte si finance, poslední dobou jste utrácela poněkud víc než obvykle, tak aby vás třeba na dovolené nemile nezaskočila prázdná peněženka. Kvůli dovolené ale rozhodně nesahejte do svých železných zásob, to si radši trošku „utrhněte od úst“, než abyste se dostala do problémů. Vždy se najde prostor pro to, abyste aspoň trochu ušetřila. :)

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud se vám před létem podařilo sundat dolů nějaké to kilo, dejte si pozor na různá přeslazená lákadla, kterými se budete chtít v horkých dnech ochladit. Příjemnou kompenzací nezdravého jídla ovšem může být zdravý pohyb. :) Vážně! Zkuste to s vodními sporty, ostatně jako Rakyně k nim máte velmi blízko.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePustila jste si trochu pusu na špacír a v příštích dnech možná zalitujete. Napříště si dejte pozor, komu se svěřujete. Jinak ale můžete skály lámat, kolik máte síly a vůle. Pokud potřrebujete upravit váhu, pusťte se směle do toho, úspěch je zaručen!

 

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVidět výsledky dlouhodobého snažení, to je váš splněný sen. Užívejte si ho plnými doušky, ale nezapomeňte ani na rozpracované projekty, které čekají jen na vaši iniciativu. Silou vůle zvládnete nezvládnutelné. Máte energie na rozdávání.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVyhýbejte se starším příbuzným mužského pohlaví, kteří nejlépe vědí, jak si máte zařídit život... pokud nemíníte poslouchat nevyžádané rady, bude lepší se jim klidit z cesty. :) Jinak vás čekají příjemné dny, které navíc zpestří setkání s vaším idolem. Tak buďte připravena. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeStejně jako jste majetnická co se týká vašich nejbližších, hlídáte si úzkostlivě i věci, které jsou vám drahé nebo si myslíte, že je nutně potřebujete k životu. Měla byste ale jejich seznam trochu proškrtat, váš byt/dům přece není nafukovací... teď je příhodná doba pro to udělat si pořádek. Buďte k sobě upřímná, to všechno opravdu nepotřebujete.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete muset projevit velkou míru trpělivosti. Věci tentokrát nebudou klapat úplně podle vašich představ, ale když nebudete chtít všechno hned, podstatně si zjednodušíte život. Někdy se ostatně vyplatí si počkat. Čím dřív to pochopíte, tím lépe pro vás. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVyvenčete vašeho partnera! Dost často si vyrazíte ven bez něj, přitom jeho by momentálně velmi potěšilo ukázat se ve společnosti po vašem boku. :) Klidně se můžete zdržet až do pozdních ranních hodin, zvlášť pokud to bude o víkendu. Užijte si to a nebojte se odvázat. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZkontrolujte váš letní šatník, ať vás nic nepřekvapí. Vaše zájmy jsou pestré stejně jako váš život a důležité je pro vás také to, abyste se cítila komfortně, což v obnošené nebo seprané sukni půjde jen těžko. :) I když nemáte zrovna náladu, neváhejte a vyrazte na nákupy. Objevíte poklad!

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeS financemi zacházíte obezřetně, nyní ale budete mít nepředvídané výdaje. Nedá se nic dělat, budete muset sáhnout i do vaší rezervy... nelitujte toho, bude to dobrá investice. Jen si pořádně prověřte, zda věc/služba, kterou kupujete, se nedá sehnat levněji. Ať zbytečně nezaplatíte ještě za svoji neinformovanost.