Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVaše mysl i tělo strádají, pokud nejste aktivní a nejdete kupředu, stagnace vám zkrátka neprospívá. Nejste-li spokojená se svojí kondicí, přestože cvičíte a nepřejídáte se, zvažte celkovou změnu životního stylu, a pokud jsou momentálně vaše potíže vážnějšího charakteru, je na místě uvažovat třeba i o změně zaměstnání. Prostě si naordinujte pořádnou změnu!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVaše věčné stížnosti už jsou krapet otřepané... jejich opakováním ničeho nedocílíte. Stanovte si s partnerem jasná pravidla, nespoléhejte na to, že ho „něco napadne“, sama vidíte, že takový přístup nemá žádné výsledky. O víkendu zpomalte, nechcete-li pokoušet vaše zdraví.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Není těch večírků a společenských akcí v poslední době nějak moc, dámy? Nedivte se potom, že vás škrábe v krku, pobolívá hlava a záda táhnou. Nemusíte být všude, právě naopak, nejlépe vám v těchto dnech bude doma. Obáváte-li se nudy, dopředu promyslete program a zapojte do něj ostatní členy rodiny. O víkendu se provětrejte venku, prospěje vám to.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNelpěte tolik na věcech, váš byt už pomalu začíná připomínat sběrný dvůr, měla byste s tím začít něco dělat. O víkendu máte tu nejlepší příležitost. Překvapivě snadno se zbavíte všech zbytečností a uvidíte, jak se vám bude hned lépe dýchat! A když už budete u toho úklidu, udělejte si pořádek i ve svých přátelích a známých - ne všichni si zaslouží vaši pozornost a péči.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSituace už opravdu nutně vyžaduje vaše rychlé rozhodnutí, neobávejte se jej a rozhodně je neodkládejte na neurčito! Sama budete překvapená, jak se vám uleví, když danou věc konečně vyřešíte. Zrekapitulujte také sliby, které jste dala vašim přátelům... čekají už celé měsíce na vaši návštěvu nebo na domluvenou schůzku? A nestydíte se?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaše momentální dilema se vyřeší v podstatě samo, určitě nic nelámejte přes koleno. Ano, víme, máte ráda „své jisté“, ale život prostě nejde vždycky narýsovat bez odchylek. Soustřeďte se na svoji rodinu, ve společnosti vašich nejbližších a doma vám bude nejlépe. Stejně vás to momentálně ani „do víru velkoměsta“ neláká. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePadá-li na vás smutek a pronásleduje-li vás chmurná nálada, rozptýlí vás vaše kamarádky či přátelé. Vyrazte si s nimi, ale nezapomeňte, že na vás doma někdo čeká... tak ať nemáte zbytečné problémy. :) Odolejte lákavým svodům cizích mužů. Jde jim jen o jedno, a na to vy zase až tolik nejste...


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDůsledně u sebe pěstujte optimismus a dobrou náladu, začněte s nimi pro jistotu hned každé ráno a usmějte se sama na sebe do zrcadla... momentální „blbá nálada“ na vašem pracovišti se vás díky tomuto malému opatření nebude týkat a hlavně - nepřenesete ji domů ani do své mysli.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud jste v dlouhodobém vztahu a máte pocit, že to poslední dobou tak nějak není ono, zasaďte se sama o jeho zlepšení. Neplánujte momentálně aktivity s přáteli, ale s partnerem a dětmi či rodiči, věnujte se zkrátka rodině, bohatě se vám to vrátí a nebojte se, nudit se nebudete!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Poučte se z předchozích chyb, které jste udělala ve vztahu, a už je neopakujte, ani kdyby vás to opravdu, ale opravdu hodně lákalo. :) Jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, a je pravděpodobné, že tentokrát by vašemu partnerovi opravdu došla trpělivost... Pokušení číhá všude, nejlépe vám proto bude doma. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVypadáte unaveně a patrně se tak i cítíte. Není divu, v poslední době toho na vás bylo docela dost, ale mnohé ze svých starostí si způsobujete vy sama. Nenechte se vlastní špatnou náladou odradit od oslavy svých narozenin, mrzelo by vás to. Rozptýlení v podobě příjemně stráveného času s vašimi přáteli bude tím nejlepším lékem na všechny bolístky.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscope Už zase děláte z komára velblouda, to u vás není nic nového, milé Ryby. Nedivte se ale, pokud to vaše okolí už přestává bavit. Nechcete-li být za zbabělce, ukažte, že v sobě máte kuráže dost - překvapíte tím nejen vaše blízké, ale i sama sebe. Nebojte se, zvládnete to!

Reklama