5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Na dveře klepají změny, které se dotknout i vaší práce. Někdy je prostě potřeba něco změnit, aby mohlo být lépe. Se změnou přijde nejprve stres a bolest hlavy, možná i pár nocí, kdy se nebude spát úplně lehce, ale pak se dostaví úleva a pročištění vzduchu ve vašem okolí. Doma naopak bude všechno přesně tak, jak má být.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Nechte věci zase trochu plynout a míň je tlačit tam, kam chcete. Zkuste odvést vaše myšlenky jinam a trochu se uvolnit. Kdy jste naposled byla třeba v kině? Nebo si šla zahrát minigolf? Pozvala kamarádku na pohár? Nebo šla do hvězdárny? Vy si určitě poradíte. Stačí se jen zastavit. 

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Blíží se vaše narozeniny a vy byste si měla rozmyslet, co je pro vás v životě podstatné. Žádné fatalistické závěry dělat nemusíte, ale malá rozvaha vám právě teď pomůže a nasměruje tím správným směrem.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden budou vaši mysl nejvíce zaměstnávat plány, organizace a nové cíle. Pozor, bude to chtít logistiku, papír a tužku a nevíc hodně trpělivosti, aby vše mělo nakonec hlavu a patu. Připravte se, že budete muset mnoho věcí řešit s jinými lidmi, a tak zapojte diplomatické jednání, ať se maximálně vyhýbáte konfliktům.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Přestože je léto zahájené, na úplnou pohodičku se ještě asi nenaladíte. Čekají vás vypjaté situace a možná se trochu vystresujete v práci nebo na domácím poli. Ale nezoufejte, hvězdy hlásí, že se blýská na lepší časy a vás pak čeká období bez mráčků. A na to se vyplatí si počkat, že?

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Minulý týden asi nebyl ten nejveselejší, tento vám bude přáno! Těšte se na mnoho zábavy, dobré nálady a zajímavých přiležitostí a setkání. Možná také bude na obzoru nový vztah, tak pokud jste single, chyťte příležitost za pačesy! Vyrazte také do knihkupectví a zahajte aktivně čtenářskou letní sezonu.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
 Pokud jste přečkali období smutků, pak si můžete začít plánovat letní výlety s rodinou, nebo s kamarádkami, pokud jste nezadané. Následující týden bude klidný v práci, ale i co se týče vztahů. Nemusíte se bát, že by vás potkaly nějaké nepříjemnosti, takže si klidně domluvte kávu s kamarádkou, kterou jste dlouho neviděla a setkání odkládala, protože jste na ni neměla dostatek času.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jestli s partnerem uvažujete o miminku, zkuste to příští týden. Nyní jsou vám hvězdy nakloněny a mohlo by se konečně zadařit. Připravte si k tomu doma příjemnou atmosféru a na nic nespěchejte, užijte si milování od začátku až do konce a za pár týdnů nejspíš budete příjemně překvapeni.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Samé těžké úkoly a stres - bohužel takto vidí váš další týden hvězdy. Před prázdninami se všichni zblázní a na vás padne v práci tolik úkolů, že budete na sesypání. Prodýchejte to a uvařte si vždy večer zklidňující čaj, který vám alespoň na chvíli uleví. Nápor bude jen týdenní, pak přijde zasloužené volno.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Finanční potíže jste přečkali a s další výplatou zacházejte opatrně. Léto je dlouhé a v září jste se chystali na dovolenou, tak na to nezapomínejte a dejte si pár korun stranou. V dalším týdnu nezadaným hvězdy přejí lásku, tak nemějte klapky na očích. 

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nenechte si namluvit, že na svoji práci nestačíte. Kolegyni, která na vás už dlouhodobě útočí, začněte ignorovat a na její poznámky se mile usmívejte. Nejspíš má ona sama problém a pouze si na vás vybíjí svoje frustrace. Vy víte, kdo jste, co umíte a za svojí prací si stojíte. Nenechte se rozhodit.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Vodní tvor a letní období, teď přichází váš čas, takže pokud to bude jen možné, po práci vždy vyrazte k vodě a užívejte si sluníčka. Nabije vás to pozitivní energií a nebudete tak mrzutí, jako tomu bývá v zimě.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama