Beran
Dávejte si pozor na muže, kteří mají plavé vlasy. Možná se vám to může zdát jako malichernost, ale tarotové karty jednoho takového ve vašem okolí vidí. I když vypadá jako milý člověk, rozhodně nemá dobré úmysly a měla byste od něj dát ruce pryč ač se bude snažit sebe víc, aby vás získal.

Býk
Nemůžete se rozhodnout, jestli si ostříhat vlasy či nikoliv? Tento týden to nedělejte, měsíc je v úrovni, která nesvědčí žádnému zkracování. Vlasy by vám mohly začít vypadávat nebo by nový střih mohl dokonce přinést nějaké neštěstí. Počkejte s tím až na další týden.

Blíženci
Řeči o tom, že láska si nevybírá jsou sice oprávněné, ale musíme myslet i na to, že vše ovlivňuje osud. Ten můžeme změnit tím, že budeme věřit své intuici a pokud se nám nebude muž, který nás fyzicky přitahuje podávat, nebudeme randění dlouho prodlužovat.

Rak
Ještě zbývá poslední měsíc do konce léta, a proto si v tomto týdnu vezměte volno. Vaše tělo potřebuje nutně regeneraci, jinak nezvládne náročnou zimu. Podívejte se na nejlevnější last minute letenky a leťte se vykoupat k moři. Slaná voda a sluníčko zvládnou připravit organizmus na deštivý podzim.

Lev
Do cesty vám zřejmě vstoupí nové věci, které vám pomohou se lépe seberealizovat. Rozhodně se ničemu nevyhýbejte a nechcete všemu volný průběh. Možná budete sama příjemně překvapena, jaký nový směr nabere váš život.

Panna
Necítíte se poslední dobou ve své kůži? Zkuste si konečně zase trochu zasportovat nebo jít třeba alespoň na svěží procházku. Pokud se vám zdá, že neudržíte krok s mladšími, nevěště hlavu. Každý má své vlastní tempo.

Váhy
Pokud jste ještě nebyla na dovolené, teď je ten správný čas. Počasí vám bude přát a vy můžete vyjet třeba na místo, kam jste se chtěla podívat už dlouho. Ať už pojedete se svou drahou polovičkou, s kamarádkami nebo kýmkoliv z rodiny, bude to prima dobrodružství.

Štír
Tento týden si dávejte pozor na faleš. Někteří lidé ve vašem okolí se sice tváří tak, že by vám snesli modré z nebe, ale ve skutečnosti kují pikle za vašimi zády a mají nekalé myšlenky. Raději buďte ostražitá!

Střelec
Ve vašem zorném poli se rýsuje nový objev. To, že vás zatím ještě neoslovil, nemusí nutně znamenat, že nemá zájem. Patří totiž mezi stydlivé jedince a delší dobu mu trvá, než se odhodlá pozvat ženu na rande. Převezměte iniciativu za něj. Uvítá to. 

Kozoroh
Pro vaše znamení nastal ten pravý čas na větší investice. Měla byste začít přemýšlet co s naspořenými penězi. Tím, že leží na vašem účtu, totiž jen ztrácejí hodnotu. Najděte si šikovného finančního poradce, ať neuklouznete. Dobře si ho prověřte podle recenzí ostatních klientů.

Vodnář
S koncem prázdnin se vám do žil vlila nová síla. Chvíli neposedíte a máte chuť pořád něco podnikat. Vaše drahá polovička ovšem toto nadšení nesdílí. Nemá cenu se partnera snažit přemlouvat. Vyrazte raději s kamarádkou, skvěle se pobavíte.

Ryby
Už dlouho máte v hlavě otázku, která vás trápí. Přemýšlíte nad ní horem dolem, ale odpověď se zdá být pořád v nedohlednu. V následujícím týdnu k ní konečně dojdete. Budete se divit, jak jednoduché to nakonec bude.

Reklama