5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
V uplynulých dnech jste hned několikrát překonala sama sebe a ten dobrý pocit vám ještě chvíli zůstane a bude hřát i v dalších dnech. Máte být nač hrdá. Jen tak dál. Nezapomeňte ale, že na vás čekají povinnosti, které je třeba nutně vyřídit.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Jste hodně nastavená na výkon, zkuste ale zvolnit a všímat si maličkostí kolem vás. Právě teď je ideální chvíle. Sedněte si třeba o víkendu na lavičku, odložte telefon a koukejte kolem sebe. Všechno se probouzí a třeba se probudí i klid ve vás.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Trošku se vám v minulém období vylepšilo finanční skóre, ale nabyté peníze zase odtečnou jinam. Nesmutněte, mít vyrovnané účty vám přinese klid a odpadne vám z dalších starostí na pomyslném seznamu.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Příští týden budete hýřit dobrou náladou, což nebude některým vašim kolegům po chuti. A tak se budou všemožně snažit vám ji zkazit. Nenechte se vyvést z rovnováhy. Dáte-li najevo, že se nenecháte rozhodit, příště už to zkoušet nebudou.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
V následujících dnech vám vstoupí do života někdo, kdo ho změní od základů. Jestli to bude změna k lepšímu nebo k horšímu bude záležet jen na vás. Dotyčnou osobu si nejprve důkladně prověřte, než jí svěříte detaily ze svého života. Unáhléné rozhodnutí by se vám mohlo vymstít. 


5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Zaměřte se na péči o svá chodidla. Blíží se období odhalování, a potom už budete jen těžko dohánět, co jste zameškala. Stará kůže musí pryč! Objednejte se do salonu, kde vám s tím pomohou a u té příležitosti si na nehty vyberte nějakou pěknou jarní barvičku. 


5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Nezapomínejte se pochválit za věci, které se vám povedly. I maličké úspěchy je potřeba oslavit. Podívejte se na sebe do zrcadla, usmějte se, řekněte si do očí, že jste úžasná. Pokud chcete být šťastná, sebelásku musíte trénovat.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Každý z nás má uvnitř ukryté „bubáky“, které ho omezují v životě. Udělejte krok kupředu, obavy hoďte za hlavu. Jsou pouze a jen ve vaší mysli. Poznejte ten úžasný pocit, když stíny necháte za sebou. Život patří vám, užívejte si jej do sytosti.  

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Nebojte se ozvat, když se vám něco nebude líbit. Řekněte v klidu, co si o dané věci myslíte. Možná to nebude ku prospěchu, ale alespoň budete za sebe bojovat. I rodina, přátelé, by měli znát vaše potřeby, názory, vědět, že si nenecháte všechno líbit.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Zkuste být rozhodnější! Často vás brzdí vaše dlouhosáhlé přemýšlení a místo využití příležitosti, vám další uteče. I když si říkáte, že to tak mělo být, občas se zamyslete nad tím, jestli není chyba u vás a jestli věci až moc neanalyzujete.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nastal ideální moment na změnu. Jestli to bude vaše práce, bydlení a nebo jen změníte účes, to už je na vás. Potřebujete se odstřihnout od lidí a zážitků, které vás v poslední době srazili na kolena, tak neváhejte a udělejte něco razantního. Bude vám hned líp.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Dostali jste se do nepříjemné situace, kdy se musíte rozhodnout, na kterou stranu se přiloníte. Zvažte všechni okolnosti a hlavně budoucnost s lidmi, mezi kterými se rozhodujete. Je správné, že u vás převažuje volba dlouholetého přítele nad člověkem, který vás zrovna nyní baví a obohacuje, ale vaše přátelství ještě nemá tak pevné kořeny a nebude vás tolik mrzet o něj přijít.

Reklama