Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVěnujte v příštích dnech část vaší neutuchající energie vašim blízkým, především dětem, pokud jste matkou, ale klidně můžete vzít do party i děti svých příbuzných. :) Své práci obětujete hodně, a ač to nerada slyšíte, vaše děti občas mají pocit, že jsou na druhé koleji, což není dobré. Ano, jdete jim příkladem v pracovitosti, na druhou stranu, ony potřebují i vaši blízkost a trochu té pozornosti. Peníze všechno nespraví.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePřestaňte mít pocit, že musíte ve svém životě nutně trpět osobu, která vám jen „pije krev“... Pokud to není váš partner (ale i s tím by se něco dělat dalo :)), nemusíte si dělat starosti a klidně dotyčné/mu od plic řekněte, že už na ni/něj opravdu nemáte nervy, ať vás už konečně nechá dýchat. Nesmírně se vám uleví!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Bude se vám dařit, na co sáhnete, především manuální činnosti, což vás samotnou překvapí, protože v těch si právě nějak moc nevěříte. :) Takže se klidně pusťte do čehokoli, co uděláte svýma vlastníma rukama, ať už to bude vyšívání, práce na zahrádce nebo třeba obnova laku na oprýskaném nábytku... Dílo se zdaří, ať už se bude jednat o cokoli.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše sebevědomí utrpělo v minulosti ošklivou ránu a vy na ni stále nemůžete zapomenout. Měla byste si uvědomit, že jste krásná žena, ať už jste jakákoli, pár kilo navíc nebo větší nos trápí totiž jen a jen vás - lidé okolo tyhle „nedostatky“ nevnímají, protože jako celek jste harmonická a vkusná žena, která ví, co jí sluší. Na tom stavějte, a nedělejte si zbytečné vrásky na čele. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSnažíte se vypadat spokojeně a široce se usmívat, i když vám ve skutečnosti do smíchu vůbec není. V příštích dnech si uvědomíte, že nemusíte za každou cenu předstírat, jak skvěle se máte a jak je všechno bez problémů. Pomocnou ruku vám podá někdo, kdo vás dobře zná a ví, jak se věci mají. Klidně se svěřte a postěžujte si, je to důvěryhodná osoba.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV soukromí vám žádné kotrmelce v příštích dnech nehrozí, vše poběží podle (vašeho) plánu a vy se můžete klidně věnovat i svým koníčkům. Ale pozor si dejte v práci. Výstraha, kterou jste před nedávnem obdržela od nadřízených, byla poslední; pokud chcete nadále na svém místě setrvat, nedělejte zbytečné chyby a neupozorňujte na sebe.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeLákavá pracovní nabídka vás opět nechá chladnou, ale to pouze v případě, že jste na současném pracovišti maximálně spokojená. Pokud máte nějaké pochybnosti, co takhle nepodlehnout nedůvěře v sebe sama a strachu z neznáma a změnit stanoviště? Osvěžilo by vás to, milé Váhy, a mohly byste zase jet na plný plyn. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNemáte ráda, když vás kdokoli k čemukoli nutí, nesnažte se tedy ani vy lámat věci a lidi kolem sebe přes koleno a nechte věci plynout. Vaše děti ocení, když jim nebudete zbytečně radit. Nakonec je to výhodné hlavně pro vás - nemohou se potom vymlouvat, že jim něco nevyšlo, protože poslechly, co jste jim říkala. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMalé selhání jedné z vašich přítelkyň přejděte velkoryse, tak jako to umíte jen vy. Lidé nejsou bez chyby a každému se občas stane, že zapomene na domluvenou schůzku, nestihne odpovědět včas na e-mail či nemá čas zavolat zpět... Ostatně vaše velkorysost je právě tím, co na vás vaši přátelé oceňují nejvíc, a díky ní vám také leccos odpustí. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

V práci vás dostihne pocit rutiny a nudy, ale protože jste zodpovědná, nic nezanedbáte. Vaši kolegové by si z vás měli vzít příklad. Naštěstí vaši nadřízení o vašich schopnostech dobře vědí a náležitě je oceňují. Pokud tomu tak není, je nejvyšší čas poohlédnout se po jiném místě. Neházejte perly sviním, a to ani v soukromém životě. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNebuďte jako malé dítě, a pokud se vám do něčeho nechce, řekněte to na rovinu a nevymlouvejte se na nesmysly. Lež má krátké nohy a dohnala by vás, ať už dříve či později. Ostatně sama jste doslova alergická na to, když někdo mlží, zatajuje či překrucuje skutečnost. Tak jděte příkladem, zejména svým dětem.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNezahrnujte vašeho partnera stížnostmi a nehudrejte pokaždé, když není po vašem. V těchto dnech sice nebudete mít nejlepší náladu, což je na vás patrné na první pohled, ale váš milý za to opravdu nemůže. Abyste předešla konfliktu, vyjděte si s kamarádkami, jim si postěžovat můžete. Ženská energie vám udělá dobře. :)

Reklama