Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJste plní energie a zdá se, že vám ještě dlouho vydrží. Váš optimismus ovšem není tak nakažlivý, jak předpokládáte, takže místo neustálého omílání, jak vám všechno vychází, a plácání sebe sama po zádech, byste pro změnu mohli zkusit pomoci těm, kteří tolik sil jako vy nemají. Nezapomeňte, že „jednou jsi dole, jednou nahoře“... Pokud vás trápí opakované nachlazení, nebo dokonce chřipka či angína, máme radu: Neponocujte tolik!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeMáte-li pocit, že vám docházejí síly, zkuste se obrátit o radu a pomoc spíše k přírodě a k radám našich babiček. S akutními problémy vám samozřejmě musí pomoci lékař, ale vy dobře víte, že dlouho jedete na plný plyn, vaše tělo strádá a léky proti bolesti nejsou všemocné. Místo toho, abyste se cpali chemickými sloučeninami, zkuste bylinky a popřmýšlejte také o stravě. Vždyť přece platí: Jsme to, co jíme.

.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Porozhlédněte se kolem a uvidíte nejspíš, že někomu z vašich blízkých se nedaří úplně dobře. Možná to nebude na první pohled patrné, nedejte ani na první zamítavé mávnutí rukou a poslouchejte spíše svoji intuici. Vaše pomoc je potřebná a bude i účinná, umíte se do druhých vcítit jako málokdo. Pokud máte pocit, že na vás „něco leze“, popíjejte před spaním čaj z lipového květu, abyste dostali bacily nebo viry ven z těla.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNad vaší hlavou se stahují mračna, milí Raci, vy se ale nemusíte ničeho obávat, tedy pokud dodržíte pár základních pravidel. Buďte pilní a plňte si svoje povinnosti, snažte se nezapomínat ani na maličkosti. Jak doma, tak v práci ocení vaši snahu a vše dobře dopadne, aniž byste zaznamenali větší ztráty. Tak jen vytrvejte!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMáte pocit, že se toho na vás navalilo nějak moc. Nebojte se, milí Lvi, určitě se vám podaří všechno zvládnout, bude ale rozhodně dobré, pokud si v příštích dnech odpustíte večírky či návštěvy barů spojené s popíjením alkoholu a raději budete doma v teple. Vzduchem létá spousta nemocí, a to by vám tak scházelo, abyste byli marod! Mohlo by vám totiž (jak v práci, tak v soukromém životě) utéct něco důležitého, a to by vás potom mohlo mrzet...


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeCopak jsme vám to radili minulý týden, milé Panny? Nepolevovat v práci! Zdá se, že jste si rady hvězd nebraly příliš k srdci a přemýšlíte neustále nad vším možným, jen ne nad tím, jak splnit své povinnosti. Takhle by to nešlo, takže zmobilizujte své síly a lenost pošlete k šípku, není vám dobrou rádkyní...


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscope V následujících dnech se nebojte zapojit mezi své přátele a jejich aktivity, popřípadě si můžete vyhlédnout i nové (jak přátele, tak aktivity :)). Budete mít dost energie a navíc budete velmi komunikativní, což u vás nebývá vždy zvykem. Starost o domácnost nechte na jindy, ona vám neuteče, a děti nebo domácí mazlíčky může taky jednou pohlídat jiný člen rodiny... nejste přece na všechno samy, milé Váhy, že?

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeJestli se vám něco nelíbí, ať už je to chování vašich blízkých, podmínky, které máte v práci nebo třeba způsob, jakým funguje vaše domácnost, zformulujte si vše jasně a stručně sami pro sebe a potom - to je ten důležitější krok - vše sdělte těm, jichž se to týká. Nemůžete si neustále domýšlet, co si asi druzí myslí (a že by jim to či ono „mělo dojít“), do hlavy jim nevidíte a ke konfrontaci jednoho krásného dne stejně dojít musí. Tak jí běžte naproti.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud vás popadá stará známá nemoc zvaná „lenora“ nebo máte pocit, že potřebujete dobít baterky, což u vás není zrovna obvyklé, poslechněte své tělo a o víkendu vyrazte na hory nebo se věnujte relaxaci. Rozhodně ale změnte program, ať už je jakýkoli, hlavně nedělejte to, co obvykle, to byste si totiž neodpočinuli. Občas je prostě potřeba tak zvaně přehodit výhybku, takže do toho!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVíce než kterékoli jiné znamení jste si vědomi hodnoty peněz, proto byste měli vědět i to, že se za ně nedá úplně všechno koupit, milí Kozorozi. :) A nemyslíme tím zrovna, že byste si chtěli něco či někoho kupovat vy, právě naopak. Zdá se, že někdo, kdo vás chce omámit pozlátkem, má zálusk na vás! Dávejte si proto pozor a nepouštějte si k tělu lidi, které dobře neznáte, splakali byste nad výdělkem (obrazně i v reálu).


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJak že zní to přísloví o cestě do pekel? Že je dlážděna dobrými skutky? Přemýšlejte o tom, milí Vodnáři. Pokud se dlouhodobě snažíte přizpůsobit se vašim blízkým i ve věcech, které jsou vám proti srsti, všechno se nakonec obrátí proti vám, na to vemte jed! A to se týká i jiných než soukromých záležitostí. Jestliže váháte, zda si ponechat „to staré“, i když vám nevyhovuje, nebo vyzkoušet „to nové“, zkuste tentokrát zvolit možnost B. Kdo jiný než vy se umí lépe osvobodit od jakýchkoli pout!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePokud přemýšlíte nad tím, proč se vám stále nedaří najít toho pravého partnera pro život, nebo proč vám to s tím stávajícím neklape, zkuste se zastavit samy u sebe, milé Ryby, a přemýšlejte, jestli vaším největším problémem náhodou nejsou příliš vysoké nároky na druhé. Nebo jste tak přísné i samy na sebe? Jak v čem, že, milé Ryby!

Reklama