beran.jpgBeran
Vaše obavy si přenášíte do snů a ty pak nejsou plné obláčků, duhy ani jednorožců. Zkuste se před usnutím zklidnit, vyzkoušet meditaci nebo zapojit třeba ruce a vyrobit si lapač snů. Bavit to bude vás a třeba i vaše děti.

byk.jpgBýk
 Snažíte se, vynakládáte hodně energie do všeho kolem a máte pocit, že vám to vesmír nevrací. Nezoufejte, ono to přijde. Ale až ve chvíli, kdy to nebudete čekat. O to více budete mile překvapená a dojatá. Vaše energie tedy rozhodně neztrácí. Pouze střádá.

blizenci.jpgBlíženci
Ekonomická situace je momentálně velmi špatná a šetření už nejde tolik jako dříve. Nedá se nic dělat, udržet peníze po hromadě nebude tak jednoduché. Myslete na to, že nové oblečení teď opravdu nepotřebujete a nakupujte jen to nejnutnější. Pokud máte naopak dost, obchodníky podpořte.

rak.jpgRak
Nebojte, tento týden se vám bude dařit ve všech směrech. V zaměstnání budete pochválena, doma budete mít pohodu a klidnou podzimní atmosféru. A skvěle vám bude i po těle. Nezapomeňte ale také občas vyrazit do přírody.

lev.jpgLev
Zaměřte se na vaše ruce a věnujte jim tento týden extra péči. Každý den je xkrát myjete, dezinfikujete a jde to na nich znát. Udělejte si zábal, věnujte chvilku manikúře nebo je alespoň dobře nakrémujte. Budete mít na to totiž čas. Žádné katastrofy v dohledu!

panna.jpgPanna
I přes to, že jste všechen volný a leckdy i pracovní čas s partnerem doma, tento týden v sobě objevíte sexuální apetit. Zvýšení intenzity očekávejte v pondělí a úterý, plameny vášně ve vás budou ale plát až do pátku. Je jen na vás, co s tím uděláte.

vaha.jpgVáhy
Poslední dny se cítíte sama. Je tedy na čase pozvat kamarádku a poklábosit. Proberte všechno možné. Hned se vám zlepší nálada. Také byste neměla zapomenout chodit na čerstvý vzduch. Třeba na vycházku do lesa.

stir.jpgŠtír
Počátkem týdne si konečně přiznáte své city. Nepřiznané pocity k jistému člověku v sobě utlačujete dlouho, a přitom takové lhaní sama sobě není vůbec zdravé. Zkuste jít s kůží na trh a uvidíte, co se bude dít. Odmítnutí není konec světa.

strelec.jpgStřelec
Tento týden by vás mohlo trochu trápit zdraví, proto vsaďte na bylinné čaje a nezapomeňte doplňovat vitaminy. Unavené tělo rozproudí pohyb. Také vás čeká velké překvapení v rodině.

kozoroh.jpgKozoroh
Je čas začít s výběrem vánočních dárků. Většinou to necháváte na poslední chvíli, ale to by se vám letos nemuselo vyplatit. Zaměřte se na výběr po internetu, ať stihnete ty nejlepší věci a nikdo vám ne nevyfoukne.

vodnar.jpgVodnář
Jestli vám to finanční situace dovolí, kupte si po internetu něco pro radost. Nemusí to být ani moc drahé, stačí maličkost pro zlepšení nálady. V těchto dnech se potřebujete něčím potěšit a přijít na jiné myšlenky.

ryby.jpgRyby
Nemusíte být vždycky jen ta silná, která utěšuje okolí, že bude zase dobře. I vy máte právo projevit slabost a nechat se utěšit. Neneste na sobě všechno tíhu světa i starosti ostatních. Pláč v náručí někoho blízkého vám uleví.

Reklama