Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeRáda odpočíváte aktivně, což se vám tento víkend splní. Jen si dejte pozor na drobná zranění způsobená vaší nepozorností. Nespěchejte, když nemusíte! Nový pracovní týden vás ničím nepřekvapí, což je vlastně také dobrá zpráva. Nudit se ale nebudete, ostatně to vy ani neumíte.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeDlouho jste odolávala nachlazení a typickým nemocem tohoto období, s příchodem astronomického podzimu ale jako by vaše tělo naznačovalo, že má taky nárok na pár dní v posteli. :) Pokud je to jen trochu možné, dopřejte mu (si) to. Jako první pomoc zkuste zázvor - vypijte před spaním horký čaj, bude mít blahodárné účinky.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopePodaří se vám dotáhnout do konce záležitost, která se už dlouho vleče. Budete mít důvod k oslavám. Díky seznámení s inspirativní osobou z vašeho oboru se začnete na spoustu věcí dívat jinak, což bude ku prospěchu vám i všem okolo. Šiřte svoji dobrou náladu okolo sebe, ostatním se jí nedostává.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše tělo bude chtít odpočívat a vy byste měla udělat vše proto, abyste mu to mohla dopřát. Že jste měla na víkend naplánovanou spoustu věcí? Popřemýšlejte, co z toho je teď nejnutnější, a zbytek s klidem přesuňte na jindy. Dost toho stihnete v příštím pracovním týdnu, ale jen tehdy, když budete pořádně odpočatá. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud se chystáte na cesty, připravte se na menší komplikace. Důležitá bude vaše příprava, kterou nepodceňte a nebalte se na poslední chvíli. Před odchodem z domu vždy zkontrolujte obsah kabelky, i když jdete ven jen na hodinu. Sice si můžete cokoli dokoupit, ale proč utrácet za něco, co už máte?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeDoma už se trochu nudíte, což u vás nebývá zvykem, ale teď nastal čas na malý výlet nebo i menší dovolenou. Že jste ji neměla v plánu? Nevadí, váš partner vám pomůže s organizací a vy si užijete změnu prostředí i lidí okolo vás. Důsledně se ale vyhýbejte konzumaci alkoholu, zejména kvůli vaší imunitě, kterou by mohl narušit. Umíte se bavit i bez něj.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše vrozená váhavost vás zachrání od ukvapeného rozhodnutí, k němuž vás budou nutit v práci. Nenechte se rozhodit a trvejte na tom, že potřebujete čas na rozmyšlenou. Proberte vše s partnerem, který se na věc podívá z nadhledu a dobře vám poradí. Víkend věnujte manuálním činnostem, budou vás uspokojovat.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeSpokojené dny, zejména ty víkendové, si užijete a do nového pracovního týdne budete mít spoustu energie, kterou budete potřebovat. Hned v pondělí zjistíte, že vás čeká pár perných dní, vyplněných jen a jen prací. Naštěstí umíte zabrat, a pokud vidíte ve vaší práci smysl, nevadí vám větší zátěž ani přesčasy.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete poněkud rozptýlená. Bohužel to nebude souviset s nějakým novým a inspirativním objevem mužského pohlaví :), ale spíše to bude tím, že musíte zařídit spoustu věcí a myšlenky se vám rozbíhají na všechny světové strany... vyhněte se činnostem, ke kterým je potřeba hlubokého soustředění, protože to vám opravdu nepůjde. Když bude nejhůř, požádejte o pomoc kolegyni či kamarádku.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřestože vaše tělo volá po odpočinku, vaše pracovní vytížení je velké a vy musíte zabrat. Jste sice zvyklá, přesto se hlídejte, nepodceňujte počasí a nehazardujte se svým zdravím. Minimálně o víkendu řekněte všem, kteří se vás snaží úkolovat i na dny volna, důrazné NE. Máte na to právo!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeSpokojenost v partnerském vztahu je na vás vždy poznat. Máte-li po svém boku spolehlivého a milujícího partnera, máte vlastně vyhráno. To ale neznamená, že se o takový vztah nebudete starat a budete ho brát jako samozřejmý. V těchto dnech dostanete příležitost, abyste projevila svůj temperament. Jste-li sama, můžete ho uplatnit při seznamování s potenciálními nápadníky. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVěnujte dny volna péči o svůj zevnějšek. Jste pracovně vytížená a nemáte na sebe tolik času jako dřív, což se negativně projevuje i na vašem sebevědomí. Nezapomínejte sama na sebe a dopřejte si vše, co dělá ženu krásnou. Zajděte si na pedikúru či manikúru, na masáž, objednejte se ke kadeřníkovi... nebo se aspoň doma naložte do horké vany plné bylinek. :)

Reklama