Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNepřeceňujte svoje fyzické síly. Plýtváte jimi, kudy chodíte, ale vaše tělo by se mohlo důrazně ozvat... vyhledávejte přírodní prostředky k léčbě a prevenci nemocí, odpočívejte aspoň o víkendu a nelítejte pořád „od čerta k ďáblu“. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePlýtváte energií tam, kde to není potřeba. Lépe si zorganizujte čas a svůj program, hlídejte si termíny, ať nic neprošvihnete. Pokud budete trávit čas s rodinou, uděláte nejlépe, u rodinného krbu vám bude skvěle. Společnost vás v tyto dny neláká.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNejste obvykle pověrčivá, tak se toho držte i nadále a těm, kteří malují neustále čerta na zeď, se vyhýbejte obloukem. Vyhledávejte pozitivní společnost, která vás dobije energií, a neplýtvejte vaším volným časem na pesimisty a škarohlídy.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeDlouho na něčem pracujete a teď, když je konečně v dohledu finále, dostala jste strach. Nenechte se jím ovládnout a najděte sílu dotáhnout vše do zdárného konce. I když už nemáte tak silnou motivaci nebo nemáte dost energie... sáhněte do „tajných“ zásob. Brzy je zase doplníte. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMáte spoustu koníčků a zálib, kterým věnujete velkou část svého volného času. Váš partner má momentálně pocit, že je na druhém místě. Pokuste se ho také trochu zapojit do svých plánů, vždyť on je součástí vašeho života a zaslouží si to! V jídle buďte střídmá, máte podrážděný žaludek.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeKonflikty se snažte řešit s chladnou hlavou, i když už vám pomalu dochází trpělivost. Čeká vás ale zajímavý týden plný setkání, která vám přinesou nové pohledy a také nové možnosti. Pokuste se naslouchat a buďte otevřená všemu novému, nebojte se toho.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePokud máte pocit, že se nad vámi v práci stahují mračna, nehledejte nápovědu u kolegů, ale běžte rovnou za vaším nadřízeným a zjistěte, co se děje. Doma zapojte do všech činností, které jsou obvykle jen na vás, i ostatní členy rodiny. Velký úklid zkuste pojmout jako bojovou hru, nakonec vás bude třeba všechny bavit. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřijde-li do vašeho pracovního kolektivu nový kolega, přivítejte ho přívětivě a snažte se mu vyjít ve všem vstříc. Půjde vám to samo, protože to bude sympaťák. :) Z pracovního vztahu by se mohlo vyvinout i něco víc, vy ale pamatujte na přísloví: Co je v domě, není pro mě. Pokud nechcete mít problémy...

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeKlidně se pusťte do náročných úkolů, bude se vám dařit. Velkou podporou je vaše rodina, váš partner, který pro vás udělá, co vám na očích uvidí... a odpustí vám i to, že doma budete chtít hlavně odpočívat a teplé večeře se patrně nikdo nedočká. :) Nevadí, vy to umíte vynahradit jinak.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePozorujete na sobě známky únavy, přestože máte za sebou několik dní volna. Možná byste měla „zapracovat“ na tom, abyste uměla účinně odpočívat. :) Neznamená to ovšem, že se rozplácnete na gauč, otevřete si pytlík brambůrek a budete přepínat televizní programy... takové vymývání mozku přenechte těm méně inteligentním, vy potřebujete zapojit nejen tělo, ale i mozek.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše tělesná schránka nechátrá, protože se o ni umíte dobře postarat. Pokud v těchto dnech povolíte, nemusíte si to vyčítat. Důležité je vrátit se zase zpět k obvyklému režimu. Po víkendu se zaměřte na dlouho odkládané úkoly, ovšem nikoli v práci, tam umíte být důsledná, ale doma. O pomoc požádejte partnera nebo děti.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDo vašeho vztahu se patrně vloudí napětí, což ale nemusí být na škodu... možná s partnerem otveřete téma, kterého jste se dosud báli, protože jste si mysleli, že nenajdete společnou řeč. I když to bude náročné, vy dva to dokážete a potvrdíte nejen sobě, ale i svému okolí, že jste stabilní pár, který jen tak něco nerozhodí.