ber.gifBeran
Dejte si pozor na své zdraví. Zbytečně se moc nepřepínejte, buďte v klidu a snažte se relaxovat. Hlavně pozor na vyčerpání. Mohlo by se vám to vymstít. Nechte si alespoň jeden den jen sama pro sebe a pořádně si odpočiňte.

byk.gifBýk
Máte pocit, že poslední dobou lehce vzplanete touhou? Ať po muži na ulici či na filmovém plátně? Je to tím, že vás ovlivňuje Venuše. Dejte si na takové touhy pozor, protože pokud je nebudete umět korigovat, může z toho být pěkný trapas.

bliz.gifBlíženci
Vaše zažívání poslední dobou dostává zabrat. Zatímco před nouzovým stavem jste se docela držela, během něj to šlo zase z kopce. Nemusíte se trápit všemožnými dietami, stačí jíst pravidelně a necpat do sebe přebytečné tuky a cukry. Hrozba nadváhy je momentálně ve vzduchu.

rak.gifRak
Buďte v klidu, tento týden všechno bude v pořádku. Pohodu zažijte jak na pracovišti, tak doma. Navíc kam přijdete, půjde dobrá nálada s vámi. Radost tedy můžete rozdávat i jinde. Navštivte třeba dětský domov nebo kamarádku, která truchlí kvůli rozchodu.

lev.gifLev
Vyrazte s partnerem či přáteli mezi lidi. Udělá vám to moc dobře a přijdete na jiné myšlenky. Ten tlak, který nyní cítíte, je velký. V práci, ale i doma nezažíváte tu správnou atmosféru a je třeba se dostat trochu do rovnováhy a harmonie.

panna.gifPanna
Vaše smysly budou zbystřené a váš nos bude citlivější více než kdy jindy. Může to přinést několik nepříjemných situací, ale můžete z této skutečnosti také vytěžit a třeba vyrazit do parfumerie a zkusit objevit ideální parfém pro vás.

vaha.gifVáhy
Hlavou se vám budou honit nápady a není jich málo. Dobrá zpráva je, že některé z nich by vám v budoucnosti mohly přinést i vytoužený úspěch a finance. Zkuste si některé z nich zapsat a popřemýšlet na nimi, třeba je zde ukryt váš budoucí způsob obživy či slušný podnikatelský záměr.

stir.gifŠtír
Zjistíte nemilé info o některé z osob, které jsou vám aktuálně velmi blízké. Přestaňte být naivní a sundejte si růžové brýle. Ne všichni jsou takoví, jací si myslíte. Dávejte si pozor na to, co se vám snaží lidé nakukat. Jste někdy až příliš důvěřivá.

strelec.gifStřelec
V aktuální době je pro vás nesmírně důležité spojit se s rodinou a přáteli a trávit společné chvíle. Některé jste kvůli pandemii možná dlouho neviděla, tak si teď budete užívat okamžiky s těmi, s nimiž jste byla v kontaktu jen telefonicky nebo přes internet. Hned se vám zlepší nálada.

kozo.gifKozoroh
 Příští týden dá zabrat všem Kozorohům, kteří se snaží redukovat svou váhu. Bude to pro vás jedna nástraha vedle druhé, ovšem když vytrváte, budete ze sebe mít skvělý pocit a to je lepší odměna, než návštěva cukrárny nebo rychlého občerstvení.  

vod.gifVodnář
Místo pohádek byste k sobě měla být konečně upřímná. Lhaní a vymlouvání už bylo dost. Čeká vás osobnostní proměna, která neprojde bez povšimnutí ani u vašeho okolí. A to se dá využít. Přijímejte příležitosti, které vám přijdou naproti s otevřenou náručí.

ryby.gifRyby
Uvolňování opatření by pro vás nemělo znamenat, že hodíte za hlavu jakékoli riziko, ba naopak měla byste se zamyslet nad tím, jaké pozitivní návyky si z toho všeho můžete odnést. A není jich rozhodně málo. Opatrnosti není nikdy dost.

Reklama