5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
V partnerském soužití to bude nahoru a dolů, jako na houpačce, ale brzy se dočkáte už jen harmonie. Takové chvilky mají někdy všechny vztahy, tak se tím netrapte a hlavně to nepitvejte. Nikam by to stejně nevedlo.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vše má svůj čas, tak se nesnažte věci uspíšit, ku prospěchu by to nebylo. Naopak zpomalte. Máme před sebou nejkrásnější období roku, nalaďte se na předvánoční vlnu, nestresujte se hloupostmi a zbytečnostmi.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Začátek měsíce nebyl pro vaši peněženku úplně příznivý, ale konec to trochu dorovná a ztráty nebudou tak hrozné, jak se zprvu zdálo. Přesto si svoje výdaje hlídejte a s dobrým rozmyslem pořizujte i vánoční dárky.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden z vás sexuální náboj bude jenom tryskat. Využijte toho ve svůj prospěch. Hezky se oblékněte a potěšte pěkným romantickým večerem svého partnera. A pokud jste single, vyrazte na lov do víru velkoměsta. Hvězdy jsou pozitivní a třeba na vás někde čeká konečně ten pravý.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, není čas ztrácet čas, je ideální doba na to, abyste zahájili přípravy na blížící se Vánoce. Sepište si, co je potřeba, koho chcete obdarovat, zjistěte nenápadně, kdo si co přeje a pokud nepečete, fofrem objednejte cukroví. Díky tomu si pak svátky a předvánoční období užijete v klidu a bez stresu.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Milé Panny, zaměřte se nyní jen a jen na svou kariéru. Přemýšlíte už delší dobu, že si řeknete o zvednutí platu? Udělejte to hned. Bojíte se rozjet nový podnikatelský projekt? Teď je ideální doba. Cítíte, že je v pracovním kolektivu dusno? Vyčistěte vzduch. Nebojte se toho. Přestože se některé kroky mohou zdát nepříjemné, věřte, že přinesou pozitivní zítřky.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Příchod chladného počasí ve vás probudil depresivnější náladu. Zkuste myslet pozitivně. Na všem špatném najděte něco dobrého. A pokud byste se i nadále cítila myšlenkami na bodu mrazu, objednejte si dovolenou a utečte za teplem. To vám už zaručené pomůže. Dovolenou potřebujete jako sůl, navíc si ji zasloužíte.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Kdy jste se naposled sešla v plném počtu s rodinnými příslušníky? Jistě to nějaká doba bude. Je správný čas to napravit. Následující týden pro vás bude v upevňování vztahů a měla byste začít u svých nejbližších, které kvůli nedostatku času opomíjíte.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Ve vztahu to v poslední době skřípe. Chybu hledejte tentokrát u sebe. Nemáte na partnera vysoké nároky? Nechcete toho po něm moc? Nezapomínejte, že je to muž, navíc do hlavy vám nevidí. Zkuste si v klidu promluvit. Prvně se ale zamyslete, zdali nejde o malichernost z vaší strany.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Máte velké množství nápadů na to, jak zefektivnit vaši práci a celkově usnadnit práci i vašim kolegům. Nebojte se vyrazit za vaším nadřízeným a říct mu, co by se dalo dělat lépe. Hvězdy jsou vám nakloněny, a pokud vše podáte správně, mohlo by na vás ke konci roku čekat i povýšení.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Máte tendence uzavírat se do sebe a nekomunikovat s okolím. Zapracujte na sobě a nenechte se převálcovat špatnou náladou, která vás nutí zůstávat doma a utápět se v ní. I když se vám nechce, vyrazte ven s přáteli na svařák.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Začíná se vám zase vracet dobrá nálada a díky tomu se vám i lépe daří. Po delší době, kdy jste měli pocit, že se ve vašem životě naprosto ztrácíte a nedaří se vám, tak pro vás konečně hvězdy začínají zase zářit. Nebojte se nyní ani větších investicí.

Reklama