Beran
Pracovně se vám bude opravdu dařit. Šéf nebo šéfová ocení vaši celoroční snahu příjemnou odměnou v podobě vánočních prémií. Myslete ovšem na to, abyste všechny peníze navíc hned nerozházela. Nějaká finanční rezerva se vždycky hodí.

Býk
Single život vás nijak nestresuje, naopak si ho užíváte. Nemusíte být na nikoho ráno milá a prát mu špinavé ponožky. Užívejte si svobody, kterou momentálně máte, možná se to brzy změní. Potkáte muže, který vás okouzlí, a nakonec dojde i na ponožky.

Blíženci
Bezdětné ženy začnou uvažovat o založení rodiny. To, že se rozplýváte nad všemi miminky v okolí, je důkazem, že už jste připravená mít vlastní. Na partnera ale jděte opatrně, mohlo by ho to ze začátku zaskočit.

Rak
Flirtování na pracovišti by se vám nemuselo vyplatit. Pokud vám jde jen o nezávazný sex na jednu noc, zvažte, jaké důsledky by to mohlo mít. S kolegou se totiž budete muset vídat každý den i poté. Vaše vztahy by to mohlo dost negativně ovlivnit.

Lev
Objeví se někdo, s kým jste měla pevné vazby, ale dlouho jste se už neviděli. Budete nadšená a klábosit budete tak dlouho, že úplně zapomenete na čas.

Panna
Dejte si pozor v práci. Nejspíše se vám někdo snaží nenápadně škodit a házet na vás špínu. Měla byste být pořádně ostražitá a nevěřit každému, kdo se tváří mile. Zdánlivě neškodné řeči, které pak o vás vede před šéfem, se mohou nabalovat a vy před ním nebudete vypadat dobře.

Váhy
Během tohoto týdne vás čeká pořádná dřina. Ať už v práci nebo doma. Budete toho mít pořádně nad hlavu. Ale nebojte! Vy to zmáknete. Jste přeci silná žena. Na konci týdne si ale pořádně odpočiňte.

Štír
Doma vás čekají problémy a neshody s partnerem. Budete se proto raději snažit koncentrovat na práci. To je dobré, abyste přišla na jiné myšlenky. Komunikujte s kolegy, mailujte a volejte.

Střelec
Máte hlavu plnou nápadů, tak toho využijte a začněte je pomalu realizovat v podobě koupě vánočních dárků. Dárky budou originální a hlavně za rozumné ceny. Uvidíte, že se včasný nákup vyplatí a před Vánoci budete šťastná, že už nikam nemusíte. 

Kozoroh
Vaše děti budou mít slabší týden. Ty mladší budou jak z divokých vajec a na ty strarší čeká menší průšvih. Ale i takové věci k životu patří, tak se obrňte trpělivostí. Vy jste také nebyla svatá. Hlavně že jsou zdravé...

Vodnář
Pokud uvažujete o změně střihu, jděte do toho. Hvězdy vám budou při výběru nápomocny a vy prokouknete. Nedoporučujeme ale žádné další kosmetické experimenty, ty by mohly skončit třeba nepěknou alergií. 

Ryby
Věci vám půjdou pěkně od ruky, tak svoji energie nasměrujte správným směrem, ať už doma či v práci. Ušetříte spoustu času a navíc, budete mít z toho ještě skvělý pocit. 

Reklama