5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Termíny, schůzky, hektika, stres, špatný spánek – trošku se to na vás zase valí a vy tomu maličko podléháte. Neprospívá to vašemu tělu, ani mysli. Přibrzděte, zvolněte, nadechněte se. Zkuste se večer uvolnit dobrým bylinkovým čajem. Meduňka, heřmánek, třezalka – ty všechny vám mohou pomoci.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Už hodně dlouho ve vás hryzá pocit, že si vaše rodina a přátelé nevšímají, co všechno pro ně děláte. Neduste to v sobě, časem by to stejně vyplynulo na povrch. Ozvěte se. Pochvalu si zaslouží každý. Nechte se pozvat na dobrou večeři nebo obdarovat nějakým voňavým dárkem.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Vracím se vám vaše typická energie, opět budete k nezastavení a nevydržíte na jednom místě. Čeká na vás nějaký zajímavý prožitek spojený s opačným pohlavím. Onen dotyčný ve vašem životě nezůstane na dlouho, ale i tak bude toto setkání pro váš život důležité.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak Tento týden, milí Raci, očekávejte samé dobré zprávy. Možná, že se vám v práci vyklube služební cesta nebo nový projekt, který povedete. Dejte to toho maximum a věřte, že to přinese své ovoce. Ke konci týdne ale očekávejte únavu a možná špatnou náladu. Tak si raději naordinujte odpočinek a den jen pro sebe.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev Pozor, připravte se na hektický týden, který vám uteče jako voda. Ale žádné strachy, hvězdy jsou vám nakloněné, a tak vše zvládnete na jedničku a za své nasazení a úspěchy budete řádně odměněny. Také se vám vyplatí, když si tento týden začnete šetřit do prasátka. Na dovolenou, něco pěkného na sebe nebo na horší časy...

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna Začaly jste nový vztah? Utužujte a hýčkejte ho, jak jen to půjde. Máte novou práci? Klidně se přihlaste o úkol navíc, ať máte plusové body. Seznámily jste se s novými lidmi a navázaly přátelství? Uspořádejte si společný víkend. Zkrátka pečujte o všechno nové, co vám do života přišlo.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Máte energie na rozdávání a spoustu dobrých nápadů, jenže se nemůžete rozhoupat některý z nich zrealizovat. Je ideální čas se alespoň pro jeden rozhodnout a konečně se k uskutečnění dokopat. ideálně udělat něco, co uspokojí i vaši potřebu vykonat něco správného, co pohladí i duši. Což takhle uspořádat sbírku pro nějaký útulek? Jistě máte hodně dobrých přátel, kteří přidají ruku k dílu. Uděláte dobrý skutek, konečně se setkáte s přáteli a třeba najdete nového zvířecího kamaráda.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Myslíte si, že momentálně je hodně lidí proti vám? Že všichni mají s vámi nějaký problém? Zkuste se na to ale podívat trochu jinak. Jestli není takhle náhodou problém spíše ve vás než v okolí. Možná procházíte životní změnou, případně nejste se životem spokojená. Pak máte na výběr. Buď přepnete své myšlení, změníte styl životu k vašemu prospěchu, nebo nadále budete mít tyto negativní pocity, které vám zcela zbytečně kazí náladu a berou energii.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Jste společenský tvor, jenže váš osobní život je teď až na druhé koleji. Ano, přátelé a večírky vám nájem nezaplatí, ani nezasytí, ale nezapomínejte se čas od času uvolnit a pobavit. Je krásné, že svou práci milujete, ale přeci nechcete skončit jako vyhořelá troska. Musíte najít mezi zaměstnáním a svými potřebami ten správný balanc.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Potřebujete rozveselit! Požádejte svoji kamarádku, aby si udělala v týdnu čas a vyrazila s vámi na nějakou pěknou komedii do kina a pak si dejte sklenku vína. Ze svých pracovních a osobních frustrací se u vína vymluvte a uvidíte, jak se vám uleví. V týdnu se snažte držet hodně v teple, dlouhé zimní procházky byste mohla odnést nepříjemným zánětem horních cest dýchacích.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Vám se poslední dobou zdá, že svůj volný čas využíváte málo kreativně. Odpočinek není zrovna vaše silná parketa a stále potřebujete nějaký cíl. Zkuste se podívat po nějakém zajímavém kurzu, který by vás mohl bavit a možná vám do života přinesl zase nějaké vzrušení a pocit, že nestíháte, což vám asi chybí.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Milé ryby, je načase svěřit se partnerovi s vašimi nejniternějšími pocity, protože se trápíte tím, že vám ve vztahu něco chybí. Váš partner vám ovšem do duše nevidí a i když se umíte navenek tvářit, že je všechno v naprostém pořádku, stále vás něco hlodá. Vypusťte to ven, ale jemně, aby vám drahá polovička neutekla.

Uložit

Uložit

Reklama