5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Zkuste se v následujícím týdnu přestat soustředit na sebe, ale spíš vnímejte víc okolí. Najde se někdo, kdo bude potřebovat vaši pomoc. Udělejte si proto na něj čas, vyslechněte ho, poraďte. Víc nebude třeba, i tak to bude pro něj znamenat mnoho…

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Ať to tak nevypadá, za pár týdnů jsou tu Vánoce. Zkuste tentokrát začít kupovat dárky s předstihem, uvidíte, jak budete v prosinci nadšené. Navíc teď máte inspiraci všude kolem sebe. Nápady z vás budou jen sršet, tak proč toho nevyužít.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Ještě se nechcete vzdát léta, ale budete muset. Počasí nám dává jasně najevo, že je na čase se přiobléknout, nebo to odskáčete. Takže kašlete na super módní kousky, kde vám vykukuje pupík nebo kotníky a myslete spíš na pohodlí a teplo.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden se nebojte pořádně provětrat peněženku. Kupte si něco pěkného na sebe, něco do domácnosti a klidně se rozšoupněte i v oddělení kvalitních potravin. Čas od času jsou takové „úlety“ povolené a věřte, že na vás brzy čeká finanční odměna.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Milí Lvi, užívejte si tento týden pohodu, domácí atmosféru a své nejbližší. Zvolněte, zapalte si doma svíčku a už se společně těšte na podzimní počasí a barevnou přírodu. O víkendu se pořádně vyspěte a odpočiňte si. V příštích týdnech se na vás povalí velké množství práce.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pozor na zdraví. Chladná rána nejsou ideální na holé nožky a lehké letní oblečení. Raději začněte vrstvit a jezte vitaminy ve velkém. Spěte, jezte zdravě a večírky odsuňte na druhou kolej. Hýčkejte své tělo a připravujte se na podzimní sychravé počasí.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Žárlivost, ta se ve vás poslední dobou probouzí. Nechte ji ale zase spát. Možná ve vás partner vyvolal pochyby, ale nepátrejte, nezjišťujte a nerýpejte se v tom. Nechte vše volně plynout. I kdyby vás podváděl, stejně s tím nic neuděláte. Chovejte se jako dáma, ne hysterka. Pravda vždy vypluje na povrch, pamatujte. Za chudáky by byl on, ne vy.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Začínáte propadat podzimním chmurám. Sice se jedná o přirozený proces, ale není to nic příjemného. Zkuste pozitivně stimulovat svou mysl. Více čtěte, přestavte svůj byt, začněte více sportovat, meditujte, to vše podpoří pozitivní myšlení a příval energie. Právě to je v tomto období velmi potřebné.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Vám hvězdy vzkazují jedině, zapracujte na své osobnosti. Někdy svým chování zbytečně znehodnocujete sama sebe, tím upadáte v očích ostatních a snižujete svou „cenu“. Milé střelkyně, pamatujte, že jste skvělé, úžasné a jedinečné. Opakujte si to každé ráno a večer, hlavně, věřte tomu!

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Nenechte si vzít vítr z plachet a rozhodněte se tak, abyste byli šťastní vy. Často se ohlížíte na touhy a potřeby všech ostatních a na sebe zapomínáte. Buďte občas víc sobečtí a řekněte ne, když víte, že vám souhlas přinese jen další vrásky.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Láska je vrtkavá a vždy si dávejte pozor na to, co všechno na sebe tomu člověku řeknete. Někdy můžete ublížit svým vyprávěním o minulosti hned v prvopočátku, kdy vás ten druhý ještě nezná tak dobře a neumí si dát věci do souvislostí. Postupujte pomalu a nejprve poznávejte to dobré, než vypustíte i to špatné.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Hledejte to pozitivní! To by mělo být heslo pro celý podzimní čas. Upadáte do depresí a rozebíráte zbytečně problémy, které nemůžete sami vyřešit. Zkuste nechat věci plynout a zaměřit se na ty opravdu veselé věci a hezké zážitky. Vše není černé, to jen vy si to tak v hlavě vykreslujete.