Týdenní horoskop pro Berany: Pomozte jen tam, kde je to potřeba

horoscopeV práci se vám daří, doma vás vždy rádi přivítají, zdá se, že prožíváte hezké období. Sbírejte proto síly na blížící se podzim, budete je potřebovat. Ne všechna znamení jsou tak silná jako vy, vaši podporu tedy mnozí přivítají. Buďte ale obezřetní a pomáhejte jen těm, kteří to skutečně potřebují. Ti, kteří vás už jednou nebo dokonce vícekrát zklamali, si vaši pomoc rozhodně nezaslouží. Nebo vás snad baví pořád někoho tahat z bryndy?


Týdenní horoskop pro Býky: Nevylévejte si zlost na těch, které milujete

horoscopeUmíněnost vám opravdu nesluší, milí Býci. Váš sveřepý výraz odradí kdekoho, tím si můžete být jistí - a bohužel i ty, o jejichž zájem stojíte. Nevybíjejte si zlost doma na vašich nejbližších, oni vám nic špatného neudělali. Vám by se snad líbilo, kdyby vám někdo spílal za chyby jiných? Pojmenujte sami pro sebe, kdo nebo co vás nejvíc štve, a tam soustřeďte svoji zlobu. Tam je to na místě!

 


Týdenní horoskop pro Blížence: Přizpůsobte se druhým!horoscope

U vás je to jako na houpačce, jednou tak, podruhé jinak. Nebylo by od věci, kdybyste si uvědomili, že některé vaše plány se prostě a jednoduše kryjí s plány vašich nejbližších, a není nic divného na tom, když se občas přizpůsobíte situaci. Ano, rádi sice slyšíte, že jste nejlepší, ale tentokrát pro vás hvězdy mají malé pokárání, milí Blíženci. Nebuďte sobečtí a berte ohled na druhé. Oni mají také svoje plány!


Týdenní horoskop pro Raky: Vyvenčete partnera!

horoscopeV práci i ve společnosti doslova záříte. Kam přijdete, tam rozdáváte úsměv. Doma už je to horší. Jako by vás to neustále táhlo ven, protože cítíte, že léto bude brzy pryč a dlouhých večerů si doma ještě užijete... je to tak, ale neměli byste svého partnera či partnerku stále opouštět. Co takhle vzít ho/ji s sebou? Pokud teprve vyrážíte na dovolenou, klidně se třikrát vraťte, hlavně ať doma zanecháte všechno v pořádku. Nezapomeňte vypnout z elektřiny všechny spotřebiče!


Týdenní horoskop pro Lvy: Čas na nákupy

horoscopeV následujících dnech buďte obezřetní, milí Lvi. Ve vašem okolí hrozí hádky a konflitky, které se vás buď vůbec nedotýkají, anebo pouze okrajově, ale jejich účastníci se vás budou snažit do nich zatáhnout. Tomu odolejte a raději utečte! Od čeho byste naopak utíkat neměli, milí Lvi, je skvělá koupě, která se vám nabízí. Ať už se jedná o cokoli a je to ve vašich finančních možnostech, využijte nabídku, nebudete litovat.


Týdenní horoskop pro Panny: Stop stížnostem!

horoscopeŠpatně snášíte, když něco hezkého končí, milé Panny, že? Ale komu by nevadilo, že je léto skoro v trapu a čeká nás dlouhý podzim? Všichni ostatní v tom jedou s vámi, tak se pořád nelitujte a netvařte se jako boží umučení! Mnozí by vám mohli závidět, jak jste si dokázaly život skvěle zařídit, tak proč pořád ta nespokojenost? Jestli ono vás trošku nepálí dobré bydlo, jak se říká. Zamyslete se nad tím, milé Panny!

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Nepodléhejte melancholii

horoscopeVždy milé, krásné, harmonické, tak působíte na ostatní vy, milé Váhy. V následujích dnech na vás ale padne melancholická nálada. Ať už je to odcházejícím létem nebo tím, že skončila dovolená, nenechte se otrávit nikým a ničím. Zaměřte se na váš soukromý život a oživte ho aktivitou, kterou obvykle neděláte. Co takhle zajít společně do kina? Nebo vyrazit na kolo? Víkend je váš!


Týdenní horoskop pro Štíry: Starejte se o duši tak jako o tělo

horoscopeZ vás by si mohli mnozí ti, které nezajímá zdravý životní styl, vzít příklad. Sportujete, staráte se o sebe, abyste za všech okolností udělali výborný dojem. Nezapomněli jste ale na něco, milí Štíři? Nejenom tělo, ale také vaše duše potřebuje vaši péči! Nevyhýbejte se ani chvilkám zpytování svědomí, to vůbec není špatná věc. Přečtěte si také jednou něco jiného než jeden a ten samý oblíbený časopis, zkrátka: nakrmte duši!

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Zaměřte se na detail!

horoscopeKdybyste jednou trochu, alespoň trochu ubrali plyn, milí Střelci! Ale to vy ne, vy jste neustále v běhu, nebo spíš v letu, a nechápete, že vám unikají detaily. Důležité detaily! Více poslouchejte druhé, než abyste sami mluvili, bude to ku prospěchu věci, věřte nám! Zastavte se také na chvíli doma, rádi se na vás zase po dlouhé době podívají... v práci si vás ještě pamatují, tam je to pro tento týden v pořádku. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Změny, změny, změny...

horoscopeNastává období změn, které nebudou kosmetické, ba naopak, budou to změny velké, životní! Očekáváte přírůstek do rodiny, změníte zaměstnání nebo vyhrajete ve sportce... a pokud ne, minimálně vás čekají okolnosti, které vás donutí přehodnotit některé vaše postoje a názory. Nebraňte se změnám, jsou nutné! Nemůžete pořád přešlapovat na místě, nejste přece zvíře v ohradě!


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Udělejte změnu a buďte pilní!

horoscopeDejte si o nastávajícím víkendu pauzu od všech činností, které běžně vykonáváte, milí Vodnáři, budete překvapení, jak osvěžující to bude! Jste zvyklí v sobotu uklízet a v neděli vařit svíčkovou? Tak v sobotu vyrazte na výlet a v neděli jděte třeba do kina a nechte si jídlo připravit někým jiným z vaší domácnosti... určitě na něco přijdete! V pondělí nastoupíte do práce jako po dovolené a budete mít spoustu elánu. Využijte ho hlavně v práci, kde vás potřebují, volnočasové aktivity nechte zase na víkendové dny.


Týdenní horoskop pro Ryby: Řekněte, co si myslíte!

horoscopePrázdniny jsou pryč, musíte zabrat, milé Ryby. Vaše dovolená není nekonečná a váš šéf vás teď potřebuje v práci více než obvykle. Tak se snažte udržet krok a nehudrejte pořád! Nesnažte se ani o neviditelnost, to na nikoho platit nebude. Naopak, nebojte se říct svůj názor nahlas, možná budete překvapeny pozitivními ohlasy, které byste ani nečekaly... Pro ty z vás, které ještě nebyly na dovolené, platí opačný postup: Snažte se o maximální nenápadnost, a pokud možno okamžitě zmizte... na tu dovolenou!

Reklama