Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNad nikoho se nepovyšuj, před nikým se neponižuj. Toto doslova pohádkové přísloví mějte nyní na paměti, milé zrozenkyně beraního znamení. Snažte se zachovat status quo, ale nezkoušejte se domoci svých práv tím, že budete pouštět hrůzu, nebo naopak ze sebe dělat chudinku. Nemáte to zapotřebí, zapojte váš intelekt.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNenechte se do ničeho manipulovat, nenechte se vydírat. Vše, čeho jste dosáhla, je zasloužené, nemusíte mít proto výčitky, že se vám daří, zatímco jiní na tom třeba tak dobře nejsou. Jistě že můžete pomoci tam, kde uznáte za vhodné, ale je na vás, abyste uvážila, kdo to skutečně potřebuje, a kdo jenom hraje „habaďůru“.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Máte pocit, že se toho na vás sesypalo víc, než můžete zvládnout. I když to tak teď možná nevypadá, nebojte se, protože máte sílu všechno vyřešit a dotáhnout do konce. Je jenom potřeba, abyste se pokusila soustředit se vždy na jednu věc, a neřešila jich deset najednou. Víme, pro Blížence úkol nelehký, ale aspoň se pokuste...


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJe čas vyložit karty na stůl. A to zejména v přátelských a kamarádských kruzích. Máte kolem sebe hromady kamarádek, ale jen několik, možná že jen jedinou, opravdovou přítelkyni, a té byste se měla držet. Vztahy, ze kterých profituje pouze jedna strana, a vy to bohužel nejste, byste měla ukončit. V těchto dnech najdete ta správná slova.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePusťte se do zvelebování svého okolí. V létě se doma příliš nezdržujete, a podle toho to tam vypadá. Věnujte tedy aspoň jeden víkend úklidu. Nemyslíme zrovna, abyste myla okna a drhla podlahy. Spíše se zbavte věcí, které už nepotřebujete. Možná vás to inspiruje k tomu, abyste podobný „uklid“ udělala i ve vztazích. Mnohé z těch, které udržujete, už jsou dávno takzvaně odžité.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNemáte ráda změny, ale některým se zkrátka nevyhnete. Přijdou velmi brzy. Pokud se na ně už teď podvědomě připravíte, přijmete je daleko lépe, než když zaujmete svůj obvyklý postoj „přes to nejede vlak“. Budete se divit, milé Panny. Jede. :) A vy ho nezastavíte. Nebojte se, nakonec budete ráda.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePokud jste si v následujících dnech naplánovaly dovolenou, lépe jste snad ani udělat nemohly, milé Váhy. Máte náladu objevovat nová místa a poznávat nové lidi, což u vás není úplně běžné... letos si to opravdu užijete. Jste-li v práci nebo se vás dovolená z jakéhokoli důvodu netýká, využijte aspoň víkend k tomu, abyste se podívala někam, kde jste ještě nikdy nebyla. A klidně to může být jen pár bloků od vašeho bydliště.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNěkdo z vašeho blízkého okolí vás požádá o důležitou radu a pro vás nebude vůbec jednoduché pomoci... sice si umíte spoustu věcí domyslet a zdá se, že často vidíte dál než ostatní, ale nemůžete za někoho vyřešit jeho životní dilema. O víkendu si pročistěte hlavu venku, udělá vám to dobře. Nemusíte hned utíkat do hlubokých lesů, zahrádka bude stačit. Možná i ta restaurační. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMnohé z vás se v příštích dnech setkají se svým osudem, i tak by se to dalo říct. Potkáte někoho, kdo vás bude dlouho provázet životem, najdete práci snů nebo počnete potomka... a to vše možná během jednoho dne, protože pro vás, Střelkyně, nic není nemožné. Tak se na to dobře vyspěte, milé dámy, protože i kdyby se nic fatálního nepřihodilo, energie se vám bude hodit. Neponocujte zbytečně!

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Vaše plány na srpen už dostávají pevnější obrysy, což vás uklidňuje, protože máte ráda věci pečlivě naplánované. Měla byste ale počítat i s nějakým tím záložním plánem, protože ne vždycky všechno vyjde... Budete-li mít více variant v záloze, nic vás nepřekvapí, a vaši blízcí mohou opět ocenit vaši prozíravost.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeMáte skvělou náladu, protože je krásné léto, a vy si ho umíte užít. Ale pozor: ve víru letních radovánek jste tak trochu zapomněla dívat se na své okolí i střízlivýma očima a ztratila jste kontakt s realitou. To by se vám nemuselo vyplatit. Dejte si v příštích dnech více pozor a zpřísněte svá měřítka, ať se vám nestane, že vás někdo nepěkně převeze...

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVaše fňukání, že máte práce nad hlavu, nikoho nedojme, protože jste to hlavně vy, kdo jí na svá bedra tolik naložil. Místo abyste teď, v době dovolených, trochu odpočívala, jste uhnaná. Není divu, že se na vás váš partner proto zlobí, místo aby vás litoval... On si léto představoval jinak. A vy možná také, tak co blázníte? Uvolněte se, prosím!

Reklama