5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Unáhlenost a ukvapenost by se tentokrát mohla vymstít ve vašem partnerském vztahu. Takže piáno, klid a případný spor raději prodýchejte. Slunce, které se sem tam ukáže, vám ale dost zlepší náladu. Však už bylo na čase, že…

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Je pro vás detox cizí slovo? Nebojte se ho. Možná stojí za to ho vyzkoušet. Stačí jen víc vnímat, co jíte, kolik odpočíváte a přidat několik delších procházek. Teď je totiž nejlepší čas trochu více vnímat svoje tělo a jít mu vstříc. Rozhodně se to vyplatí.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Čekejte čerstvý větřík do vašeho milostného života. Jaro ve vás probouzí chuť a i podnikavějšího ducha. Doma na vás čekají menší karamboly v podobě rozbitých spotřebičů, poruch, odstávek, ale kdo by si tím kazil náladu, když je venku konečně aspoň trochu slunečno.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Pozor na soka v lásce nebo přátelství. Pravděpodobně tento týden dojde na nějakou nepříjemnou konfrontaci nebo zjištění. Hvězdy ale stojí při vás, tak se nebojte si dupnout, říct svůj názor a hlídat si, co je vaše. Pozor ale na přehnané emoce, snažte si udržet chladnou hlavu, a pokud dojde na diskuzi, argumentujte chytře a nepodléhejte hysterii.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Pokud už delší dobu přemýšlíte o nějaké cestě do zahraničí, teď je vhodná chvíle. Zapomeňte na strach z financí nebo z cesty letadlem, buďte spontánní, kupte si letenky, které jsou nyní za hubičku a začněte se těšit na výlet do nového města nebo kraje. Takové nápady jsou vždy ty nejlepší! Věřte, že vás takový zážitek naplní úplně novou a skvělou energií.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Milé Panny, buďte otevřené novým vztahům, hlavně lásce. Jaro je tu, tak se nechte trochu unést a nechte se pozvat na schůzku od svého ctitele. Nalaďte se na pozitivní emoce, hodně se smějte, radujte se ze života a klidně si kupte něco pěkného pro radost. Tento týden je na to jako stvořený!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Přes zimu jste byla lenivější, nabírala jste síly, to je v pořádku, je ale čas říci stop. Vyrazte mezi lidi. Jistě máte v diáři plno pozvánek na různé akce, které jste chtěla odříct, ale nedělejte to. Upravte se, hezky se oblékněte a vzhůru za zábavou. Odejít můžete vždycky. A co vy víte, třeba vám osud přihraje nějakou vskutku zajímavou osobu.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Hodně o sobě přemýšlíte, máte pocit, že procházíte jistou životní změnou. Jste z toho ale poněkud nervózní, ale věřte, že je to tak v pořádku. Konečně si totiž uvědomujete své hranici a dáváte je okolí znít. Někdo to může vnímat negativně, ale vy se nenechte zlomit. Děláte to pro sebe, pro své štěstí a pohodu.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Že se neustále cítíte unavená a tak nějak nesvá? Samozřejmě to může být jarní únavou, ale poslouchejte své tělo. Vezměte si volno a odpočiňte si. Možná budete namítat, že si to nemůžete dovolit, jenže ani všechny peníze světa nenahradí vaše zdraví. Uvidíte, že pár dní v pohodě a klidu domu vám rozhodně prospěje. Nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Jaro vám už proudí v žilách, ale nenechte se zmást a opravdu ještě neměňte garderóbu za odlehčenější. Stačil by jeden den v teniskách s odhalenými kotníky a vy si nejméně týden poležíte. Šálu ještě chvíli noste pevně ovázanou kolem krku a nenechte se zmást ani sluníčkem. Ještě ne.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Už dlouho se chystáte udělat ve svém životě zásadní změnu a nyní nastal čas to konečně dotáhnout. Pokud je nabídka toho nového opravdu tím, co by vás bavilo, jděte do toho, i když si myslíte, že to bude ze začátku těžké a finančně náročné. Posune vás to a po čase uvidíte výsledky, které za tu chvíli odříkání stojí.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Nákupy, nákupy, nákupy. To je to jediné, co vás teď baví a v čem se vyžíváte. Než příště odkliknete na internetu odeslat objednávku, raději ještě dvakrát projděte, co máte v košíku. Přeci na jaro nepotřebujete tři podobná saka a čtvery nové baleríny, nebo ano?

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama