Beran
Těšíte se na vánoční svátky, protože se zdá, že by mohly být klidnější než pár předchozích. Mějte ale na paměti, že vy se nudit neumíte, a neumíte ani moc odpočívat, takže si nějaký ten program pomalu plánujte, abyste si pak nervozitou pod stromečkem neokusovala nehty. :) Vaši blízcí se rádi zapojí, obzvlášť, když půjde o outdoorové aktivity. Přejeme vám krásné svátky!

Býk
Vaše letošní Vánoce budou na váš vkus trochu hektické. Zřejmě nestihnete všechno to, co jste stíhala obvykle, ale víte, co je překvapivé? Nebude vám to vadit. :) Objevíte nové možnosti, poznáte nové tváře, uvidíte ty, které máte ráda, a zjistíte, že některé věci a city se s časem nemění, naopak se prohlubují. A to vás naplní štěstím. Přejeme vám krásné svátky!

Blíženci
Vaše vánoční svátky budou ve znamení cestování, což vám v podstatě nevadí, ale scházet vám bude nějaká „kotva“, která by vás zklidnila. Uprostřed všech těch přesunů se vám zřejmě úplně nepodaří se slavnostně naladit a užít si sváteční atmosféru. Užijete si ale jiné věci a smíříte se s tím, že všechno mít nemůžete. Ani o Vánocích. Buďte ovšem vděční za to, co máte. A stůjte si za tím. Přejeme vám krásné svátky!

Rak
Letošní vánoční svátky se celkem nebudou vymykat z řady těch předchozích, což vám ovšem vadit nebude, protože jste člověk ctící tradice a změny nemáte příliš v oblibě. Jindy může být vaše neochota se přizpůsobit na obtíž, tentokrát se nikdo zlobit nebude a všichni naopak ocení, že ohlídáte, aby bylo vše, jak být má. Přejeme vám krásné svátky vánoční!

Lev
Letošní Vánoce budou hodně o vás, tedy takové, jaké je připravíte vy svým blízkým. Budete mít více starostí a práce, ale na druhou stranu pro vás bude o to radostnější, když uvidíte, že jste dokázala vytvořit krásnou atmosféru a vykouzlit těm, které milujete, spokojený úsměv na tváři. Jen budete trochu unavenější než obvykle. Přejeme vám krásné svátky vánoční!

Panny
Plánujete si Vánoce klidnější, než byly v posledních letech, a dobře děláte. Nejste momentálně nastavená na velké přesuny, cestování a změny prostředí, doma vám bude nejlépe. Jen se důsledně vyhýbejte konfliktním tématům, vůbec je neotvírejte, jestli nechcete partnera vyhnat z domu. :) Přejeme vám krásné svátky vánoční plné klidu a pohody!

Váhy
Vánoční svátky v kruhu nejbližší rodiny se povedou. Samozřejmě že nebude všechno tak idylické jako v pohádkách, ale vy už jste dospělá a víte, že nic není ideální. :) Důležité je vaše osobní přesvědčení, že jste udělala vše tak, jak jste mohla a chtěla. Nevyčítejte si, že jste něco nestihla, užijte si pohodu a klid a nic neřešte. Přejeme vám krásné svátky vánoční!

Štír
Letošní Vánoce se nebudou nijak vymykat z řady těch předchozích. Vy možná toužíte po změně, ale na druhou stranu - možná byste nakonec byla překvapená, jak vám chybí to, na co jste byla zvyklá. Pokud se přece jen rozhodněte udělat si „jiné Vánoce“, počítejte s menšími komplikacemi, které ale vykoupí jedno milé překvapení. Přejeme vám krásné svátky vánoční!

Střelec
Vánoce jsou pro vás tak jako každý rok velkou výzvou: Stihnu všechno? A překvapí vás, když vám hvězdy odpoví, že určitě ne? :) Zřejmě ani nepřekvapí. Tedy pokud jste nenabyla dojmu, že se o Vánocích můžete díky nějakému speciálnímu kouzlu rozdvojit a stihnout tak vše, co byste chtěla. :) Milé Střelkyně, uberte plyn a užijte si krásné svátky vánoční!

Kozoroh
Blížící se konec roku je pro vás obdobím bilančním. Umíte se na rozdíl od jiných znamení zklidnit, máte totiž většinu věcí připravenou a nic vás nevyvede z míry. S lehkým opovržením sledujete ostatní, jak se marně snaží dohnat to, co vy jste už dááávno zařídila a vyřídila. :) Užijte si klidné svátky vánoční, pro vás takové opravdu budou.

Vodnář
Vánoční svátky prožijete v klidu a pokoji, protože už jste dávno nad věcí. Budete fungovat jako ustalovač různých emocionálních hnutí vašich blízkých a jako smírčí soudce malých svátečních rozmíšek, na které vždycky párkrát za rok dojde, když se sejde příbuzenstvo v hojném počtu. :) Budete stále dobře naladěná. Co víc si přát? Snad už jen trochu toho sněhu. :) Přejeme vám krásné vánoční svátky!

Ryby
Až na pár malých karambolů, které ale vyřešíte s grácií sobě vlastní, se vaše letošní Vánoce vydaří. Možná pocítíte únavu, potřebovala byste delší odpočinek, ale dopřejte si aspoň relax u pohádek a nějaké ty procházky na čerstvém vzduchu. Čemu byste se měla vyhnout, je alkohol. Ten vám neudělá dobře. Dejte si přípitek a další alkoholické nápoje si nechte až na Silvestra. :) Přejeme vám krásné svátky vánoční!

Uložit

Reklama