Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeKolegy v práci začne trochu unavovat vaše překotné tempo a možná se objeví i záškodník, který se bude snažit vám házet klacky pod nohy. Ptáte se proč, když je to přece vaše věc a ostatní ať se zařídí, jak umí? Mýlíte se. Nadřízení budou výkonnost týmu posuzovat podle toho nejlepšího z vás, což jste pravděpodobně vy, a ostatním vytknou jejich liknavost. Budete nejspíš ostatním dávána za příklad... tak se připravte na pochvaly, ale i závist a nevoli.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeMáte sklon důvěřovat každému, kdo vystupuje sebevědomě, protože vy sama jste to se sebeprezentací nikdy moc neuměla. Lidé, kteří jsou až přehnaně suverénní, ale zdaleka nemusí mít tolik zkušeností co vy. Nesedejte si hned z každého na zadek a věřte si aspoň trochu, máte na to!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Mějte trpělivost s dětmi, pokud mají problémy ve škole nebo doma ukazují, jak umí zlobit. Změna času se podepíše na všech, tedy i na nich, proto je na místě shovívavost. Na víkend naplánujte společný program. Vyhýbejte se přelidněným místům, dobře vám udělají spíše les, park a barvy podzimu než velká společnost. To platí i pro svobodné a nezadané. :) Je totiž možné, že právě v přírodě potkáte toho pravého/tu pravou.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNehledejte chyby tam, kde nejsou. Pokud vás netrápí ve vašem partnerském vztahu nic zásadního a partner je spolehlivý, nemáte si nač stěžovat! Chcete-li přece jen něco vylepšit, začněte u sebe a rozhodně si nevynucujte u druhých změny citovým vydíráním - ničeho dobrého tím nedosáhnete. To platí i pro pracovní a přátelské vztahy.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZapojte více mozek a rozum než srdce a city, a to jak v komunikaci s bližními, tak i v práci a kdekoli jinde. Máte sklon zabředat do sentimentality, která ale není na místě. Unikají vám praktické detaily, které by vám v životě mohly hodně pomoci. Pro tentokrát tedy kroťte vášně a uvidíte, že se leccos vyřeší. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV práci máte spoustu nových nápadů, které byste ráda uplatnila, a to hned. Pozor, neukvapte se! Necháte-li si věci ještě pár dní projít hlavou, třeba přes víkend, uvidíte, že uzrají do dokonalejší podoby. V partnerském vztahu si dejte zpátečku a nenuťte partnera do věcí, které mu nejsou blízké. To, že jste partneři, ještě neznamená, že musíte všechno dělat spolu...


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNezakrývejte svoji nervozitu tím, že se budete na druhé utrhovat. Ti, kteří vás dobře znají, tedy vaši nejbližší, stejně poznají, že něco není v pořádku a že si prostě jen nejste nějakou záležitostí v životě úplně jistí... Tak už to chodí, milé Váhy, žádné rozhodnutí není jednoduché - zvlášť ne pro vás, mistry váhání. :) Nechte si na rozmyšlenou celý víkend a v pondělí do toho můžete konečně praštit.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřed chmurnými myšlenkami se neschováte a před svým svědomím také ne. Na druhou stranu - nikdy není pozdě věci napravit a teď k tomu máte ideální příležitost. Neváhejte a omluvte se, pokud cítíte, že byste měla... uleví se vám, uvidíte, a omluva bude přijata, nemusíte mít strach. Stejně tak odpusťte i vy, úleva bude stejná, ne-li větší. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNedaří se vám dokončit záležitost, na které už delší dobu pracujete, buďte ale trpělivá a určitě nehažte flintu do žita. Věnovala jste tomu hodně energie a byla by škoda všechnu snahu a čas zahodit... jste na dobré cestě, nepochybujte o sobě! Podporu najdete především u svého partnera - i když máte pocit, že pro některé vaše zájmy nemá pochopení, opak je pravdou. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Neodmítejte lákavou nabídku, která se vám naskytne a bude pravděpodobně nějak souviset s cestováním. Nové obzory vám prospějí, už delší dobu totiž stojíte na místě, a i když nejste zrovna nadšená tím, že se budete muset vzdálit od svého milovaného domova, nakonec budete ráda a změny vám prospějí, uvidíte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVáš partner s nelibostí nese vaši neustálou nepřítomnost doma - vynahraďte mu to nejpozději o víkendu, jinak si koledujete minimálně o velmi nepříjemnou hádku. Oželte vaše zájmy a touhy poznávat nepoznané, dálky počkají, teď je podstatné zachovat status quo ve vašem vztahu. Odměna bude sladká a „domácí koláč „ vám zachutná. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeS přicházející zimou vám pomalu začně zamrzat hladina, milé Ryby, ale ještě je čas opustit hlubiny, vyplavat nahoru a nadýchat se trochu čistého vzduchu... neváhejte a opusťte své hájené pozice, bohatě se vám to vyplatí! Sice se říká, že vrabec v hrsti je lepší než holub na střeše, vy ale můžete klidně zariskovat, máte na to!

Reklama