Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNedejte na pomluvy a člověka, který se snaží dostat do vaší blízkosti, nesuďte na základě toho, co říkají druzí. Udělejte si svůj vlastní obrázek a dejte tomu čas. Je totiž možné, že ona osoba bude hrát ve vašem životě v budoucnu velmi zásadní roli. Byla by škoda o ni přijít.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeČeká vás malé dobrodružství a je výhradně na vás, kam až to necháte zajít. :) Naladíte-li se na pozitivní vlnu, užijete si v příštích dnech spoustu legrace, což by vám prospělo. Smích vám už nějakou chvíli hodně chybí a vaše blízké znepokojuje vaše zachmuřená tvář.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeBuďte tolerantní ke svému partnerovi, protože bez něj byste nebyla tam, kde jste. Vy to víte, občas vás ovšem rozčiluje jeho pomalejší tempo. Ono ale vlastně ani pomalé není... to jen ve srovnání s vaší momentální nadzvukovou rychlostí se tak může jevit. :) O víkendu se proto přizpůsobte, jestli nechcete vyvolávat zbytečné hádky.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVáš úsměv je okouzlující a nakažlivý a byla by škoda, kdybyste se o něj nechala připravit kvůli malichernostem. Neřešte nic, co není zásadní, a lidi, kteří vám lezou na nervy, obcházejte obloukem. Cíleně v sobě podporujte dobrou náladu a pozitivní myšlení. Vždyť je léto a období vašich narozenin!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZřejmě se nevyhnete neplánované fyzické práci, při které zjistíte, že možná nejste v až tak dobré kondici, jak jste si myslela. Nedá se nic dělat, musíte začít pečovat nejen o svého ducha, ale také o své tělo. Jinak nebude fungovat a znepříjemní vám vaše nabité plány. Nečekejte na podzimní kurzy cvičení a začněte teď hned, klidně doma v obýváku nebo v přírodě. Cvičit se dá všude.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePlánovaná víkendová akce sice proběhne podle harmonogramu, nicméně nebude to zas taková zábava, jak jste si představovala. Rozhodně se nesnažte podpořit veselí přemírou alkoholu, ten by vám neudělal dobře. Spokojte se radši s málem, vždyť bavit se dá i bez berliček. Nebo snad ne?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeObdobí prázdnin a letních dovolených bude za chvíli ve své polovině a vy máte pocit, že všechny naplánované akce nemůžete stihnout. I když se v posledních dnech hodně snažíte. :) Zrušte především ty, na které se chystáte tak zvaně „z povinnosti“. Nemusíte být všude, musíte ale znát své priority.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZ vražedného tempa posledních dnů jste poněkud vyčerpaná, proto si naordinujte volno. A ve volnu program, jaký chcete vy. Partner jistě pochopí, že tentorkát se nechcete a ani nemůžete přizpůsobit, protože na to nemáte sílu. Je to výjimečná situace a vy se znáte natolik dobře, abyste věděla, že musíte své tělo poslouchat.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNebuďte tak hrr a neposuzujte vaši momentální situaci bez toho, aniž byste se pořádně zamyslela. To, co se vám nyní jeví doslova jako nápad století, možná za pár dní uvidíte poněkud jinak. Nedělejte žádné zásadní rozhodnutí, pokud je to jen trochu možné. A o všem, co se týká vás a vaší rodiny, se poraďte s partnerem.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeKladete na vašeho partnera příliš velké nároky a jemu se to přestává líbit. Nezapomeňte, že on má své vlastní tempo, a není povinen stíhat to vaše. Že se o to obvykle snaží, je jen jeho dobrá vůle a také láska k vám. :) Tak si to nepokazte vyčítáním. Chcete-li dobře pořídit na úřadech a při jednáních, pomůže vám vaše osobní kouzlo a úsměv, ten vám otevře dveře v podstatě kamkoli.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNerada ztrácíte čas, zároveň ho ale stále až přespříliš investujete tam, kde je to zbytečné a kde vám to hlavně ani nic nepřináší. Zamyslete se nad tím a zkuste to přehodnotit, teď je ta správná doba. Ti, kteří vás mají opravdu rádi, vám budou vděční. Právě oni paradoxně nejvíce trpí tím, že jim poslední dobou nevěnujete tolik pozornosti, kolik by si zasloužili.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeUmíte si plnit své sny a daří se vám to i v těchto dnech. Pokazit dobrou náladu by vám ale mohly pochybnosti, které se vloudí do vaší mysli. Rychle je zaplašte. Předtím ovšem zkontrolujte, zda jste zaplatila vše, co jste měla. S penězi jste momentálně trochu na štíru. Hlídejte si i peněženku a nedělejte velké investice.