Beran
Je až s podivem, kolik věcí nyní zvládáte a ani na chvilku se nezastavíte. Asi do vás teplý vzduch a slunce vlil velkou dávku energie. Jen to s tím výdejem nepřežeňte, alespoň dostatek spánku si hlídejte. A ani pitný režim neflákejte…

Býk
Nebojte se úsměvů. Nejen je rozdávat, ale i je přijímat. Hned budou mít všichni lepší náladu. A na škarohlídy se vykašlete a jejich problémy a špatné nálady neřešte. Akorát by vás do těch jejich podivných sítí pochytali. Užijte si následující týden. A nezapomeňte, usmějte se.  

Blíženci
Ano, jaro sice klepe na vrátka, ale to ještě neznamená, že přestanete nosit kabát a zimní bundu. Ještě s těmi lehčím svršky posečkejte a vyhnete se tím pořádnému nachlazení či zánětu močových cest. Pro kotníky to, prosím, platí též.

Rak
Připadá vám, že čelíte bezvýchodné situaci, a ať už se rozhodnete jakkoli, někomu ve vašem okolí to ublíží. Raději si nechte důležitá rozhodnutí na později. V tomto rozpoložení hrozí, že budete svých činů litovat. S čistou hlavou a klidem se problémy řeší lépe než pod tíhou emocí. 

Lev
Připadává vám, že se životem jen tak bezcílně plácáte? Potom neházejte flintu do žita. Blýská se na lepší časy, i když příští týden to ještě nebude. Důležité je vydržet. Velmi brzy dostane váš život nový směr, který vás zcela pohltí. Následujte ho. Nic lepšího pro sebe nemůžete udělat. 

Panna
Máte tendenci intenzivně prožívat nejen svoje trápení, ale i smutky ostatních lidí. Nenechávejte si na svá bedra naložit víc, než můžete zvládnout. Abyste mohla pomáhat ostatním, musíte být v první řadě vy sama v psychické pohodě. Jinak hrozí, že se složíte. 

Váhy
Možná pociťujete mírný stres z nepříjemné životní situace. Zkuste se uvolnit a myslet pozitivně. Pamatujte, že život nám připraví jen takové zkoušky, které můžeme zvládnout. Navíc vše špatné je pro něco dobré. Místo negativ hledejte to dobré, pak se věci obrátí k lepšímu.

Štír
Následující týden bude ve znamení pohody a dobré nálady. Vše půjde hladce, žádné stresy ani zbytečné nervy. Využijte tento čas ku svému prospěchu. Odpočiňte si a dopřejte si duševní detox. Nezabívejte se hloupostmi, problémy ostatních, věcmi, které nemůžete změnit. Pomůže vám to obnovit ztrácející se elán všedních dní.

Střelec
Zamyslete se nad svými prioritami, čeho chcete v životě dosáhnout. Až budete mít jasno, jednejte. Změňte práci, promluvte si s partnerem, vycestujte do zahraničí, zkrátka, začněte více žít podle vlastních tužeb. Život je příliš krátký na trápení. Buďte šťastná a užívejte si každý den.

Kozoroh
Potkali jste nového člověka, který se zdá být dobrým kandidátem na dobrého přítele. Než se této osobě začnete svěřovat, ověřte si, že na vás přátelství jen nehraje, aby z vás dostala další informace. Už několikrát jste se napálili a pocit zklamání znovu zažít nechcete. Nedůvěřujte člověku jen proto, že je na vás chvilku hodný.

Vodnář
Máte tendence vracet se do vztahů, které už před časem nefungovaly a vy si stále pamatujete proč. Lidé se nemění a ani po čase vám jejich povaha nebude méně protivná. Je určitý důvod, proč jste se s někým rozešli a nemá smysl se pokoušet to znovu slepovat dohromady.

Ryby
Stůjte si za svým a nenechte se stále ovlivňovat negativismem lidí kolem vás. Vy víte, za čím jdete a čeho chcete dosáhnout. Okolí vás odrazuje od trnité cesty, kterou by sami nezvládli, ale vy si na ni věříte a hlavně víte, že vás dovede do cíle.  Neuhýbejte.

Reklama