Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNedaří se vám tak, jak byste si představovala, jenže takový je život, ne vždy je všechno růžové a bezproblémové. Jak se ale říká, všechno zlé je pro něco dobré, proto berte současný útlum vašich sil jako malou zkoušku vašeho okolí. Ukáže se, kdo je opravdu ochotný pro vás něco udělat či tolerovat vaši momentální slabost, prostě poznáte své pravé přátele, což vůbec není na škodu. Pochlebovači a rektální alpinisté zkrátka zbaběle utečou, a vy můžete být ráda, že se jich bezbolestně zbavíte. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeStále vám dělá problém se od některých věcí oprostit. Pochopte už konečně, že ne všechno můžete ovlivnit a některé lidi prostě „nepředěláte“. Nebo vám snad to házení perel sviním baví? Víte sama, že je rozhodně tisíc jiných a daleko příjemnějších činností, kterými se můžete zabývat. A marná komunikace s hlupáky mezi ně určitě nepatří. O víkendu nemyslete na práci a věnujte se partnerovi. Čeká na to.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Uplynulý pracovní týden byl poněkud hektický, ale můžeme vás uklidnit, že se situace výrazně zlepší. O víkendu si udělejte čas sama na sebe nebo na domácnost a pracovní úkoly a resty ze zaměstnání si nechte zase až na pondělí, stejně vám nikam neutečou. Když budete soustředěná, zvládnete toho hodně, a ani vás to neunaví.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeDlouhodobá snaha přináší někdy ovoce až tehdy, kdy už to pomalu ani nečekáme. Vám se nyní konečně poštěstí a uvidíte výsledky něčeho, na čem už opravdu dlouho pracujete. Nepolevujte proto ve své snaze a vydržte, ať si nezkazíte radost. :) O víkendu nepodléhejte pokušením všeho druhu, v pondělí by přišlo velké vystřízlivění, které by vůbec nebylo příjemné.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV příštích dnech vám hrozí ztráty především hmotného charakteru. Dávejte si proto pozor na všechny své věci, při odchodu z domu poctivě zamykejte, a pokud si nebudete jistá, zda jste zamkla auto, raději to zkontrolujte dvakrát než vůbec. Stojí to za to, abyste předešla všem nepříjemnostem. A otevřenou kabelku vyměňte za tu se zipem. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePokud vám najednou lezou na nervy i ti, u kterých se to normálně nestává, je ten pravý čas na pár dní zmizet... a využít k tomu můžete třeba nastávající víkend. Vyhledejte místo, kde vám bude příjemně, a buďte klidně sama se sebou... tentokrát ke spokojenosti nikoho dalšího opravdu nepotřebujete. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeJste tvor společenský a ráda se obklopujete zejména svými přáteli, pro které byste se dokázala rozkrájet. V následujících dnech vás možná čeká nemilé překvapení, protože zjistíte, že ne všechny vaše kamarádky by za vás daly ruku do ohně tak jako vy za ně. Ale ono je všechno zlé pro něco dobré - alespoň se tak zvaně oddělí zrno od plev. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV příštích dnech budete mimořádně výkonné na poli pracovním. Zvládnete dohnat všechny resty, které se před vámi ještě nedávno kupily a doslova vás děsily. Upozorněte členy vaší domácnosti, že doma příliš nepobudete, ale oni jsou beztak zvyklí vídat z vás hlavně vaše paty, které míří ven z domu. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZměnami žijete, změna je váš život. Umíte si je i sama připravovat, abyste, jak někdy říkáte, neumřela nudou. :) Tentokrát ale zvolte spíše vyčkávací taktiku, hlavně netlačte na pilu a snažte se užít si každý den takový, jaký je. Pozor si dejte na pitný režim, aby se vám zbytečně nezamotala hlava ještě předtím, než k tomu bude opravdový důvod. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVaše plány do budoucna vám poněkud kalí pochybnosti, které přišly s nedávnými změnami u vás doma. Nemáte se čeho bát, alespoň zatím. Držte se svých osvědčených postupů. Na víkend neplánujte žádné náročné aktivity ani přestavby v bytě, nemáte na ně dostatek energie, kterou navíc budete potřebovat v práci.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJste-li zklamané, že vaše děti nejdou ve vašich šlépějích, možná je na čase přehodnotit svůj přístup k nim. Nemůžete je do ničeho nutit, stejně tak jako vy sama se do ničeho nutit nenecháte. Tak čemu se divíte? Vždyť jsou celé po vás! :) O víkendu se pusťte do dlouho odkládaného úkolu, který na vás doma čeká, ať už je to cokoli.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDávejte si pozor na dochvilnost a snažte se v práci zabrat, vaši nadřízení vaši práci bedlivě sledují, i když máte pocit úplně opačný – proč se snažit, když si mě nikdo nevšímá? To je ale mylný dojem, naopak jste v hledáčku zájmu svého šéfa/šéfové, a žádná vaše nepozornost nebude opomenuta. Tak pozor na to!

Reklama